Wubi

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії

Поточна версія сторінки поки не перевіряв досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії , Перевіреної 13 вересня 2017; перевірки вимагають 3 правки . Поточна версія сторінки поки не перевіряв досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії , Перевіреної 13 вересня 2017; перевірки вимагають 3 правки . Wubi Поточна версія сторінки поки   не перевіряв   досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від   версії   , Перевіреної 13 вересня 2017;  перевірки вимагають   3 правки Тип Ubuntu installer Розробник Agostino Russo, Geza Kovacs, Oliver Mattos, Ecology2007 написана на NSIS script , C ++ Операційна система Windows 98 , 2000 , XP , Vista , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows 10 мови інтерфейсу більше 50 Перший випуск 2008 апаратна платформа Microsoft Windows Остання версія 14.10 ( 17 жовтня 2014 ) Тестова версія 15.04 Ліцензія GNU GPL 2 [1] сайт wubi.sourceforge.net
ubuntu.com/desktop/get-u... Медіафайли на Вікісховища Системні вимоги Wubi

Wubi (W indows-based Ub untu I nstaller) - офіційний вільний установник Ubuntu Linux c подвійним завантаженням разом з Windows під загрузчиком bootmgr, призначений для запуску в операційних системах сімейства Windows , Ліцензований під GPL [2] . За допомогою Wubi користувачі Windows можуть встановлювати і видаляти Ubuntu як звичайну Windows-програму.

Wubi народився як незалежний проект, тому в Ubuntu версій 7.04 і 7.10 він був присутній як неофіційний реліз.

При розробці версії 8.04 код був об'єднаний з Ubuntu, так що, починаючи з версії 8.04 alpha 5, Wubi можна знайти на Ubuntu Live CD.

Метою проекту є надання допомоги користувачам Windows, які не знайомі з Linux , В поступовому освоєнні цієї системи без ризику втрати інформації при підготовці диска до класичної інсталяції.

Wubi не є віртуальною машиною або дистрибутивом. Він створює автономну інсталяцію, не використовуючи образи дисків ( loopmounted device ), на відміну від Topologilinux .

Після запуску wubi.exe створюється папка з необхідними файлами Ubuntu.

При перезавантаженні комп'ютера в стандартному завантажувальному меню вибору операційних систем Windows буде відображатися додаткова рядок «Ubuntu» і користувач зможе вибирати між Windows і Ubuntu.

Видалити wubi.exe (і всі файли Ubuntu) можна в будь-який момент, як звичайну програму через « Панель управління »За допомогою меню« Установка та видалення програм »Windows.

Wubi за замовчуванням викачує 700 мегабайтний файл образу системи з інтернету, але також підтримує вже викачані образи CD (DVD не підтримується), якщо вони знаходяться в тому ж каталозі, і образи, змонтовані в віртуальний оптичний привід.

  • Гибернация не підтримується. [2]
  • Файлова система Wubi більш вразлива до жорстких перезавантаженням (відключення живлення), ніж нормальна файлова система. [2]
  • При установці Ubuntu за допомогою Wubi на той же розділ, що і Windows, Ubuntu може демонструвати невелике зменшення продуктивності через фрагментації файлових систем FAT32 / NTFS , Яка може бути зменшена дефрагментацією диска.
  • Чи не підтримується установка з використанням проксі. Замість цього пропонується завантажити desktop CD в папку C: \ wubi \ install звідки Wubi зможе встановити систему. [3]

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: