Звільнити пам'ять на Sony Xperia Z3, Z2, Z1 - хитрий спосіб

Часом ви починаєте помічати, що внутрішня пам'ять вашого смартфона Соні Іксперія просто таїть на очах, при цьому ви розуму не можете докласти, куди йдуть дорогоцінні мегабайти. У даній статті я хотів би розповісти про один вельми простий спосіб, як звільнити пам'ять на Sony Xperia Z2 і інших моделях смартфонів і планшетів. Відразу скажу, що спосіб не потрібно робити ніяких складних дій - процедура елементарна і повністю робоча.

Мало хто знає, але в системі Android в галереї зберігаються ескізи всіх ваших фотографій в папці .thumbnails, яка знаходиться безпосередньо в папці DCIM. Це займає часом чимало зайвого простору на внутрішньому накопичувачі, хоча, по суті, вони вам абсолютно не потрібні! Примітно, що в самій галереї дана папка може і не з'явитися, але додатки для очищення системи знаходять ці самі ескізи. Ось вам мій приклад - я просканував систему програмою SD Maid (На мій погляд, краще додаток для таких цілей) і виявив, що Gallery thumbnails займає 213 мегабайт, при цьому в галереї папка не відображається.

Ось вам мій приклад - я просканував систему програмою   SD Maid   (На мій погляд, краще додаток для таких цілей) і виявив, що Gallery thumbnails займає 213 мегабайт, при цьому в галереї папка не відображається

Це не критично, але варто враховувати, що в галереї у мене зберігатися не так вже й багато фотографій, але якщо ви любитель зйомки, то дана татко може займати у вас по кілька гігабайт корисного простору! Звичайно, ви можете очищати її вручну, використовуючи спеціальні програми, однак вона все одно буде з'являтися.

Я ж хочу розповісти вам як раз і назавжди позбутися від цього! Для цього підключіть смартфон до комп'ютера, перейдіть у внутрішню пам'ять, далі папку DCIM і видаліть там повністю папку .thumbnails (можливо вона буде прихована, тому налаштуйте відображення прихованих папок і файлів на ПК). Далі створіть на комп'ютері звичайний текстовий файл і перейменуйте його в .thumbnails, після чого приберіть з нього розширення .txt- файл повинен бути без розширення. Якщо ви не хочете з цим запарюватися, то просто скачайте готовий файлик - Посилання (Не забудьте розпакувати).

Якщо ви не хочете з цим запарюватися, то просто скачайте готовий файлик -   Посилання   (Не забудьте розпакувати)

Помістіть це файл в папку DCIM і папка надалі не буде з'являтися на смартфоні і займати місце в пам'яті. Єдиним мінусом цього способу є те, що галерея може трохи довше довантажувати фото, але це не критично, особливо якщо вам потрібно вивільнити пам'ять!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: