Diageo: запуск горілки «Смірнов Тітул'» продовжує стратегію інновацій в Росії

Опубліковано: 15:53 ​​- 14 березень 2011

14 березня 2011 року, Москва - Diageo, світовий лідер з виробництва алкогольних напоїв, продовжує стратегію інновацій в Росії і запускає горілку під назвою «Смірнов Тітул'» в суперпреміальному сегменті
14 березня 2011 року, Москва - Diageo, світовий лідер з виробництва алкогольних напоїв, продовжує стратегію інновацій в Росії і запускає горілку під назвою «Смірнов Тітул'» в суперпреміальному сегменті.
Раніше Diageo вже представила ряд стратегічних і тактичних інновацій в імпортних категоріях. Зокрема, реагуючи на зміни споживчого попиту, компанія вивела на російський ринок такі бренди як шотландський віскі Bell's, преміальний варіант віскі White Horse 1900 ром Zacapa і ексклюзивний купаж віскі The John Walker, представлений в ресторанах категорії супер делюкс і готелях м Москви і Санкт-Петербурга.
Горілка «Смірнов Тітул'» продовжує традиції високої якості і інновацій П.А.Смірнова і виготовляється за спеціальним рецептом з використанням традиційного методу XIX століття. Основа цієї горілки піддається додаткової перегонці в мідному кубі для досягнення особливої ​​чистоти і м'якості.
«Смірнов Тітул'» позиціонується в суперпреміальному сегменті (близько 400 руб за пляшку об'ємом 0,5 л) і на стадії запуску буде доступний в роздрібних мережах Санкт-Петербурга, з потенціалом до розширення дистрибуції в міру розвитку бренду.

«Смірнов Тітул'» - наша перша інновація в горілчаної категорії, спеціально розроблена для виробництва в Росії »- сказав Джон О'Кіфф, керуючий директор Diageo Росія і Східна Європа, -« Категорія горілки - найбільша на російському ринку міцного алкоголю, супер-преміальний сегмент якої поступово повертається до зростання, і ми впевнені, що в міру відновлення економіки це зростання буде стійким. «Смірнов Тітул'» являє собою більш преміальну версію відомого бренду «Смірнов '», запуск якої відповідає споживчим тенденціям і відкриває нові можливості для подальшого зміцнення наших позицій на російському ринку ».
«Смірнов Тітул'» проводиться відповідно до найвищих стандартів якості Diageo на потужностях ВАТ «Промислова група« ЛАДОГА »в Санкт-Петербурзі. У той же час Diageo продовжує співпрацю з московським заводом ТОВ «Горілчана Артіль Ять» у виробництві горілки «Смірнов '».
Інформація про Diageo:
Diageo - найбільший світовий виробник алкогольних напоїв. Поєднуючи міжнародний досвід з урахуванням особливостей національних ринків, Diageo представляє споживачам видатну колекцію брендів, що включає міцні алкогольні напої, вино і пиво, в тому числі Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys, J & B, Captain Morgan, Bell's, Tanqueray, Crown Royal, а також вина Beaulieu Vineyard і Sterling Vineyards.
Diageo є міжнародною компанією, її продукція реалізується в 180 країнах світу. Акції компанії котируються на Нью-йоркській і Лондонській фондових біржах. Офіси Diageo працюють в 80 країнах, число співробітників перевищує 20 000.
ЗАТ «Д Дістрібьюшен» є уповноваженим імпортером портфеля алкогольних брендів Diageo.
Більш детальну інформацію про компанію Diageo, її співробітників, брендах, а також показниках її діяльності ви можете знайти на сайті www.diageo.com
Відвідайте сайт www.drinkiq .com, щоб дізнатися більше про ініціативи по просуванню відповідального споживання алкоголю.

Модератор: alcoexpert Переглядів 3 003 Категорія: Головна / Прес-релізи

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: