Місячна гармонія в сінастріческой астрології

Зустріч двох особистостей подібна  взаємодії двох хімічних речовин:  якщо реакція відбувається, трансформуються обидва

Зустріч двох особистостей подібна
взаємодії двох хімічних речовин:
якщо реакція відбувається, трансформуються обидва.
(К. Г. Юнг)

Сінастріческая астрологія, звана інакше астрологією взаємин або просто синастрією, займається вивченням гороскопів відразу двох людей, дозволяючи передбачити, де їх чекає нерозуміння і різні реакції на події, а де - гармонія і схожі реакції і погляди на життя. Даний розділ астрології дає загальну характеристику будь-яким відносинам двох людей, будь то відносини робочі або ж романтичні. Буває так, що за сонячним зодіаку партнеру ідеально підходять один одному. Однак раз чомусь по раз спалахують сварки, скандали, накопичується непорозуміння. Подібна ситуація може бути індикатором того, що була враховано місячна сумісність партнерів, оскільки саме нічне світило каже про особливості емоційної сфери у вас і вашого партнера.

Вплив нічного світила на людину

Місяць, найближче до нас небесне тіло, має великий вплив на наше життя. Це проявляється, починаючи від явищ фізичного порядку і завершуючи нашої емоційної життям. Вплив Місяця змушує моря і океани Землі дихати приливами, навіть в тектонічних плитах викликаючи приливні ефекти. Про вплив же Місяця на масову психіку говорить, зокрема, такі дані. У 2009 році журнал "The Times" повідомив, що група аналітиків з австралійського банку, провівши дослідження, констатувала: на динаміку світових фінансових індексів впливають місячні фази. А двома роками раніше представники англійської поліції заявили про виявлену зв'язку місячних фаз зі зміною рівня насильства. Існують і інші подібні цікаві дослідження.

Про що говорить Місяць?

Положення світил мають величезне значення в сінастріческой астрології. Якщо положення Сонця визначає темперамент, психічний і духовний центр людини, то положення Місяця розповість, як людина спонтанно емоційно реагує на події життя, як адаптується. Тому аналіз місячних знаків двох людей дозволяє сказати про те, як поєднуються їх природні емоційні тенденції, потреби і настрої. порівнюючи положення Місяця в знаках Зодіаку закоханих, астролог здатний судити про те, наскільки сумісні партнери в емоційному плані.

порівнюючи  положення Місяця в знаках Зодіаку  закоханих, астролог здатний судити про те, наскільки сумісні партнери в емоційному плані

Місячний гороскоп сумісності

Отже, сумісність по Місяцю має величезну значимість у відчутті комфорту при побутовому повсякденному взаємодії двох людей, а також для досягнення сімейної гармонії. Якщо ви бажаєте перевірити, наскільки добре і затишно вам буде в парі з іншою людиною, варто собі поставити запитання: а чи зможу я з ним відправитися в нелегкий багатоденний похід? Положення Місяця в знаках Зодіаку тут допоможе дати відповідь, пророкуючи, як і чому людина буде реагувати. В цілому, положення нічного світила розповідає, що необхідно вашому партнерові, щоб він добре ставився до самого себе.

Вивчаючи місячний гороскоп сумісності, астролог аналізує, в яких знаках варто Місяць у кожного їх партнерів, до яких ТРИГОН відноситься. Ідеальним вважається, якщо Місяць обох партнерів знаходиться в одному знаку Зодіаку або в знаках однієї стихії, але таке буває далеко не завжди. Тоді астролог аналізує, наскільки сумісні стихії , В яких варто Місяць в обох картах.

Наприклад, у чоловіка Місяць знаходиться у Водолії, а у його подруги - в знаку Близнюків. Оскільки обидві Місяця перебувають в знаках Повітря, то можна припустити, що власники таких Лун можуть скласти досить цікаву пару, яку об'єднає прагнення вербалізувати свої емоції і переживання, любов до інтелектуальних розмов, жартів і легкості у відносинах. Якщо ми бачимо комбінацію місячний Водолій (Повітря) - місячний Рак (Вода), то можемо передбачити, що такий союз буде даватися партнерам важче, оскільки Місяці в Раку самій важко приймати відповідальні рішення, а Місяць у Водолії прагне свободи. Проте, такий союз цілком можливий.

Напряженнеe всього буде союз, коли Місяця партнерів стоять в стихіях-антагоністів. Це, наприклад, комбінація Місячний Водолій - Місячна Діва: в той час як Діва (стихія Землі) дуже любить критику, раціональність і планування, Водолій (стихія Повітря) цінує гумор, політ думки і спонтанність. Не можна сказати, що такий союз приречений, але він буде припускати постійну роботу партнерів над собою і присутність у відносинах напруги.

Не можна сказати, що такий союз приречений, але він буде припускати постійну роботу партнерів над собою і присутність у відносинах напруги

Багатолика Королева ночі

Порівнюючи положення Місяця в картах партнерів, ми отримуємо цілий віяло комбінацій. Проте, навіть побіжний погляд на знак і стихію Місяця вже розповість дуже багато про що:

 • Місяці в Овні потрібна новизна і загальні інтереси. Така людина відвертий, непосидючий, простодушний, емоційно прямолінійний і любить змагання. Більш за все у відносинах він боїться нудьги. Будучи поряд з такою людиною, потрібно бути готовим до емоційних спалахів і пристрасності.
 • Місяць у Тельці відчуває себе чудово, стабільно і затишно, володіючи міцним самовладанням і чуттєвістю. Для такої людини характерна повільність реакцій, небажання що-небудь міняти і деяка приземленість. Він не схильний виставляти свої почуття напоказ, хоча сповна вміє насолоджуватися радощами життя.
 • Місяць у Близнюках відрізняється швидкістю реакції на події, допитливістю і постійною потребою в нових ментальних стимулах. Місячний Близнюк постійно хоче вчитися новому і потребує інтелектуальному різноманітності. Щоб зрозуміти свої власні суперечливі переживання, такій людині потрібно вербалізувати їх.
 • Місяць у Раку характеризується підвищеною чутливістю, емоційністю і дбайливістю. Місячний Рак, будучи людиною «тонкошкірі» і вразливим, намагається захищати свій внутрішній світ від загроз і уникає провокацій. Однак в домашній і затишній атмосфері довіри така людина розквітає і демонструє свої найкращі якості.
 • Місяць у Леві, відрізняючись гумором і ентузіазмом, прагне визнання і демонстративної любові. Бути об'єктом захоплення - основна потреба такої людини. І в той же час місячний Лев має відмінну здатність надихати і підтримувати партнера в кризовий момент.
 • Місяць в Діві відчуває себе комфортно, коли наведено лад як в навколишньому середовищі, так і у власних думках. Такій людині важливо впорядкувати всі думки і враження за категоріями, проявляючи значну розбірливість. Допомагаючи іншим, місячна Діва краще ставиться сама до себе. Будучи перфекціоністом, місячна Діва соромлива, суха на прояв емоцій і щиро бажає змінити світ на краще.
 • Місяць у Терезах схильна все зважити в розумі, перш ніж відреагувати відкрито на якусь подію. У відносинах така людина прагне віддати стільки ж, скільки отримав. Для гармонії з собою місячним Терезам важливо ділитися своїми ідеалами й ідеями. Без подібного духу товариства і взаємообміну такій людині важко бути щасливим.
 • Місяць в Скорпіоні прагне контролювати свої емоції, потребуючи в той же час в глибоких, інтенсивних переживаннях. Для місячного скорпіона характерний «емоційний екстремізм»: якщо в житті немає гострих ситуацій, така людина намагатиметься сам штучно організувати криза, щоб «не було нудно».
 • Місяць у Стрільці толерантна, життєлюбна і має широту поглядів. Такій людині важливо відчуття свободи (інтелектуальної в тому числі) і можливість пофілософствувати. Це оптимісти, щедрі люди, погано переносять критику і ігнорують буденну реальність.
 • Місяць у Козерозі контролює свої емоції, орієнтована на результат і пишається показною невразливістю. Для місячних Козерогів характерні обережність, самоконтроль в реакціях і деякий негативізм. Їм легше всього, коли партнер від них залежить чи ж вони несуть на собі тягар відповідальності. Для самоповаги такій людині важливо відчувати повагу, що виходить від оточуючих.
 • Місяць у Водолії говорить про людину-нонконформістів, реакція якого відрізняється непередбачуваністю і ексцентричністю. Така людина є противником жорстких традицій і стереотипів у відносинах і шлюбі. Характерні психологічні особливості місячних Водоліїв - незалежність, необхідність обмінюватися ідеями з партнером і любов до експерименту і гумору.
 • Місяць в Рибах говорить про багату уяву, ідеалізмі, чуйності і сильною емпатії. Несвідомо прагнучи до єднання з Універсумом, місячні Риби періодично відчувають потребу піти в світ фантазії і мистецтва. Підхід до відносин у володарів Місяця в Рибах одночасно особистий і безособовий: прагнучи до емоційної залежності, така людина як ніби однаково любить всіх і кожного.

важкодосяжний ідеал

На закінчення хотілося б відзначити, що прихильники астрології дотримуються того погляду, що Космосу куди краще відомо, що і як, ніж нам, людям. Тому вивчення мови зірок здатне відкрити нам очі на дуже багато моментів, які раніше не зрозумілі. Ідеальна синастрією, на жаль, трапляється не так уже й часто. Але що відбуваються з нами зустрічі не випадкові. Ведичні мудреці раз по раз не втомлюються повторювати, що наші відносини - це відмінний тренажер для карми. Тому, побачивши можливі розбіжності і відмінності в положеннях Місяця та інших планет, не поспішайте розлучатися з партнером, а докладіть зусиль до глибшого розуміння один одного, озброївшись новими знаннями.

Copyright © Олексій Шликов, 2016. Копіювання матеріалів сайту дозволяється за умови наявності активного гіперпосилання (без атрибута rel nofollow, поза блоком noindex), а також із зазначенням автора і назви сайту northnode.ru.

Про що говорить Місяць?
Якщо ви бажаєте перевірити, наскільки добре і затишно вам буде в парі з іншою людиною, варто собі поставити запитання: а чи зможу я з ним відправитися в нелегкий багатоденний похід?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: