Впровадження технології SMS в діючі CRM, 1С

Впровадження технології SMS в діючі CRM системи компанії може дати колосальний економічний ефект, на жаль це розуміють лише «просунуті» керівники, яких, як відомо меншість. У загальному випадку доводиться довго пояснювати наскільки це корисно для бізнесу.

Наведемо банальний приклад впровадження SMS в систему 1С підприємство стоматологічної клініки.

Було ...

Пацієнт записується на прийом до лікаря за кілька днів до лікування. Секретар заносить час прийому в програму. За кілька годин до прийому секретар передзвонює пацієнтові і нагадує про час, на яке він записаний (якщо вона не забула Пацієнт записується на прийом до лікаря за кілька днів до лікування ). В результаті клініка платить гроші за дзвінок на стільниковий телефон з міського номера приблизно 1,5 рубля за хвилину розмови (зі свого стільникового по робочих питаннях дзвонити ніхто, природно, не хоче ). Пацієнт в цей час, природно знаходиться за кермом автомобіля і не бере трубку (або бере і платить співробітнику ДАІ штраф ). При появі можливості пацієнт змушений передзвонювати на міський номер і уточнювати причину пропущеного дзвінка, природно за свій рахунок. Знайома ситуація?

Стало ...

Пацієнт записується на прийом до лікаря за кілька днів до лікування. Секретар заносить час прийому в програму. За кілька годин до прийому пацієнту приходить SMS з часом запису на прийом. Зручно, чи не так?

Нам дуже подобається робити процеси інформування дешевше, швидше і зручніше, інтегруйте наш скрипт для відправки смс в Ваше програмне забезпечення і скоротіть час на інформування Ваших Клієнтів.

Якщо у Вас, є якісь, які питання, просто Зв'яжіться з нами .

Знайома ситуація?
Зручно, чи не так?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: