УВАГА! АКЦІЯ «ЗАРОБЛЯЙ З НАМИ»!

На честь свого 5-річчя Група компаній «Інвест-нерухомість» оголошує безпрецедентну акцію «Заробляй з нами»! Тепер у Вас з'явилася унікальна можливість отримувати відсоток прибутку з продажу земельної ділянки за допомогою сервісу «Сторонній ріелтор»!

«Сторонній ріелтор»

Як це працює?

Ви професійний ріелтор, який бажає отримати відсоток прибутку, привівши в «Інвест-нерухомість» потенційного клієнта? Для цього Вам достатньо оформити заявку на потенційного покупця в спеціально розробленій системі на сайті www.invest-n.ru .

Це новітня технологія взаємодії користувача і системи, спрямована на зручність оформлення угоди і мінімізацію часових втрат. Вперше на російському ринку нерухомості відкритий портал, на якому можуть реєструватися як покупці, так і сторонні агенти і ріелтори з метою абсолютно прозорого і максимально швидкого оформлення земельних ділянок і отримання максимальної вигоди!

Вперше на російському ринку нерухомості відкритий портал, на якому можуть реєструватися як покупці, так і сторонні агенти і ріелтори з метою абсолютно прозорого і максимально швидкого оформлення земельних ділянок і отримання максимальної вигоди

Який відсоток?

До 8% від вартості ділянки і вище!

Можливі наступні варіанти:

Варіант 1

Ви прийняли рішення продати ділянку для Вашого покупця самостійно. Для цього у ГК «Інвест-нерухомість» є всі необхідні інструменти. Ви реєструєтеся в нашій системі як сторонній ріелтор. Вказуєте дані покупця. Проводьте для свого клієнта огляд наших селищ для вибору покупцем цікавого йому ділянки. Далі Ви приїжджаєте в Земельну реєстраційну палату на оформлення документів по угоді купівлі-продажу. Під час цього відбувається оплата клієнтом вартості ділянки та подача документів на державну реєстрацію права власності. Після ОПЛАТИ в нашому офісі вартості ділянки протягом доби ми гарантуємо отримання Вашого відсотка від вартості ділянки. В даному випадку Ваше винагороду складе 8% і навіть вище (при наявності в нашій компанії діють особливих акцій з продажу частини ділянок)! Зверніть увагу - Вам немає необхідності чекати офіційного оформлення угоди державними органами. Виплата відбувається через добу після факту ОПЛАТИ ділянки вашим клієнтом в разі приїзду до нас в офіс. І протягом 3-х діб при переказі коштів на розрахунковий рахунок, банківську карту або на рахунок в одній з електронних платіжних систем (Яндекс.Деньги, webmoney, qiwi і ін.). В системі Вам буде доступно спостереження за поточним станом оформлення угоди на всіх етапах аж до її закриття. Подробиці - за тел .: +7 (920) 772-90-10.

Варіант 2

Ви передаєте дані клієнта співробітнику ГК «Інвест-нерухомості». Професійні агенти нашої компанії беруть на себе обов'язки з огляду ділянки і оформлення угоди. Іншими словами, від Вас потрібно тільки зареєструватися в системі та передати потенційного покупця. Всі етапи оформлення Ви будете бачити в своєму робочому кабінеті на сайті компанії. Важливо підкреслити, що від Вас не буде потрібно ніяких зусиль - Ви будете просто очікувати закриття угоди. В даному випадку ви отримаєте 5% від вартості ділянки протягом доби в разі приїзду в офіс. І протягом 3-х діб при переказі коштів на розрахунковий рахунок, банківську карту або на рахунок в одній з електронних платіжних систем (Яндекс.Деньги, webmoney, qiwi і ін.) Будь-яким зручним для Вас способом!

У будь-якому з обраних Вами варіантів Ви можете отримати свою вигоду максимально швидко і просто!

гарантії

Вам, як сторонньому ріелтору, буде доступна прозорість усіх операцій з оформлення ділянки. Більш того, компанія «Інвест-нерухомість» гарантує виплату зазначених відсотків і підкріплює це можливістю укладення одного з відповідних саме Вам юридичного договору! Гарантії виплат сторонньому ріелтору будуються на трьох основних положеннях:

1. Прозорість. Ви бачите всі операції по угоді в особистому кабінеті на сайті компанії.

2. Можливість контролю. Ви можете контролювати оформлення угоди на всіх етапах і маєте можливість зв'язатися безпосередньо з клієнтом і співробітниками «Інвест-нерухомості».

3. Обов'язкова звітність. Представник компанії «Інвест-нерухомість» зобов'язаний відзвітувати перед стороннім ріелтором по досконалої угоді. Це умова прописана в укладеному юридичному договорі і гарантує максимальну захищеність ріелтора.

Важливо!

Ми гарантуємо Вашу повну анонімність - це принципова позиція компанії! «Інвест-нерухомість» не розголошує інформацію про сторонніх ріелторів третім особам. Це означає повну гарантію того, що Ваші контакти та дані залишаться конфіденційними!

Крім того, Вам навіть не обов'язково бачитися з співробітниками ГК «Інвест-нерухомість»! Всі операції проводяться через мережу інтернет, а сума перераховується на номер банківського рахунку, який Ви вкажете при реєстрації! Все дійсно дуже просто!

приклад 1

Ваш знайомий виявив бажання придбати земельну ділянку в одному з дачних селищ Групи компаній «Інвест-нерухомість». Вартість ділянки становить 500 тисяч рублів. Ви реєструєтеся в системі і оформляєте заявку на покупця на сайті www . invest - n . ru . Потім передаєте дані клієнта співробітнику «Інвест-нерухомості». Агент компанії проводить для покупця огляд ділянки і збирає документи для угоди купівлі-продажу. Кожен цей крок ви відстежує в особистому кабінеті на сайті компанії. Клієнт оплачує вартість ділянки. Після цього проводиться державна реєстрація права власності. Угоду закрито. Співробітник «Інвест-нерухомості» зобов'язаний зв'язатися з Вами, щоб повідомити про це. Всього протягом 3-х діб Ви отримуєте 5% від вартості ділянки. В даному випадку ця сума складе 25 тисяч рублів, які Ви отримаєте тільки завдяки тому, що зареєстрували покупця в інноваційній системі ГК «Інвест-нерухомість»!

приклад 2

Ви, як сторонній ріелтор, вирішуєте оформити ділянку для покупця самостійно. Ви реєструєтеся в системі і вказуєте дані покупця. На сайті компанії клієнт може вивчити генплани кожної ділянки і попередньо визначити відповідний йому варіант. Уявімо, що покупець зупинився на ділянці №90 в селищі «Посмішка-3» - http://www.invest-n.ru/villages/ulybka-3/land/4467/ . Прекрасна ділянка площею 15,84 соток і вартістю 920 тис. Рублів. Ви привозите клієнта в селище і проводите показ ділянки. Потім Ви оформляєте документи для угоди купівлі-продажу. Клієнт оплачує вартість ділянки. Відбувається державна реєстрація права власності. Після цього протягом доби Ви отримуєте відсоток від вартості ділянки. По суті, Ви отримуєте зароблену суму за оформлення угоди і 2 витрачених дня - на огляд ділянки (якщо буде потрібно) і реєстрацію права власності. В даному випадку Ваш відсоток складе від 8%, тобто - мінімум 73,6 тис. Рублів! З Групою компаній «Інвест-нерухомість» це реально !!!

Акція «Заробляй з нами»

від ГК «Інвест-нерухомість» -

прояви ініціативу!

Як це працює?
Який відсоток?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: