Завантажити музику з ВКонтакте можна і без плагінів

  1. C: \ Users \ [Ім'я користувача] \ AppData \ Local \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ [Ім'я профілю] \ cache2 \ entries
  2. Ось, в принципі, ми і завантажили музику з ВКонтакте без додаткових програм і плагінів.
  3. Поділитися:

Прослуховування улюбленої музики в інтернеті, наприклад на сайті ВКонтакте, не завжди зручно Прослуховування улюбленої музики в інтернеті, наприклад на сайті ВКонтакте, не завжди зручно. Особливо якщо це робити через телефон з обмеженим інтернет-трафіком. Тому багато хто вдається до використання додаткових плагінів для браузерів або програм для скачування мультимедіа файлів. Тут з'являється ряд питань, типу, яку програму взяти, як їй користуватися і т.д. Але мало хто знає, що при прослуховуванні музики в інтернеті або перегляді відео ці дані вже зберігаються на комп'ютері у вигляді кеш-файлів інтернет-браузера. А це означає, що можна скачати музику з ВКонтакте і без плагінів.


style = "display: block"
data-ad-client = "ca-pub-1659798342270611"
data-ad-slot = "7918574282"
data-ad-format = "auto">

Раcсмотрім, як же це зробити. Відразу оговорочка. Цей спосіб підійде для будь-якої музики і відео з будь-яких сайтів. Користуватися будемо браузером Mozilla Firefox, але за аналогією можна скористатися і будь-яким іншим. Перше, що треба зробити - це очистити кеш браузера. Заходимо в настройки, далі Options → Advanced → Network і тиснемо на кнопочку Clear Now. Раcсмотрім, як же це зробити Тепер на сайті ВКонтакте починаємо відтворювати ту музику, яку хочемо завантажити. Зручніше буде якщо ви заздалегідь підготуєте для цього список треків. Можна не слухати повністю кожен трек, але необхідно простежити за тим, щоб треки прогружаются до кінця. Про це свідчить смужка завантаження на лінії відтворення треку.

Після того, як прогрузити всю музику з ВКонтакте, заходимо в папку, в яку Firefox кешує всі файли з інтернету. Але спочатку треба зробити видимими приховані папки. Сподіваюся, не треба розповідати, як це зробити. Отже, йдемо за наступним шляхом:

C: \ Users \ [Ім'я користувача] \ AppData \ Local \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ [Ім'я профілю] \ cache2 \ entries

Тут «Ім'я профілю» - це пріфіль в браузері, зазвичай там одна єдина папка виду a6aeco2b.default.

В папці entries буде лежати купа дрібних і не дуже файлів з довгими безглуздими іменами - це і є всі файли, які Firefox зберігає собі в процесі інтернет-серфінгу. Серед них і є наша музика. Тепер будемо її витягати і приводити в пристойний вигляд.

Робимо сортування файлів за розміром, так щоб важкі файли виявилися на початку списку - це якраз файли з музикою. Копіюємо (або можна перемістити) в більш зручне місце, наприклад на Робочий стіл. Там створюємо окрему папку і все туди закидаємо. Тепер належить саме клопітно - треба кожен файл перейменувати. Саме ім'я файлу можна не міняти, але необхідно додати до імені файлу розширення - .mp3 (зазвичай, саме в цьому форматі завантажується музика ВКонтакте). Для відео - це .mp4 або, якщо якість низька, то .flv

Ось, в принципі, ми і завантажили музику з ВКонтакте без додаткових програм і плагінів.

Можна тепер скинути її собі на телефон і прослуховувати оффлайн або залишити у себе на комп'ютері.

Для повного шику та блиску, звичайно, можна перейменувати всі файли. І для цього навіть не доведеться мучитися з кожним з них. Досить скористатися програмою Mp3tag . Вона дозволяє підписувати назви треків з тегів і навпаки - прописати теги з назви фалів. Можна підписати в теги ім'я виконавця та назва альбому одразу до всіх файлів в папці. Єдине, що в програмі бажано зробити - це змінити шаблон імен за власним смаком.

Якщо є які-небудь питання, то сміливо задавайте їх у коментарях.

Поділитися:


style = "display: inline-block; width: 320px; height: 100px"
data-ad-client = "ca-pub-1659798342270611"
data-ad-slot = "9424918685">

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: