Типові списки спорядження для різних видів туризму.

 1. Робота зі списками типового спорядження для туризму.
 2. Підсумовуючи вищевикладене

«Експедиція - це підготовка"

(С) РуальАмундсен

Саме так, як сказав великий полярний дослідник, і йдуть справи в туризмі. Успішність вашого походу безпосередньо залежить від правильного підбору спорядження.

Але, як часто буває в нашому світі, найважливіша частина є найбільш нудної і неприємної.

Для мене завжди було великою проблемою і нервуванням збирати рюкзак перед походом. А якщо врахувати, що часто рюкзак збирається в жорсткому цейтноті з часом, то значно зростає ймовірність забути в поспіху якесь спорядження, що значно ускладнює виконання поставленої мети в подальшому.

Щоб якось вирішити цю проблему, я створив для себе типові списки туристичного спорядження і розділив їх на різні види туризму.

На даний момент я виділяю для себе наступні списки спорядження:

 1. Список спорядження для пішого походу
 2. Список спорядження для велотуризму (велопоходу)
 3. Список спорядження для лижного походу (холодна ночівля)
 4. Список спорядження для лижного походу (ночівля в наметі з пічкою)
 5. Список спорядження для водного походу (байдарка)
 6. Список спорядження для бігового рогейну (змагання)
 7. Список спорядження для велосипедного рогейну (змагання)
 8. Список спорядження для мультіперегони (змагання)
 9. Розкладка для туристичного походу
 10. Аптечка для туристичного походу

І сьогодні я хочу поділитися цими списками з вами, друзі. Ви можете дивитися їх, а якщо сподобається ідея - завантажити, підігнати під себе і використовувати в своїх цілей.

ВІДКРИТИ ТИПОВІ СПИСКИ ТУРИСТИЧНОГО СПОРЯДЖЕННЯ

Важливо розуміти, що дані списки не "законсервовані», це саме той файл, яким користуюся я, тому можливо ви читаєте цю статтю через якийсь час після її написання (13.11.2016 року), і зміст файлу може дещо відрізнятися від описуваного в статті. Життя не стоїть на місці я оптимізує спорядження, докуповую нове, викидаю старе. Але в основних моментах списки залишаються незмінними.

Робота зі списками типового спорядження для туризму.

Дані списки універсальні і створені для типових поїздок в походи або на змагання. І коли мені чекають збори в дорогу, я просто відкриваю потрібний мені розділ і починаю викреслювати ті речі, які вже взяв. Я або роздруковую його на принтері, або роблю це безпосередньо в електронному документі. Також зручно працювати з кольором осередків, іншим кольором я зазвичай позначають ті елементи, спорядження яких немає в наявності. Так я точно пам'ятаю, що їх треба докупити.

Так я точно пам'ятаю, що їх треба докупити

Приклад роботи з типовими списком спорядження

Якщо я здобуваю нову річ, яку планую використовувати в походах, я просто додаю її в ті списки, де вона актуальна, аналогічним чином вступаючи з вибувають з обороту спорядженням.

Списки спорядження кілька надлишкові і створені для можливо найбільш несприятливих умов, які можуть зустрітися в поході.

Так, наприклад, в літньому пішому поході вказана рядок «пухова жилетка». Виходячи з прогнозу погоди, місця і часу, я можу взяти її або викреслити.

Всі списки типового спорядження створені в файлі google-таблицях, доступні мені завжди і всюди, і, що не менш важливо, можуть бути відкриті для інших учасників походу. Так, я можу бути впевнений, що ніхто не забуде потрібне спорядження. Також в списках можна позначати питання, що виникають в процесі підготовки до поїздки.

Також в списках можна позначати питання, що виникають в процесі підготовки до поїздки

Вибір категорії знаходиться внизу документа

Окремо я створюю списки спорядженні для великих або нетипових походів, змагань. Зазвичай до таких проектів підготовка триває більш «одного вечора», і в цьому ж файлі типового спорядження я заводжу окрему вкладку, докуповую спорядження, позначаю якісь питання, які потребують вирішення.

Зараз в моєму файлі кілька таких індивідуальних вкладок, це:

- Спорядження для швидкісного забігу на вершину RedFox Elbruse Race;

- Спорядження для пішого походу по Курильських островів (Ітуруп);

- Спорядження для водного походу по Байкалу.

Підсумовуючи вищевикладене

Більше 5 років я використовую списки типового спорядження, це дозволяє мені збиратися швидко, ефективно і бути впевненим, що я нічого не забув. Також, що не менш важливо, я більш чітко орієнтуюся в наявному у мене спорядженні, оперативно реагую на відсутність будь-яких його елементів.

Друзі, впевнений у вас також є свої способи структурувати і систематизувати спорядження, буду вдячний якщо ви поділитеся досвідом в коментарях до статті.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: