Гороскоп сумісності: Чоловік Діва і Жінка Водолій

реальна астрологія / Гороскоп сумісності / { чоловік Діва | жінка Водолій }

жінка Водолій

Спільне життя чоловіка Діви і жінки Водолія майже неможлива. Це союз дуже різних людей. Однак обидва здатні багато чого навчитися один від одного. Непогано складуться ділові відносини, якщо обидва будуть зайняті інтелектуальною працею. Чоловік Діва допоможе досягти жінці Водолію успіхів в тій сфері, яка дасть найбільший практичний результат. Не секрет, що жінка Водолій схильна ідеалізувати навколишнє середовище, забуваючи про реальність, а чоловіка Діву будуть дратувати громадські нахили жінки Водолія. З іншого боку, чоловік Діва навчиться в парі з жінкою Водолієм простіше і легше ставитися до життя і до людей. У свою чергу в цих взаєминах жінка Водолій може навчитися більшої практичності і життєвої гнучкості у чоловіка Діви. Такій парі буде не просто ужитися на одній території, адже ведення господарства чоловіки Діви в корені відрізняється від понять жінки Водолія. Постарайтеся менше конфліктувати через дрібниці і знаходити здорове рішення в виникають суперечки і проблеми.

Сексуальне життя не приноситиме справжньої насолоди. Занадто тверезий і розважливий підхід чоловіки Діви не виправдає сексуальних потреб жінки Водолія. Однак, незважаючи на це, обидва не проти експериментів і будуть раді новим відкриттям в області інтимних відносин. Такі відносини бачаться швидше як певний експеримент і можливість отримати нові враження, але для стабільних і тривалих відносин від обох партнерів на довше йти на компроміси і поступки один одному.

Сумісність чоловіка-Діви з іншими знаками
Сумісність жінки-Водолія з іншими знаками
Замовте персональний гороскоп сумісності


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: