МТС: як налаштувати телефон як модем?

  1. Кому це буде корисним?
  2. Що для цього потрібно?

Сучасна людина рідко сидить на місці: він більше до нього не прив'язаний і може вільно переміщатися в просторі, залишаючись при цьому працездатним і на зв'язку. Дуже в цьому допомагає наявність мобільного. Однак, не всім відомо, що він може працювати не тільки в якості апарату для здійснення дзвінків, отримання або відправки см-повідомлень або ммс, а й як повноцінний роздавальник інтернету на інші пристрої (такі як планшет або ноутбук, наприклад). Для того щоб активувати цю вельми корисну функцію треба налаштувати телефон як модем.

Для того щоб активувати цю вельми корисну функцію треба налаштувати телефон як модем

Кому це буде корисним?

Так, власне, кому завгодно, хто знаходитися в дорозі або просто далеко від свого звичного робочого столу. Зрозуміло, завжди можна скористатися різноманітними гаджетами для підключення до мережі, але ж все в голові не втримаєш. І приїхавши на дачу у вихідні, можна їх банально забути вдома. Для того щоб не повертатися і не зривати чергові дедлайни, вам може стати в нагоді ця інформація.

Що для цього потрібно?

Необхідний, зрозуміло, сам телефон. Він повинен підтримувати GPRS і мати підключену опцію «Мобільного Інтернету». Також повинен бути присутнім прилад, на яке цей інтернет лунатиме і, бажано, інсталяційний диск - він зазвичай додається практично до всіх моделей мобільних. Диск потрібен, тому що звідти можна буде взяти драйвера. Якщо його немає (а його, скоріше за все, немає) - не впадайте у відчай, все програми можна завантажити на сайті компанії-виробника вашого стільникового.

  • За допомогою інфрачервоного порту, Bluetooth або кабелю з'єднайте ваш телефон і вибраний пристрій.
  • Встановіть драйвер модему.
  • Після цього, вам необхідно буде ввести певні параметри в налаштуваннях приєднання пристрою, відповідно до його операційною системою. Докладні інструкції можна почитати тут http://www.mts.ru/mobil_inet_and_tv/help/settings/gprs_edge/ - це офіційна сторінка МТС.
  • Після цього комп'ютер (планшет або що-небудь інше) можливо треба буде перезавантажити.
  • Може бути, профіль МТС вже попередньо встановлено - тоді всі необхідні установки вже активні і робити взагалі нічого не доведеться.

У загальному і цілому, функція досить проста і дозволяє не тягати за собою величезну кількість всіляких приладів, а обмежиться одним. Головне - не забути зарядку!

Кому це буде корисним?
Що для цього потрібно?
Кому це буде корисним?
Що для цього потрібно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: