Програма відновлення файлів з пошкоджених Word файлів SQL Server Recovery Toolbox

Програма SQL Server Recovery Toolbox (  завантажити  ) Призначена для відновлення інформації з пошкоджених баз даних MS SQL Server (файли формату *

Програма SQL Server Recovery Toolbox ( завантажити ) Призначена для відновлення інформації з пошкоджених баз даних MS SQL Server (файли формату * .mdf). Здійснюється процес відновлення за допомогою покрокового майстра, що складається з семи етапів.

 1. Вибір пошкодженої бази даних MS SQL Server для відновлення інформації.
 2. Читання і аналіз системної інформації з пошкодженої бази даних.
 3. Перегляд інформації, яку можна відновити з пошкодженої бази даних.
 4. Вибір способу експорту відновленої інформації.
 5. Вибір інформації для відновлення і збереження.
 6. Повне сканування, аналіз і збереження пошкодженої бази даних.
 7. Перегляд логів експорту інформації.

Крок 1 - Вибір пошкодженої бази даних MS SQL Server для відновлення інформації.

В першу чергу в поле Source file name (.mdf) необхідно вказати місце розташування пошкодженого файлу. Зробити це можна трьома способами.

Див. також:

Для переходу до наступного кроку необхідно натиснути на кнопку Next.

наверх

Крок 2 - Читання і аналіз системної інформації з пошкодженої бази даних.

При переході до цього кроку програма видає запит з написом Do you wish to start recovery? (Ви хочете почати відновлення?). Для запуску процесу необхідно натиснути на кнопку Yes. Після цього програма приступить до вилучення системних даних, за якими можна відновити іншу інформацію, а на екрані відобразиться індикатор, який показує стан процесу.

наверх

Крок 3 - Перегляд інформації, яку можна відновити з пошкодженої бази даних.

Після завершення процесу вилучення системних даних програма відображає їх на екрані. Для цього використовується вікно, що нагадує інтерфейс Windows Explorer. У лівій його частині виводиться список категорій інформації, а в правій - сама інформація.

У процесі перегляду відновленої з пошкодженої бази MS SQL Server системної інформації користувач може переконатися в тому, що це його загублені дані. А також в повній працездатності програми SQL Server Recovery Toolbox, тобто в її здатності відновити можливий максимум інформації.

Click the Next button to move to the next step.

наверх

Крок 4 - Вибір способу експорту відновленої інформації.

У програмі SQL Server Recovery Toolbox реалізовано два способи експорту відновленої з пошкодженої бази даних MS SQL Server інформації. Перший з них - збереження у вигляді пакету скриптів на мові SQL. Для його вибору необхідно активувати перемикач Save script to disk, а в поле Destinition Directory вказати ім'я папки, в яку буде зроблено запис. Зробити це можна або вручну, або за допомогою стандартного діалогу Windows "Огляд папок", який запускається при натисканні на кнопку У програмі SQL Server Recovery Toolbox реалізовано два способи експорту відновленої з пошкодженої бази даних MS SQL Server інформації .

При виборі цього варіанту в процесі відновлення в зазначеній папці буде створена папка з ім'ям, що згенерував за наступним шаблоном: Recovered імя_ісходного_файла. У ній буде розміщений набір скриптів на мові SQL і файл install.bat для інсталяції інформації на сервері. Формат його запуску: "install.bat ім'я_сервера названіе_бази_данних пароль_пользователя". Цей набір скриптів може бути перенесений на будь-який комп'ютер і запущений на ньому.

Другий спосіб - експорт відновленої інформації безпосередньо в базу даних. Для цього потрібно активувати перемикач Execute script on database, а потім визначити в поле Connection String рядок підключення. Зробити це можна або вручну, або за допомогою стандартного вікна "Властивості зв'язку з даними", яке відкривається при натисканні на кнопку Другий спосіб - експорт відновленої інформації безпосередньо в базу даних .

Оскільки обсяг інформації, що зберігається в базі даних, може бути дуже великим, в програмі передбачена функція поділу вихідних скриптів на частини. Для того, щоб вказати максимально можливий розмір файлу, необхідно ввести в поле Split into parts with size <= потрібне число (в кілобайтах).

Для переходу до наступного кроку необхідно натиснути на кнопку Next.

наверх

Крок 5 - Вибір інформації для відновлення і збереження.

Вікно даного етапу дуже схоже на вікно перегляду інформації (див. Крок 3). Єдино відмінність між ними - наявність біля назв всіх категорій і об'єктів чекбоксів. Вони використовуються для вказівки інформації, яка буде відновлюватися з пошкодженої бази даних MS SQL Server і зберігатися.

Для переходу до наступного кроку необхідно натиснути на кнопку Next.

наверх

Крок 6 - Повне сканування, аналіз і збереження пошкодженої бази даних.

При переході до даного кроку запускається процес сканування і аналізу пошкодженої бази даних. За його ходом можна стежити за допомогою індикатора, що показується на екрані. Варто зазначити, що тривалість цього процесу залежить від вихідного файлу і продуктивності комп'ютера.

Див. також:

наверх

Крок 7 - Перегляд логів експорту інформації.

Після завершення експорту інформації в вікні програми відкриється сумарний звіт, в якому буде приведена інформація про результати всіх процесів відновлення інформації з пошкоджених баз даних MS SQL Server, виконаних протягом поточної сесії роботи з утилітою SQL Server Recovery Toolbox.

Примітки:
 • Експорт даних можливий тільки в зареєстрованій версії програми SQL Server Recovery Toolbox. Зареєструвати програму можна шляхом придбання реєстраційного ключа на сторінці покупки.
 • Програма SQL Server Recovery Toolbox може відновлювати інформацію з баз даних Microsoft SQL Server 7.0, 2000., 2005, 2005 (64-bit), 2008 і 2008 R2.

наверх

При переході до цього кроку програма видає запит з написом Do you wish to start recovery?
Ви хочете почати відновлення?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: