Watermark Image - безкоштовна програма для нанесення водяних знаків на зображення.

Періодично люди, що працюють із зображеннями (самі малюють, фотографують або розміщують на своїх сайтах авторські картинки) стикаються з проблемою нанесення водяних знаків на картинки, щоб їх не розтягували по всьому інтернету без вказівки першоджерела Періодично люди, що працюють із зображеннями (самі малюють, фотографують або розміщують на своїх сайтах авторські картинки) стикаються з проблемою нанесення водяних знаків на картинки, щоб їх не розтягували по всьому інтернету без вказівки першоджерела. Якщо вам потрібно позначити кілька зображень, можна обійтися черговим графічним редактором. У разі пакетного нанесення водяних знаків для декількох файлів, можна скористатися черговим, просунутим переглядачем графіки, зазвичай вони це мають робити. Хоча обидва варіанти мають свої недоліки перший досить трудомісткий, спробуйте для експерименту виконати на 5 картинках поспіль, а другий не дозволяє робити тонкі налаштування. Відмінним варіантом може стати використання спеціалізованої програми Watermark Image яка вміє тільки наносити водяні знаки, дозволяючи робити численні настройки.

Watermark Image

Процес установки програми стандартний, ніяких зайвих питань і доповнень які повинні поліпшити наше життя. Підтвердивши ліцензійну угоду, вибравши папку, куди буде встановлено додаток і де, розташовувати іконки, для запуску Watermark Image. Та не забудьте переконатися, що у вас встановлена ​​середовище виконання .NET framework 2.0, хоча зараз для більшості програм це обов'язкова вимога і ставитися автоматично, але хто знає може ваш комп'ютер ставитися до рідкісних винятків.

Завмираємо в передчутті першого запуску Watermark Image і нарешті, бачимо основне вікно програми, правда, англійською мовою, хоча на сайті розробників нас запевняли, що інтерфейс переведений на російську мову. Після недовгих пошуків в основному меню знаходимо пункт «Select language», де є потрібний пункт «російськомовний», хоча така дивна назва локалізації наводить на нехороші думки, але тиснемо на заповітний пунктик. Те, що тут назвали перекладом можна вважати невдалим жартом, 95 відсотків фраз не перекладено вийшла каша з російських і англійських слів практично не придатна до вживання. Щоб зберегти свої нерви краще використовувати англійську мову.

Програма працює за принципом майстра, який дбайливо проводить через кожен пункт, всього їх чотири. Між якими переходимо, натискаючи кнопочку «Next» в правому нижньому кутку, хоча як варіант кожному пункту можна дістатися відразу, натиснувши на відповідну вкладку список яких знаходитися зверху.

На першому кроці ми вибираємо файли, на які будемо наносити водяні знаки або вказуємо папки для сканування звідки будуть додані скопом. Окремо потрібно вказувати зображення «Select preview image», на якому буде бачити клопіт своєї творчих експериментів зі створення водяного знака.

Другий крок самий цікаві власне заради чого і створювалася програма нанесення єдиного і неповторного водяного знака. В якості основи для творчості можна використовувати картинку, текст або просту рамку. Далі сміливо натискає на всі кнопочки і міняємо циферки, розбираючись, що до чого, намагаючись втілити свою мрію в життя.

Нарешті можна нанести зроблений водяний знак на вибрані файли, перед цим можна вибрати в якому форматі файлів буде зберігатися готовий результат, потрібно міняти дозвіл або співвідношення сторін. Обов'язково вкажіть папку, куди будуть записані готові файли, інакше будете отримувати дивні помилки, не розуміючи, що робити. Мало не забув, тиснемо старт «Start» і насолоджуємося виконаною роботою.

Єдина вкладка яка стоїть осібно від інших, це лог роботи програми, де мідно побачити які файли були оброблені. Чесно кажучи, незрозуміло навіщо вона потрібна, користі від неї звичайним користувачам ніякої, напевно тому що було легко зробити.

Налаштувань немає, все робиться по ходу роботи, хоча те небагато що можна зробити, обов'язково потрібно зберігати «File-> Save Setup» інакше після перезапуску програми доведеться підганяти під себе заново. До речі зберігається все від списку файлів до дизайну водяного знака.

Watermark Image вийшла вельми неоднозначною програмою. За великим рахунком справляється зі своїми функціями додавання водяних знаків на зображення, є велика кількість налаштувань дозволяє нагострити все саме як ви задумали, обробляє файли в пакетному режіме.Но як завжди є нюанси, тут це інтерфейс, зроблений на швидку руку яким незручно користуватися з- через велику кількість різних кнопочок, галочок і пунктів, хоча і розбили всі на окремі вкладки відповідно до призначення. Взагалі варто спробувати, а потім самим вирішувати чи варто зв'язуватися з Watermark Image.

До недоліків можна віднести деяку незакінченість ніби все є, а ось відчуватися що чогось нахапає, що не все робиться інтуїтивно зрозуміло. Ще хочеться підтримки більшої кількості форматів графічних файлів, працює з найпоширенішими, а якщо смикнути в сторону потрапляєте в глухий кут, їх потрібно попередньо конвертувати.

Ще Watermark Image має одну особливість, для домашнього використання програму можна використовувати, скільки влізе, а для комерційного цілей хочуть грошики, але чесно кажучи, в такому вигляді зараз пропонують програму, рука не підніматися відрахувати потрібну суму.

Прекрасно працює в 32-х і 64-х бітових операційних системах. Переведений на кілька десятків мов, серед яких є і російська, хоча рекомендую залишатися англійською, мішанину, з російсько-англійських слів важко зрозуміти.

Офіційний сайт Watermark Image http://www.watermark-image.com/

Сторінка для безкоштовного скачування Watermark Image http://www.watermark-image.com/

Остання версія на момент написання Watermark Image 2.1.2.5

Розмір програми: архів 629 Кб

Сумісність: Vista і 7, Windows Xp

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: