Виховання дітей | сімейний психолог

  1. Застарілі погляди на виховання дітей
  2. Читати далі…
  3. питання підлітків

Головною причиною всіх розбіжностей між людьми є порушення контакту Головною причиною всіх розбіжностей між людьми є порушення контакту. Якщо мама скаржиться на дитину, то зазвичай їх контакт вже порушений. Тому я прошу батьків стати адвокатами для своєї дитини - тобто навчитися його прощати і підтримувати.

Тоді і дитина теж навчиться прощати людей за їх недоліки, навчитися розуміти їх з усіма їхніми особливостями.

Для батьків, які стурбовані тим, чи правильно розвивається їх малюк, на сайті є норми розвитку дітей до 7 років. Попереджаю, що представлені тут нормативи розвитку дитини не є точними, а призначені більше для зразкового орієнтування батьків в цьому важливому питанні.

Як багато завдань у батьків! Потрібно навчити дитину бути цікавим в спілкуванні , Максимально розвивати його задатки , Намагатися дати йому максимум розумної любові. Але зазвичай батьки "зациклюються" лише на непослуху дітей, та ще на шкільних оцінках . Їх лякає самостійність і агресивність їхніх чад. Але ж без агресії людина не навчиться відстоювати свої права. Є один закон - якщо агресія надмірна, значить дитині не вистачає любові.

Наші діти відчувають напругу в сім'ї і сигналізують про нього в своїх малюнках . Потрібно просто вдивитися в них.

Освойте принципи безумовної любові , Я-повідомлення по Гіппенрейтер, говорите, що ви любите дитину, обіймайте, цілуйте його.

Застарілі погляди на виховання дітей

Вже сьогодні 95% того, що вчать діти в школі, на що там витрачаються їх час і сили, не відповідає навіть сьогоднішнього дня, не кажучи вже про майбутнє Вже сьогодні 95% того, що вчать діти в школі, на що там витрачаються їх час і сили, не відповідає навіть сьогоднішнього дня, не кажучи вже про майбутнє. Коли справа стосується виховання дітей, ми ніби забуваємо про те, що час - йде, а життя - змінюється. Наскільки сильно змінює життя інтернет? У всіх сенсах, починаючи від можливості віддаленої роботи, закінчуючи тим, що ми більше не можемо контролювати, що і коли дізнається наша дитина. Деякі батьки питають психологів: «З якого віку можна дозволити дитині завести сторінку в соцмережах?» Хлопці, він у вас забув запитати! Він за хвилину на перерві з телефону однокласника, все заведе, всюди зайде, куди захоче, а ви навіть не будете знати.

Ми як і раніше переживаємо за дітей і намагаємося прищеплювати їм ті ж погляди, ті ж уявлення про те, що правильно, що краще, що гірше, які були у наших батьків, у наших предків. Коли у вас занадто круті сходи, ви інстинктивно хапається за поруччя. Коли відбувається занадто швидкий темп змін, люди інстинктивно хапаються за ностальгію і думають: «Ось як добре було раніше». Чули ностальгічні: «Ось раніше в радянській школі добре вчили», «А ось раніше там діти слухалися батьків», «А ось раніше діти поважали», «А ось раніше діти книжки читали»? Психологічно це дуже зрозуміло.

Інше питання: ти хто ностальгує - не ностальгують, а лінія часу йде в одному напрямку.

Читати далі…

Відповіді на листи батьків

Відповіді на листи батьків

Відповідаючи на листи батьків, я дізналася, які питання найбільше їх хвилюють.

Ви зможете перейти на сторінки питань-відповідей по засланні .

питання підлітків

Мене звати Олена Мене звати Олена. Мені 15 років. І я ніколи ні з ким особливо не дружила. Я спілкуюся з дівчатами в школі, у дворі, але от справжньою подруги у мене немає. Мама сказала мені, що все залежить від мене. Що мені потрібно зробити, щоб знайти хорошу подругу і з нею дружити?

Читати далі…

Наскільки сильно змінює життя інтернет?
Деякі батьки питають психологів: «З якого віку можна дозволити дитині завести сторінку в соцмережах?
Чули ностальгічні: «Ось раніше в радянській школі добре вчили», «А ось раніше там діти слухалися батьків», «А ось раніше діти поважали», «А ось раніше діти книжки читали»?
Що мені потрібно зробити, щоб знайти хорошу подругу і з нею дружити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: