Як дістатися з Білоруського вокзалу до Шереметьєво

  1. Аероекспрес
  2. Громадський транспорт (метро + автобус)
  3. автомобіль

Білоруський вокзал Москви - пам'ятник архітектури, відомий за фільмом «Сибірський цирульник». Він володіє не тільки неповторною архітектурою, а й розвиненою інфраструктурою. Тут, наприклад, можна пройти реєстрацію на рейси, що вилітають з аеропорту Шереметьєво. Дістатися від Білоруського вокзалу в аеропорт Шереметьєво можна різними способами.

Аероекспрес

Аероекспрес в Шереметьєво - найшвидший спосіб дістатися. Увійти в термінал Аероекспрес можна по 3-му і 4-му під'їздах. Безпосередньо в терміналі встановлені автомати, з продажу квитків. В дорозі поїзд знаходиться 35 хвилин. Починає рух з 5.30 ранку і курсує з інтервалом в 30 хвилин.

Прибуває експрес в аеропорт до п'ятиповерхового залізничного терміналу, розташованого біля південного термінального комплексу. Дістатися до інших терміналів, розташованих в північному аеровокзальному комплексі можна на безкоштовному шатлі. Зупинка знаходиться на першому поверсі біля входу в термінал.

При плануванні поїздки необхідно враховувати час руху на шатлі 20 хвилин і час очікування (безкоштовні шатли їздять з інтервалом 15 хвилин). Курсує Аероекспрес щодня, на шляху свого проходження зупинок не робить.

Громадський транспорт (метро + автобус)

Громадський транспорт (автобус і маршрутки) наступний в аеропорт відходить від зупинок метро Річковий вокзал і Планерна. Доїхати до них з Білоруського вокзалу можна на метро.

Дістатися до станції метро Річковий вокзал можна без пересадок зі станції метро Білоруська, проїхавши 6 зупинок. Річковий вокзал кінцева станція Замоскворецької лінії метро. Дістатися можна за 15 хвилин.

До станції Планерна добиратися доведеться з пересадками. Проїхавши одну зупинку до станції до станції Краснопресненська, необхідно здійснити перехід на станцію Барикадна, далі їхати 8 зупинок до станції Планерна.

Добравшись до потрібних зупинок можна пересісти на автобус або метро. Від станції Річковий вокзал до аеропорту йде автобус № 851 і маршрутне таксі № 949. Від станції Планерна можна мережу на автобус № 817 або маршрутку № 948.

автомобіль

Відстань, що відображається на карті від вокзалу до аеропорту в 27 км можна подолати на таксі або особистому автомобілі приблизно за 36 хвилин без урахування пробок. Рухатися необхідно наступним чином:

  1. Починати рух необхідно з вулиці Тверська застава 7 (адреса Білоруського вокзалу).
  2. Рухаючись прямо, необхідно обігнути площа Тверської застави і доїхавши до перетину з вулицею 1-а Тверська-Ямська повернути ліворуч. Далі рухатися прямо на протязі 4,5 км по Ленінградському проспекту.
  3. Рухаючись по Ленінградському шосе, доїхати до Ленінградського тунелю, проїхавши тунель (340 м) необхідно продовжити рух прямо по Ленінградському шосе (дублер).
  4. Проїхавши 14,5 км по Ленінградському шосе (дублер) потрібно не пропустити з'їзд на Міжнародне шосе, орієнтуючись за вказівниками.
  5. За Міжнародному шосе рух необхідно продовжувати до Шереметьєвського шосе.
  6. Шереметівське шосе призведе до терміналу F, від якого можна буде продовжити рух, при необхідності, до терміналу В.

Однак цей спосіб один з найдорожчих і ризикованих, оскільки шанс застрягти в пробці і спізнитися на рейс дуже великий. Крім того, необхідно подбати про стоянці в Шереметьєво . Є й інші способи дістатися від Білоруського до Шереметьєво з не меншим комфортом, але за набагато менші гроші.

Приємної поїздки!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: