Як поставити водяний знак на фото

Якщо вам необхідно опублікувати фотографію в мережі, то зовсім не зайвим буде подбати про захист від копіювання та нанести водяні знаки на зображення. Найлегший спосіб зробити це - скористатися послугами сервісу WaterMarquee.

WaterMarquee

WaterMarquee - це онлайновий сервіс, який дозволяє будь-якому охочому абсолютно безкоштовно нанести водяні знаки на зображення. Вам не знадобиться встановлювати для цього ніяких програм - просто відкрийте сторінку сервісу, завантажте потрібне зображення і, натиснувши на кнопку Set Watermark, виберіть тип наноситься знака - текст або малюнок.

Вам не знадобиться встановлювати для цього ніяких програм - просто відкрийте сторінку сервісу, завантажте потрібне зображення і, натиснувши на кнопку Set Watermark, виберіть тип наноситься знака - текст або малюнок

Далі ви можете вказати місце розташування свого штампа, ступінь прозорості, розмір, вибрати шрифт, а також ввести відображається текст або завантажити свій малюнок для водяного знака. У тому випадку, якщо ви завантажте відразу багато зображень, ці настройки будуть застосовані до всіх автоматично. Але існує можливість і індивідуальної підгонки. Ви зможете точно налаштувати вигляд водяного знака, просто перетягнувши його мишею на потрібне місце і відрегулювати за допомогою повзунків прозорість і розмір.

Всі готові проштамповані сервісом зображення можна завантажити на свій комп'ютер одним махом у вигляді zip-архіву. Або зберегти файли поштучно за допомогою контекстного меню.

WaterMarquee

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: