Як Відтворення звуку через кілька слайдів в PowerPoint, грати музику у всіх слайдах.

Резюме: Крок за кроком керівництво про те, як грати звуковий файл на кілька слайдів в PowerPoint, щоб включити музику продовження гри througout весь слайд-шоу PowerPoint.

Що приємну музику до слайд-шоу є те, що солодкі птахів в лісі. Ось чому ми схильні додавати привабливі саундтрек до нашого PowerPoint слайди при створенні презентації. На самому додатку, однак, Вам може не відтворювати звук безперервно протягом всієї презентації. Ви можете знайти свій саундтрек зупинки гри, коли ви переходите на наступний слайд, як ви хочете, щоб він грає на кількох або навіть др.L слайдів. Отже, ця стаття виходить, щоб дати розумне опис відтворення звуку без зупинок в PowerPoint.

Оскільки конкретні кроки можуть бути версії PowerPoint ви використовуєте, і такого роду звуки, які ви хочете вставити, ви повинні переконатися, що ви використовуєте потрібний варіант і ваш саундтрек в корекції форматі. Ми рекомендуємо вам конвертувати звукові файли в потрібний формат допомогою конверсійної програми, якщо вона не підтримується вашою версією PowerPoint. Зверніть увагу, що PowerPoint 2000 і верхніх можете Supporт таких форматах, як WAV, MP3, MID, RMI, AIF, AIFC, AU, WMA і AFS. Також відзначимо, що тільки *. WAV звуки дозволяється вставляти будь-які PowerPoint версію ви використовуєте.

Тут ми збираємося, щоб обговорити ситуацію в найбільш популярних версіях сьогодні:
Microsoft Office PowerPoint 2003 і Microsoft Office PowerPoint 2007 .

Ситуація 1 Припустимо, ви використовуєте PowerPoint 2003 ...
Щоб зробити звук тривати протягом декількох або всіх слайдів, виконайте наступні дії:

Тепер ви можете грати саундтрек від самого початку і до кінця слайд-шоу.

Ситуація 2 Припустимо, ви використовуєте PowerPoint 2007 ...
Це набагато легше зробити безперервний звук, так як остання версія 2007 є більш повним. Тепер виконайте наступні дії:

На даний момент, це для вас час, щоб грати весь слайд-шоу, насолоджуючись цим приємним рахунком звуку.
Примітка:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: