Можливості використання відео в програмі PowerPoint 2010

  1. Налаштування відтворення вбудованого відео
  2. Розповімо докладніше про можливості.
  3. Використання Trim Відео У програмі PowerPoint 2010
  4. Вставити відео онлайн з YouTube в PowerPoint легко.
  5. Розглянемо другий спосіб вставки відео.

Щоб вбудувати відео в PowerPoint 2010 не потрібно використовувати якісь складнощі. Є 3 способи якими ви можете вставляти відео в ваше слайд-шоу в PowerPoint, вони описані нижче. По-перше, погляньте на наступну картину, яка наочно показує, які це три способи.

По-перше, погляньте на наступну картину, яка наочно показує, які це три способи

Після натискання кнопки на «Вставка» в верхньому меню, а потім натискання кнопки відео в з'являється на стрічці в крайньому правому положенні, ви отримаєте 3 варіанти вбудовування вашого відео на слайді в PowerPoint.

1. Відео з файлу. У цій опції ви просто виберіть відео, яке у вас вже є на вашому жорсткому диску комп'ютера. PowerPoint 2010 дозволяє використовувати відео форматів AVI, WMV, MPEG, QuickTime (MOV зазвичай), і Adobe Flash.

2. Відео з веб-сайту. Якщо ви хочете вставляти відео з відео сайтів, таких як YouTube, то це варіант для вас.

Кліпарт. Ви також можете вставляти картинки. При натисканні на цю кнопку програмі PowerPoint 2010 автоматично відкриває панель картинок справа, де ви можете знайти і вибрати зображення, яке ви хочете спостерігати на слайді, для створення клипарта.

Налаштування відтворення вбудованого відео

Після того як ви вибрали вбудоване відео для вставки слайд PowerPoint, воно з'явиться в середині слайда з кнопками управління під ним.

Можна зробити досить багато змін в відео з точки зору його формату (зовнішній вигляд) і відтворення. Для форматування відео - зміна його розміру, вирівнювання його на слайді, надання кордонів, деякі ефекти які легко зробити. На наступному малюнку показано червоним прямокутником все, що ви можете зробити, щоб налаштувати відтворення відео в програмі PowerPoint 2010.

Розповімо докладніше про можливості.

1. Trim Відео. Це хороший інструмент. Trim Відео дозволяє запускати і зупиняти відтворення відео в будь-якому місці за вказівкою курсора.

2. Тривалість. Налаштуйте, коли ви хочете щоб ваше відео зникало і з'являлося на початку програвання.

3. Початок програвання відео може бути одним помахом або автоматично. Зазвичай, якщо вбудоване відео є частиною презентації або слайд-шоу, ви хотіли б вибрати «Після клацання».

4. Відтворення на весь екран відео, щоб розмір зайняв усю площу або презентацію або конвертувати відео в залежності від обставин. Якщо презентація або відео область занадто великі в порівнянні з розмірами вбудованого відео, то останній буде виглядати розмитим. Вам треба поекспериментувати і з'ясувати, як ця опція працює саме для вас, якщо вона обрана.

5. Приховування відео. Це опція корисна для окремих випадків. Якщо вибрана ця опція то не відображається відео, якщо воно не відіграє. Таким чином, якщо ви виберете цей варіант, то зробивши відео для автоматичного запуску і в той же час відклавши його початок, скажімо, на 5 секунд в панелі анімації, відео не буде доступний широкому в презентації до 5 секунд. Ви можете використовувати це 5 секунд часу для невеликого введення, наприклад.

Використання Trim Відео У програмі PowerPoint 2010

Опція Trim Відео стала доступною вперше в PowerPoint 2010 і являє собою дійсно потужний інструмент. Його корисність може бути у багатьох відношеннях, і пов'язано лише з силою уяви творця слайд-шоу. Нижче представлено «Trim Відео» діалогове вікно, яке відкривається при включеній опції на стрічці.

[1] - ім'я файлу відео обраного для обрізки, [2] - тривалість обрізаної частини. В цьому випадку вона становить 1 хвилину. [3] - час вбрання для гри. Зелений маркер вказує на початок відтворення відео, в той час як червоний маркер вказує на кінець відео. Обидва маркера перетягуються, і як ви перетягніть, такий фрагмент і буде показаний. [4] і [5] - час початку і час закінчення обрізаного відео. Може регулюватися вручну, що дає вам ще один варіант, щоб точно вибрати довжину фрагмента відео. В цьому випадку, наприклад, обрана довжина «підстриженого» відео рівній хвилині.

Вставити відео онлайн з YouTube в PowerPoint легко.

Творці онлайн-відео дуже полюбили YouTube, а чому б і ні? Зрештою, YouTube є одним з провідних сайтів для обміну відео. PowerPoint, з іншого боку, є вибором номер один для представлення інформації. Останнім часом рідко презентації були рівнем вище посередності. І тому, коли з'являється можливість зробити щось нове, як вкладення одного або двох онлайн відео з YouTube або інших відео сайтів в PowerPoint, то це знаходить велике застосування. Можна було вставити YouTube відео в PowerPoint в 2007 році видання, але той спосіб був дуже незграбним, щоб дійсно стати популярним. Також немає таких речей, як обрізка відео в програмі. Все це тепер дуже легко зробити в програмі PowerPoint 2010.

Вставка фото в презентацію здійснюється в два простих кроки: робите фотографію вашим улюбленим фотоапаратом і вставляєте!

Ми розглянемо 2 способи вкладення онлайн відео з YouTube в PowerPoint 2010. У першому випадку це досить просто, де відео з YouTube або будь-якого іншого сайту обміну вставляється відео. Відбувається завдяки коду до відео розміщеному на відохостінге. Цей метод легкий, але ви можете зробити дуже мало для відео в плані редагування під ваші потреби.

Другий спосіб вкладення YouTube відео в PowerPoint насправді полягає 2-х ступеневу підході. Перший ступінь - онлайн-відео завантажується в MPEG-4 форматі на ваш комп'ютер. І тоді ви можете вставляти його в слайд PowerPoint. У цьому випадку, після вкладення Ви можете редагувати відео, як ви хочете в тому числі використовувати обрізку відео.

Вставка онлайн відео в програмі PowerPoint 2010 проста. Все що вам потрібно це вставити повний код онлайн-відео, і цей кліп вже в слайді PowerPoint. Пам'ятайте, що ви можете вставляти відео з інших сайтів обміну відео, таких як Metacafe, Dailymotion, Yahoo Video, і так далі.

1. Відкрийте PowerPoint 2010. Виберіть «Вставити» - «Відео» - «Відео з веб-сайту». У спливаючому вікні, яке відкриється, вставте повний код відео YouTube.

2. програмі PowerPoint 2010 може використовувати Windows Media Player на вашому комп'ютері. Якщо у вас його ще немає, отримаєте його з сайту завантаження Microsoft.

3. Результат не виглядає надихаючим. Є густі чорні кордону, контроль YouTube залишається, і кожен раз коли ви пояснюєте слайд ви повинні бути підключені до Інтернету для відео, щоб його показати. Навіть якщо цього вам достатньо, то ви не зможете ніяк редагувати відео.

Розглянемо другий спосіб вставки відео.

Щоб уникнути проблем, перерахованих вище, спочатку завантажте відео YouTube на ваш комп'ютер, а потім вставляйте його на слайді в PowerPoint, у відповідності з наведеними нижче кроками.

1. Скачайте програму YouTube Downloader на ваш комп'ютер.

2. У цій програмі у вас є вибір завантаження відео з YouTube, а потім можливість перетворити його в потрібний формат відео. Зазвичай, якщо завантажене відео в MPEG форматі, вам не потрібно подальше перетворити його. MPEG може бути безпосередньо вбудований в слайди PowerPoint 2010 року.

3. Щоб завантажити YouTube відео (або будь-який онлайн-відео з інших сайтів обміну відео), откритоется YouTube Downloader, виберіть URL YouTube відео, «Завантажити відео з YouTube», виберіть команду «Параметри завантаження», і натисніть кнопку ОК.

4. Нарешті, для вбудовування відео в програмі PowerPoint 2010 натисніть кнопку «Додати» - «Відео» - «Відео з файлу». Після того як ви вбудували відео у вас з'являється можливість редагування відео в програмі PowerPoint 2010 так, як вважаєте за потрібне.

Таким чином, у програмі PowerPoint 2010 компанія Microsoft реалізувала нову вдалу можливість, використовуючи яку ви зможете зробити ваші презентації набагато цікавішими.

Творці онлайн-відео дуже полюбили YouTube, а чому б і ні?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: