Як відновити дані з флешки якщо з'явилися на флешці ярлики замість папок

  1. Як побачити приховані папки на флешці
  2. Як знайти вірус на флешці
  3. Як відновити дані з флешки

Виявлені на флешці ярлики замість папок і файлів краще не натискати так як це може задіяти дуже серйозний вірус. Відновлення даних з флешки можливо але для цього потрібно спочатку знайти і знищити шкідливу утиліту і тільки потім приступати до відновлення.

Як побачити приховані папки на флешці

Для початку потрібно переконатися, що на вашому комп'ютері включений показ прихованих папок і файлів. Якщо не включений то потрібно запустити Панель управління і перейти в категорію «Оформлення та персоналізація».

Якщо не включений то потрібно запустити   Панель управління   і перейти в категорію «Оформлення та персоналізація»

Відкрита категорія Оформлення та персоналізація

У вікні категорії «Оформлення та персоналізація» потрібно натиснути на пункт «Показ прихованих файлів і папок». Відкриється вікно під назвою «Параметри папок» в якому потрібно знайти пункт «Показувати приховані файли, папки і диски».

Приховані папки та файли дозволяємо показувати

У цього пункту потрібно поставити крапку і натиснути кнопку «Застосувати». Після цього на флешці з'являться папки і файли але їх чіпати не надо.Сделав це ви тепер зможете знайти і знешкодити шкідливий файл.

Як знайти вірус на флешці

Зазвичай з'явилися замість папок ярлики запускають один і той же шкідливий файл (вірус). Цей же вірус приховав папки на флешці і зробив їх ярликами. Щоб знайти вірус з-за якого пропали файли з флешки потрібно навести курсор на будь-який ярлик на флешці і натиснути праву кнопку миші. У контекстному меню вибираємо «Властивості». Відкриється вікно під назвою «Властивості».

Відкриється вікно під назвою «Властивості»

Через вірус папки стали ярликами

У цьому вікні потрібно перейти на вкладку «Ярлик». На цій вкладці в пункті «Об'єкт» можна побачити шлях до вірусу і назва самого вірусу, зазвичай назва файлу складається з безладного набору цифр і букв наприклад 879frtj.exe який знаходиться в прихованій папці Recycler. Видаливши цю папку разом з файлом можна приступати до відновлення папок і файлів в нормальний вигляд.

Як відновити дані з флешки

Відновити файли з флешки можна скинувши атрибути за допомогою командного рядка. Все папки на флешці мають напівпрозору іконку яка означає, що вони стали прихованими і системними. Спочатку видаляємо всі непотрібні ярлики, а приховані файли на флешці не чіпаємо. щоб запустити командний рядок потрібно на клавіатурі натиснути одночасно клавіші WIN + X. У контекстному меню потрібно вибрати Командний рядок (Адміністратор).

У контекстному меню потрібно вибрати Командний рядок (Адміністратор)

Після скидання атрибутів відбудеться відновлення файлів з флешки

Відкриється вікно командного рядка в яку потрібно вписати по черзі наступні команди:

  • cd / de: \
  • Натиснути на клавіатурі клавішу ENTER.
  • attrib -s -h / d / s
  • Натиснути на клавіатурі клавішу ENTER.

У першій команді e: \ означає букву вашої флешки яку потрібно змінити на букву вашої флешки. Після цього атрибути скинуться і ваші папки стануть нормальними.

Схожі замітки:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: