Покази лічильників води, тепла, газу, електрики куди давати в Харкові

 1. АК "Харківенергозбут"
 2. АК "Харківобленерго"
 3. Як створити особистий кабінет на сайті Харківобленерго
 4. КП "Харківводоканал"
 5. Порядок установки та повірки квартирних приладів обліку води
 6. КП "Харківські теплові мережі"
 7. "Харківміськгаз"

Куди давати показання лічильників житлово-комунальних послуг (ЖКП) - лічильників води, тепла, газу, електрики в Харкові, де можна подивитися стан особового рахунку по квартплаті?

У Харкові поки немає централізованого збору свідчень квартирних лічильників комунальних служб в Internet. Ще недавно харків'янам доводилося обдзвонювати всі комунальні служби, щоб подати показання лічильників, але прогрес не стоїть на місці і комунальні служби створили сайти з сервісами з прийому показань лічильників води, газу, електрики.

На цій сторінці можна знайти адреси і телефони комунальних служб Харкова, за якими можна передавати показання лічильників, приладів обліку води, водомірів, витратомірів газу, лічильників електрики і теплолічильників На цій сторінці можна знайти адреси і телефони комунальних служб Харкова, за якими можна передавати показання лічильників, приладів обліку води, водомірів, витратомірів газу, лічильників електрики і теплолічильників. Кожна комунальна служба має сайт в Internet, де можна попередньо зареєструвавшись, передавати показання приладів обліку, позбувшись від турбот по передачі показань по телефону і дізнаватися стан свого особового рахунку, а при бажанні роздруковувати квитанцію на оплату послуг водопостачання та водовідведення, опалення та газу.


Куди давати показання квартирних лічильників в Харкові, дізнатись про стан свого особового рахунку і передати показання лічильників можна на інтернет сайтах комунальних підприємств Харкова, контактні дані, адреси і телефони яких наведені нижче.

Додаткову інформацію по міським службам в Харкові, адреси та телефони можна знайти на сторінці 'Куточок споживача'

У зв'язку з державною реформою ринку електроенергії розрахунки за електроенергію, спожиту з 01.01.2019, повинні вестися в особистому кабінеті ПрАТ "Харківенергозбут", а спожиту до 01.01.2019 - в особистому кабінеті АТ "Харківобленерго".

Передачу показань лічильника електрики необхідно проводити в особистому кабінеті "Харківобленерго" ( "Харьківобленерго").

АК "Харківенергозбут"

https://zbutenergo.kharkov.ua

  Контактна інформація
 • Адреса: вул.Плеханівська 126, тел. 740-15-12 е-mail: [email protected]
 • Довідкова служба телефони: 15-77 0-800-200-413
 • Інформаційно-консультативний центр 739-74-24

Особистий кабінет ПрАТ "Харківенергозбут" https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/site/login

В особистому кабінеті ПрАТ "Харківнергозбут" можна подивитися історію показань лічильника електроенергії і заплатити за електроенергію спожиту після 01.01.2019.

  Також в особистому кабінеті на сайті можна:
 • контролювати розрахунки за електроенергію, бачити заборгованість або переплату, передані показання лічильника електрики, пільги і субсидії за рахунком;
 • сформувати квитанцію для оплати за електроенергію;
 • оплачувати рахунки за електроенергію онлайн через Інтернет.

АК "Харківобленерго"

http://www.oblenergo.kharkov.ua

Передати показання лічильника електроенергії можна через сайт Харківобленерго - сервіс "особистий кабінет" користувача. Знімати показання електролічильника і передавати слід один раз в кінці розрахункового місяця і оплачувати до 20-го числа наступного місяця.

  Контактна інформація
 • Адреса: вул.Плеханівська 149, тел. 740-15-12 е-mail: [email protected]
 • Довідкова служба телефони: 15-04, 737-68-85, 0-800-500-413
 • Інформаційно-консультативний відділ 740-11-19

Особистий кабінет "Харківобленерго" https://pa.oblenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/site/login

Харківобленерго просить передавати показання електролічильників в кінці місяця - з метою правильного проведення розрахунку по особовому рахунку, прохання передавати показання один раз на місяць, в термін за два дні до закінчення розрахункового місяця. Ці свідчення будуть вважатися показаннями на кінець місяця відповідно до пункту 21 "Правил користування електроенергією для населення".

Як створити особистий кабінет на сайті Харківобленерго

Для створення особистого кабінету необхідно перейти за посиланням https://www.compassd.com.ua/krphc/faces/create-account на сторінці необхідно перейти по кнопці 'Реєстрація' і заповнити обов'язкові поля.

  Обов'язкові поля відзначені зірочкою:
 • 'Email адреса' - адреса електронної пошти, на нього прийде лист підтверджує реєстрацію
 • 'Пароль' і 'Підтвердіть пароль' - в цьому полі заповнюєте ваш пароль, який буде використовуватися для подальшого входу в особистий кабінет на сайті обленерго
 • 'Прізвище' - ваше прізвище
 • 'Контрольне питання' і 'Відповідь на контрольне запитання' - напишіть питання і відповідь на нього, дане питання знадобиться для відновлення доступу до особистого кабінету, в разі якщо ви забудете пароль

Якщо у вас немає електронної поштової скриньки, ви його можете зареєструвати безкоштовно на популярному поштовому сервісі https://mail.ukr.net

Пароль повинен містити від 8 до 16 символів і обов'язково містити тільки латинські букви і цифри, маленьку букву, велику букву і спецсимвол зі списку: @ # $%

Далі буде потрібно підтвердження реєстрації - необхідно буде ввести код підтвердження в полі, що з'явилося, код прийде на Email адресу вказану при реєстрації.

Після успішної реєстрації, Вас перенаправить на сторінку авторизації: https://www.compassd.com.ua/krphc/faces/signon, де для авторизації необхідно ввести Email адреса і пароль.

Далі слід додати розрахунковий рахунок в кабінет на сайті. Дату договору, яку знадобиться вводити на сайті, необхідно дізнаватися в Харківобленерго або ввести дату останньої оплати по розрахунковому рахунку.


КП "Харківводоканал"

http://vodokanal.kharkov.ua

Покази лічильників води необхідно щомісяця передавати в КП «Харківводоканал» і оплачувати до 20 числа. Прийом показань лічильників води здійснюється через Internet - від зареєстрованих на офіційному сайті користувачів. Також показання водомірів можна передати в автоматичному режимі за цілодобовим телефоном прийому показань водомірів 707-58-51 або 707-57-57 зателефонувавши оператору в Call-центр з 8:00 до 21:00 крім неділі.

  Контактна інформація
 • Адреса: 61013, м.Харків, вул. Шевченко, буд.2, пошта e-mail: [email protected]
 • Аварійна диспетчерська водопостачання (цілодобово) 15-33, 712-08-40, 734-91-53, 739-95-05
 • Аварійна диспетчерська водовідведення (цілодобово) 15-99, 704-14-46, 704-14-47, 704-14-48
 • Інформаційний центр 707-57-57, 757-82-80 (з 8:00 до 21:00 крім неділі)
 • Автоматичний прийом показань приладів обліку, лічильників води, водомірів 707-58-51 (цілодобово)

Адреси та телефони районних відділень по роботі з клієнтами фізичними особами можна знайти на сайті КП "Харківводоканал"

Покази лічильників води слід подавати в КП "Харківводоканал", а в "Харківські теплові мережі" показання лічильника гарячої води для нарахування оплати за підігрів води і показання лічильників тепла.

При передачі показань квартирних лічильників комунальних послуг через автовідповідач, після звукового сигналу необхідно назвати адресу, прізвище власника квартири - відповідального квартиронаймача, показання лічильника води, холодної, а потім гарячої води. Передати показання лічильника можна цілодобово, без вихідних.

Порядок установки та повірки квартирних приладів обліку води

З 1 січня 2016 року вступили в силу зміни до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2015 року №1314-VII, які зобов'язують виконавця послуг, зокрема підприємство КП «Харківводоканал», проводити роботи по повірці приладів за кошти підприємства .


КП "Харківські теплові мережі"

http://hts.kharkov.ua

  Контактна інформація
 • Диспетчер КП "Харківські теплові мережі" 51-31-61, 738-21-09, 392-12-81
 • Цілодобову багатоканальну лінію з прийому показань квартирних водомірів гарячої води 728-18-90, 728-18-94, 728-18-95, 738-58-50, 738-58-51, 738-58-52
 • "ХТС", служба "Теплосбит", показання лічильників можна передати по телефону 364-99-69

Показання приладів обліку гарячої води і опалення, слід передавати по вище вказаних телефонах до 25 числа кожного місяця, для своєчасного, коректного нарахування оплати і виставляння рахунків.


"Харківміськгаз"

http://khgor.104.ua

Абоненти, у яких встановлені лічильники газу, згідно 'Кодекс газорозподільної системи' , Зобов'язані передавати показання газового лічильника з 1 по 5 число кожного місяця 'міськгазів' або якщо це жителі області - 'Харківгаз ". Це повинні бути фактичні покази лічильника газу на 1 число місяця.

  Передати показання лічильника газу можна:
 • через "Особистий кабінет", зареєструвавшись на сайті 104.ua
 • направити лист на електронну пошту [email protected]
 • SMS-повідомленням на короткий номер 7104. Формат повідомлення: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - 5 цифр показаннями лічильника
 • подзвонити по телефону контакт-центру 766-51-04 і самостійно, без участі оператора, повідомити номер особового рахунку та показання лічильника

Передавати показання лічильника газу необхідно з 1 по 5 число кожного місяця будь-яким зручним способом. Якщо абонент не передасть свідчення свого газового лічильника, то абоненту буде виставлений рахунок на підставі розрахункових даних газового підприємства - цифри "планових показань" часто бувають завищені.

  При передачі показань підприємство просить вказувати:
 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • номер особового рахунку (або адреса);
 • показники лічильника.

Для уточнення необхідних даних жителі Харкова і області можуть звернутися в контакт-центри ПАТ 'Харківгаз "і ПАТ" Харківміськгаз ":

У разі недопуску фахівців ВАТ "Харківміськгаз" в приміщення, де розташовані газові прилади і лічильники газу, нарахування по особових рахунках абонентів будуть здійснюватися за чинними нормами, без урахування показань лічильників газу - прес-служба ВАТ 'Харківміськгаз ".

Інформація в статті періодично оновлюється, адреса розміщення статті http://objava.kharkov.ua/article/007.html - передрукування можливе із зазначенням адреси статті у вигляді посилання.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: