Як вибрати ідеальну тему для WordPress - 9 чинників, які варто взяти до уваги

 1. Чому варто підходити до вибору теми для WordPress обдумано?
 2. 1. Прагніть до простоти
 3. 2. Адаптивність тепер обов'язкове
 4. 3. Сумісність з браузером
 5. 4. Підтримка плагінів
 6. 5. Переклад і багатомовність
 7. 6. Page Builders
 8. 7. Техпідтримка - на випадок, якщо вона знадобиться
 9. 8. Оптимізація SEO
 10. 9. Рейтинги та відгуки
 11. Як встановити тему в WordPress
 12. Як безпечно поміняти тему WordPress

Вибір теми для сайту WordPress буквально збиває з ніг більшість новачків. Існують тисячі безкоштовних і платних варіантів. Одна виглядає краща за іншу. Як же вибрати кращу тему для WordPress? У цій статті ми поділимося 9 факторами, які варто взяти до уваги, якщо ви хочете вибрати найкращу тему для вашого сайту на WordPress.

У цій статті ми поділимося 9 факторами, які варто взяти до уваги, якщо ви хочете вибрати найкращу тему для вашого сайту на WordPress

Чому варто підходити до вибору теми для WordPress обдумано?

WordPress використовується для створення самого різного роду сайтів. Тому кожна тема розрахована на свій ринок.

Ваша тема WordPress повинна відповідати контенту вашого сайту. Наприклад, якщо ви завели блог про політику і соціальні проблеми, то вам підійде тема, яка покращує читабельність.

Наприклад, якщо ви завели блог про політику і соціальні проблеми, то вам підійде тема, яка покращує читабельність

Багато тем WordPress пропонують опції індивідуалізації. Якщо неправильно написати код, ці опції можуть ускладнити зміна тих чи використання плагінів. Ви або застрягнете в цій темі, або будете платити розробнику за те, щоб він допоміг вам змінити тему.

З іншого боку, деякі теми WordPress, які чудово виглядають, можуть зробити ваш сайт неймовірно повільним. Ніхто не любить повільні сайти, і особливо Google, який вважає за краще ставити більш швидкі сайти вище в рейтингу.

Ваша тема - це обличчя вашого сайту WordPress, і грає важливу роль в тому, як користувачі і пошукові системи його сприймають.

Виходячи з вищесказаного, давайте розглянемо ті заходи, які ви можете прийняти, щоб вибрати найкращу тему для вашого сайту WordPress.

1. Прагніть до простоти

Прагніть до простоти

Багато тем WordPress використовують безліч квітів, складні макети, помітну анімацію і т.д. Іноді вам це потрібно, але частіше за все - ні.

Простота - це крайня ступінь витонченості.
- Леонардо Да Вінчі

Шукайте тему, дизайн якої допоможе досягти вашої мети. Вона повинна мати гарний вигляд, але при цьому не підставляти під удар зручність використання.

Переконайтеся, що презентаційний стиль теми не надто складний. Весь сенс веб-дизайну - допомогти користувачам знайти інформацію, яка їм потрібна, і в той же час допомогти власникам сайту досягти своїх цілей.

Якщо тема відмінно виглядає, але не допомагає вам отримати нових користувачів або передплатників, то це погана тема. Тема також вважається поганою, якщо користувачі не можуть зорієнтуватися на вашому сайті.

Якщо шукаєте натхнення, погляньте на ці 37 простих тим WordPress.

2. Адаптивність тепер обов'язкове

Адаптивність тепер обов'язкове

Адаптивні теми підлаштовують свій макет під різні пристрої і розміри екранів.

Значна кількість веб-трафіку генерується мобільними та іншими ручними пристроями. Залежно від тематики вашого сайту, вони можуть становити більше 50% вашого трафіку.

Google ставити сайти, доступні для мобільних пристроїв, на початку результатів мобільного пошуку. Незалежно від тематики та демографії вашого сайту, сайти повинні бути адаптивними і готовими для перегляду на мобільних пристроях.

Більшість тем WordPress адаптивні за замовчуванням. Але все ж є продавці, які пропонують макети з фіксованою шириною, які зовсім не підходять для мобільних пристроїв. Переконайтеся, що тема вашого веб правильно відображається на мобільних пристроях.

Тестування теми для мобільних пристроїв

Найпростіший спосіб перевірити, адаптивна тема чи ні, - поміняти розмір вашого екрану в браузері. При зміні розміру екрану ви помітите, підлаштується чи макет теми під ширину екрану.

Для більш ретельної перевірки ви можете скопіювати URL сторінки з демо теми і вставити його в Mobile Friendly Test Google .

Для більш ретельної перевірки ви можете скопіювати URL сторінки з демо теми і вставити його в  Mobile Friendly Test Google

Врахуйте, що цей тест покаже попередження незалежно від того, наскільки хороша тема. Зверніть увагу на такі речі, як занадто маленький текст, контент ширше екрану і т.д.

3. Сумісність з браузером

Сумісність з браузером

Користувачі будуть використовувати різні браузери. Ваша тема може виглядати ідеально в тому браузері, яким користуєтеся ви, а на інших відображатися неправильно.

Саме тому важливою є сумісність з браузером. Більшість розробників тим WordPress ретельно тестують свої теми, використовуючи спеціальні інструменти для перевірки сумісності з браузерами.

Це може бути чітко вказано на їх сайті. Але якщо немає, то ви завжди можете провести базові тести, щоб перевірити тему на різних браузерах, таких як Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari і т.д.

Не забудьте протестувати різні браузери також і для мобільних пристроїв.

4. Підтримка плагінів

Підтримка плагінів

Найголовніша перевага WordPress полягає в плагінах. Модулі дозволяють перетворити ваш сайт в що завгодно.

І хоча існує величезна кількість плагінів для WordPress, деякі плагіни WordPress обов'язкові для всіх сайтів. Такі як Gravity Forms , Yoast SEO, W3 Total Cache і інші.

Переконайтеся, що ваша тема підтримує всі популярні плагіни. Якщо ви не впевнені, запитайте про це розробника.

5. Переклад і багатомовність

Переклад і багатомовність

Величезна кількість сайтів WordPress не використовують англійську мову. Можливо, ви створюєте сайт WordPress не англійською . Може бути, ви плануєте створити багатомовними сайт WordPress в майбутньому .

Переконайтеся, що ваша тема підходить для перекладу і підтримує Система має подвійний плагіни WordPress.

6. Page Builders

Page Builders

Page Builders - це плагіни WordPress, які дозволяють вам створювати макети сторінок за допомогою перетягування мишею.

У багатьох преміум темах WordPress вони вже вбудовані. Деякі з них використовуються розробниками тільки однієї конкретної теми.

Використання таких конструкторів сторінок для створення цільової сторінки може видати багато непотрібного коду. Якщо ви захочете поміняти тему, таку сторінку потрібно грунтовно чистити.

Вам слід вибирати теми, які сумісні з будь-яким одним з найбільш використовуваних плагінів для конструкції сторінок. Ви можете також купити конструктори сторінок окремо і використовувати їх з іншими темами.

7. Техпідтримка - на випадок, якщо вона знадобиться

Техпідтримка - на випадок, якщо вона знадобиться

Один з недоліків використання безкоштовних тим WordPress - немає гарантії техпідтримки. Хоча деякі розробники надають чудову технічну підтримку для своїх безкоштовних тим, багато безкоштовні теми не мають такої опції.

Якщо ви напартачили зі своєю темою, вам доведеться розбиратися з усім самим. Або в підсумку платити розробнику з боку за дозвіл навіть найменших проблем.

Переконайтеся, що ви вибираєте тему WordPrss з хорошою документацією та опцією техпідтримки. Більшість преміум тим WordPress надають детальну документацію і один рік техпідтримки через імейл.

8. Оптимізація SEO

Оптимізація SEO

Тема WordPress відіграє вирішальну роль в оптимізації SEO вашого сайту. Красива тема може генерувати погано написаний HTML код, що вплине на показники вашого сайту в пошукових системах.

Початківцям може бути важко проаналізувати вихідний код теми самостійно. Тому багато розробників тим преміум вказують, що їх сторінки оптимізовані для SEO.

Ви можете також перевірити, генерує чи сторінка правильний HTML5, звернувшись до сервісу W3C Markup Validation . Однак майте на увазі, що інструмент W3C покаже багато попереджень, які не варто брати до уваги.

9. Рейтинги та відгуки

Рейтинги та відгуки

Ще один надійний показник якості теми WordPress - рейтинги та відгуки інших користувачів. Якщо тема продається на майданчику третьої сторони, то ви побачите відгуки покупців.

Рейтинг безкоштовних тим WordPress ви можете знайти відразу під кнопкою download. Там буде видно число відгуків і зірочки, поставлені користувачами. Якщо ви натиснете на п'ять зірок, то зможете побачити все п'ятизіркові відгуки.

Практично всі теми WordPress можуть заробити поганий відгук, але якщо відсоток поганих відгуків особливо високий, варто їх уважно прочитати.

Як встановити тему в WordPress

Встановити тему в WordPress дуже легко. Для початку вам потрібно завантажити zip файл з темою на комп'ютер.

Потім - увійдіть в свій розділ адміністратора WordPress, на сторінку Appearance> Themes.

Потім - увійдіть в свій розділ адміністратора WordPress, на сторінку Appearance> Themes

Натисніть на посилання Add New вгорі сторінки.

Таким чином ви потрапите на сторінку, де зможете додати нову тему. Тут же ви можете шукати безкоштовні теми. Але якщо у вас вже є скачаний файл, просто натисніть на верхню посилання Upload theme.

Ви побачите бокс для завантаження теми. Натисніть на кнопку choose file і виберіть zip файл, який раніше скачали на комп'ютер, а потім натисніть кнопку Install now.

Тепер WordPress завантажить вашу тему з комп'ютера на сайт і встановить її. Ви побачите повідомлення про успішне завершення з посиланнями на попередній перегляд і активацію теми.

Якщо ви не хочете активувати тему відразу ж, то можете натиснути на кнопку live preview, щоб протестувати тему, не активуючи її.

Щоб почати використовувати тему відразу, не забудьте її активувати.

Якщо вам необхідна більш докладна інструкція, читайте наш урок про те, як встановити тему в WordPress.

Як безпечно поміняти тему WordPress

Якщо ви займаєтеся новим сайтом WordPress, вам досить просто вибрати ідеальну тему і встановити її на свій сайт. Однак якщо на вашому сайті вже стоїть тема, вам треба грамотно поміняти стару тему на нову так, щоб це не відбилося на роботі вашого сайту і SEO.

Для початку вам треба розуміти, що відбувається при зміні теми на WordPress. Читайте про це в нашій статті: що відбувається, коли ви міняєте тему на WordPress.

Деякі настройки вашого сайту WordPress пропадуть і не будуть автоматично застосовані до нової теми. Вам потрібно про це знати і розуміти, як ви можете їх відновити в новій темі.

Після цього, читайте наш урок про те, як правильно поміняти тему на сайті WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати ідеальну тему для вашого сайту WordPress. Вам також може бути цікавий наш список must-have плагінів WordPress для бізнес сайтів.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Чому варто підходити до вибору теми для WordPress обдумано?
Як же вибрати кращу тему для WordPress?
Чому варто підходити до вибору теми для WordPress обдумано?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: