15 найуспішніших російських фільмів в міжнародному прокаті

  1. 15. « Серпень. восьмого »(2012, закордонні збори - 2,56 мільйона доларів)

За перший уїк-енд прокату в Південній Кореї новий російський мультфільм « Снігова королева 2: Перезаморозка »Заробив 1,3 мільйона доларів. Чи не суперблокбастерний, але вражаючий результат. Особливо в країні, розпещеної захоплюючій далекосхідної анімацією (і не менш захоплюючою західної). А що ж інші російські стрічки? Кому з них вдалося пробитися на іноземні ринки і забрати звідти більше ніж пару-трійку доларів? Порившись в доступних нам фінансових зведеннях, ми склали хіт-парад російських картин, які найбільше заробили за межами Росії.

Відзначимо, що в цей список потрапили тільки стрічки з переважно вітчизняної знімальною групою, а не спільні картини на кшталт «Мачете вбиває» і «Монгола», над якими працювало лише кілька наших кінематографістів (нехай і на ключових посадах начебто режисера і продюсера).

15. « Серпень. восьмого »(2012, закордонні збори - 2,56 мільйона доларів)

Автори цього військового блокбастера витратили чимало сил на спроби переконати журналістів, що «Август. Восьмого »розповідає про простих людей, які страждають під час бомбардувань і перестрілок, а не пропагує російське бачення« п'ятиденної війни »2008 року. Але шило в мішку було не приховати, і спроби прокату фільму за межами Росії зустрічали шалений опір всіх, хто хотів висловити солідарність з грузинськими військами, героїчно отбівшімі неспровоковане російське вторгнення (саме так події війни були представлені в багатьох західних ЗМІ). На Україні, наприклад, прокат «Августа» був заборонений після скарги нацистської партії «Свобода» на те, що фільм «розпалює ненависть до братнього грузинського народу». Здавалося, міжнародний прокат стрічки не відбудеться. Однак братський китайський народ допоміг північній рідні, і фільм Джаника Файзієва заробив в Піднебесній левову частку своєї закордонної каси. У Росії, нагадаємо, «Август» зібрав майже 10 мільйонів доларів.

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
За перший уїк-енд прокату в Південній Кореї новий російський мультфільм «   Снігова королева 2: Перезаморозка   »Заробив 1,3 мільйона доларів Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

А що ж інші російські стрічки?
Кому з них вдалося пробитися на іноземні ринки і забрати звідти більше ніж пару-трійку доларів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: