CorelDraw Recovery Toolbox - інструкція користувачеві

  1. Додаткові функції і команди програми

CorelDraw Recovery Toolbox (   завантажити   ) - це ефективний інструмент відновлення пошкоджених файлів даних CorelDraw (файли *

CorelDraw Recovery Toolbox ( завантажити ) - це ефективний інструмент відновлення пошкоджених файлів даних CorelDraw (файли * .cdr). При пошкодженні файлу * .cdr, CorelDraw Recovery Toolbox може зробити аналіз файлу і відновити об'єкти з нього за лічені секунди.

Програма представляє собою простий інтерфейс, який дозволяє будь-якому користувачеві з легкістю вибрати пошкоджений файл, відновити з нього дані і експортувати їх в новий файл CorelDraw. Для роботи з програмою не потрібно ніяких особливих знань. Якщо важливий CDR файл з результатами роботи багатьох днів не відкривається, то не панікуйте, а спробуйте відкрити його в CorelDraw Recovery Toolbox.

Все, що потрібно для відновлення - це слідувати простим екранним інструкціям і просуватися до фінального кроку майстра, на якому відбувається відновлення даних і передача їх в CorelDraw для подальшого редагування або збереження. ВАЖЛИВО: щоб програма CorelDraw була встановлена ​​на комп'ютері на момент відновлення. CorelDraw Recovery Toolbox не зберігаються відновлені дані в який-небудь файл, а передає їх безпосередньо в CorelDraw. Програма не змінює і не модифікує вихідний пошкоджений файл.

Дана інструкція описує процес відновлення даних з пошкоджених файлів * .cdr за допомогою програми CorelDraw Recovery Toolbox. Будь ласка, ознайомтеся з даною інструкцією перед тим, як зв'язуватися з нашим відділом технічної підтримки.

Програма CorelDraw Recovery Toolbox це простий покроковий майстер. Ваше втручання в процес мінімально і складається лише у виборі пошкодженого файлу і натисканні на кілька кнопок. Все інше програма зробить сама. Процес відновлення складається з наступних кроків:

Крок 1. - Вибір файлу

На першому кроці необхідно вибрати файл, який ви хочете відновити. Це можна зробити 3 способами:

  1. Ввести ім'я пошкодженого .CDR файлу і шлях до нього в поле введення, розташоване в центральній частині екрана.
  2. Використовувати стандартний діалог, що відкривається клацанням по значку в правій частині поля введення.
  3. Нарешті, можна вибрати один з використовувалися раніше * .cdr файлів зі списку, який можна відкрити, клацнувши по маленькому значку із зображенням стрілки в правій частині поля введення.

Вибравши файл, скористайтеся кнопкою Next (Далі) у нижній частині вікна. Програма запросить підтвердження і, отримавши його, почне процес відновлення.

Крок 2. - Перегляд вмісту відновлюваного файлу

- Перегляд вмісту відновлюваного файлу

На другому кроці майстра можна переглядати графічні дані, що зберігаються в пошкодженому файлі. Ви можете наближати і видаляти його за допомогою кнопок + і -, а також колеса миші. Щоб переміщатися по малюнку, клацніть лівою кнопкою миші в будь-якому місці області перегляду і переміщайте мишу із затиснутою кнопкою. Правий клацання відкриє контекстне меню, в якому можна вибрати необхідний режим навігації - Масштабування або Переміщення. Якщо ви не бачите зображення з-за своїх маніпуляцій (надмірного збільшення, наприклад), використовуйте команду View -> Reset (Вид -> Скинути), щоб скинути вид до початкового значення.

Крок 3. - Експорт даних в CorelDraw

CorelDraw Recovery Toolbox не зберігаються відновлені об'єкти в новий файл, а експортує їх безпосередньо в CorelDraw для подальшого редагування та збереження. Для експорту відновлених даних необхідно, щоб пакет програм CorelDraw був встановлений на вашому комп'ютері. Якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька версій CorelDraw, програма запропонує вибрати ту версію, в яку будуть експортовані відновлені дані.

Крок 4. - Журнал відновлення

- Журнал відновлення

Це останній крок майстра, що відображає всі етапи операції відновлення, які були виконані протягом цієї сесії. Далі можна завершити роботу з програмою, натиснувши кнопку Finish (Закінчити), або повернутися на один з попередніх кроків за допомогою кнопки Back (Назад) і вибрати інший файл для відновлення.

Додаткові функції і команди програми

Меню Actions (Дії) містить дві важливі команди: Send source file (Вислати файл розробникам) і Clear file list (Очистити список файлів). Перша команда дозволяє швидко послати пошкоджений файл розробникам програми по електронній пошті, в тому випадку, якщо CorelDraw Recovery Toolbox не вдається відновити його з якоїсь причини. Те ж саме можна зробити, якшо по кнопці Send file to developers (Послати файл розробникам) в нижній частині екрану на кроці перегляду зображення і журналу відновлення. Команда Clear file list (Очистити список файлів) очищає список раніше використовувалися файлів і шляхів до них.

Якщо ви знаєте версію відновлюваного * .cdr файлу, то використовуйте пункт меню CDR Version (Версія CDR), щоб прискорити процес відновлення і зробити його більш якісним. Якщо ви не знаєте версію вихідного файлу, використовуйте опцію Auto detect (Автоматичне визначення) для автоматичного визначення версії файлу.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: