Автобуси Airport Express

  1. Зупинки автобусів Airport Express
  2. Квитки, дійсні для проїзду в автобусах Airport Express:

Автобуси AE відправляються за маршрутами щодня, кожні 30 хвилин. Якщо Ви вирішили скористатися послугами Airport Express при поїздці з аеропорту Праги, автобуси відправляються з 6:30 ранку до 22:00. У разі поїздки в аеропорт автобуси від'їжджають з 5:30 ранку до 21:00. Для забезпечення зручної посадки і збільшення простору для провезення багажу всі автобуси Airport Express забезпечені низькою платформою.

Важливо пам'ятати, що час у дорозі може збільшуватися, в разі виникнення непередбачених пробок і заторів на шляху проходження маршруту автобуса Airport Express. У зв'язку з цим, ми рекомендуємо Вам ретельно планувати поїздку. Якщо Ви не маєте додатковим часом між пересадками, ми рекомендуємо скористатися послугами таксі .

Зупинки автобусів Airport Express

Аеропорт (автобусна зупинка), Термінал 1 Аеропорт (автобусна зупинка), Термінал 1

Зупинка знаходиться в зоні громадського транспорту, розташованої перед залом реєстрації Терміналу 1 аеропорту Праги. З Терміналу 1 відбуваються рейси в країни, що знаходяться за межами Шенгенської зони.

Аеропорт (автобусна зупинка), Термінал 2

Зупинка знаходиться в зоні громадського транспорту, розташованої перед залом реєстрації Терміналу 2 аеропорту Праги. З Терміналу 2 відбуваються рейси в країни, що знаходяться в межах Шенгенської зони.

Центральний вокзал Праги (лінія метро С, станція Hlavní nádraží (Центральний Вокзал)):

Посадка пасажирів здійснюється на вулиці Wilsonova (що веде до станції метро Флоренц) прямо навпроти будівлі Фанти, де раніше розташовувалася станція метро. Кінцева зупинка також знаходиться на вулиці Wilsonova (на цей раз, у напрямку до станції метро Музеум). Звідси Ви легко потрапите в касовий зал, скориставшись ліфтом.

Квитки, дійсні для проїзду в автобусах Airport Express:

Квитки чеських залізниць для маршрутів всередині країни

Для проїзду на автобусах Airport Express дійсні всі види квитків чеських залізниць у напрямку до / з аеропорту Праги, придбані в касах чеських залізниць, через інтернет або TeleTicket.

Під час посадки на автобус Вам необхідно пред'явити водієві проїзні документи. Електронні квитки на внутрішні рейси повинні бути представлені в роздрукованому вигляді, або на екрані портативного електронного пристрою; іншими словами, одного коду транзакції буде недостатньо.

Квиток дійсний протягом доби.

VLAK + Airport

Квитки типу Поїзд + Аеропорт дійсні для проїзду з аеропорту тільки після того, як на них буде поставлений штамп у інформаційної стійки в терміналі прибуття аеропорту (для цього також необхідно пред'явити посадковий талон).

Повернутися в аеропорт можна з зупинки Praha letiště / Аеропорт в будь-який час, протягом терміну дії квитка, за умови наявності на його лицьовій стороні штампа з датою. У разі відсутності подібного штампа, квиток стає недійсним для зворотної поїздки, і Вам доведеться внести відповідну оплату за проїзд на автобусі AE.

Дата на штампі - це дата зворотної поїздки. Квитком необхідно скористатися до 24:00 (опівночі) наступного дня, але не пізніше 24:00 (опівночі) останнього дня дії квитка.

При бажанні, на квитку може бути виставлена ​​дата завтрашнього дня, якщо Ви звернулися до фахівця інформаційної стійки після 20:00.

В рамках попереднього продажу, квиток можна придбати не раніше, ніж за два місяці перед поїздкою.

Квиток неможливо придбати через електронний магазин (eShop) Чеських залізниць.

Квитки на міжнародні рейси

Для поїздок на автобусах AE можна також скористатися квитками на міжнародні рейси.

Квитки на міжнародні маршрути, придбані на зупинці Празький аеропорт, також дійсні для поїздок на автобусах AE.

Одноразовий квиток на автобус можна також придбати у водіїв AE, але ці іменні квитки дійсні тільки для поїздок на автобусах AE. Вартість квитка становить 60 крон; для дітей від 6 до 15 років вартість проїзду становить 30 крон, діти молодше 6 років перевозяться безкоштовно.

провезення багажу

Автобуси Airport Express надають безпечну і зручну перевезення багажу і велосипедів, упакованих відповідно до правил авіаперевезення.

Примітка: Квитки на громадський транспорт Праги (для індивідуальних поїздок) і квитки з передоплатою на певний термін, зазвичай діють по всій території міста Праги, не приймаються для оплати поїздок на автобусах AE.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: