Все для компакт-дисків

Далеко не всі люди вміють акуратно поводитися з компакт-дисками, в результаті вони легко дряпаються, після чого частково або повністю перестають читатися Далеко не всі люди вміють акуратно поводитися з компакт-дисками, в результаті вони легко дряпаються, після чого частково або повністю перестають читатися. Якщо на потерпілому диску знаходяться рідкісні аудіо- чи відеозапису, а також важливі дані, то така ситуація може виявитися досить неприємною. Позбутися від подряпин на дисках може допомогти нескладний пристрій AutoMax Disc Repair System вартістю $ 40. Беремо подряпаний CD або DVD, бризкає на нього з доданого балончика спеціальною рідиною (що складається на 99.5% з дистильованої води і 0.5% ізопропілового спирту), вставляємо диск у пристрій і натискаємо кнопку. Спеціальне поліруючий колесо загладжує всі подряпини на компакт-диску, після чого залишається тільки ретельно протерти його наявної в комплекті м'якою тканиною. В результаті такої нехитрої процедури диск знову готовий до використання. Поліруючі колеса є змінними, одного такого колеса вистачає на полірування 50 компакт-дисків. Для живлення пристрою потрібні 6 АА-батарейок. Є також модифікація пристрою з повністю ручним приводом.

Пристрій The Professional CD / DVD Repair System також служить для відновлення подряпаних компакт-дисків Пристрій The Professional CD / DVD Repair System також служить для відновлення подряпаних компакт-дисків. Однак тут зовсім інша технологія відновлення. Розміщуємо подряпаний диск в лоток на передній частині пристрою і натискаємо кнопку. Усередині пристрою диск обережно нагрівається до розм'якшення поверхні, потім стискається, в результаті чого відбувається повне розгладжування всіх дефектів на поверхні диска. Пристрій має LCD-дисплей, на якому відображається індикація процесу відновлення диска. На повне відновлення диска до початкового робочого стану потрібно 3 хвилини. Пристрій може також працювати в режимі очищення поверхні диска від забруднень, на це потрібно всього 15 секунд. Процес може бути повторений необмежену кількість разів. Змінного картриджа вистачає на відновлення 50 дисків. Пристрій може також чистити (але не відновлювати) диски Blu-ray. Розміри пристрою можна порівняти з невеликим настільним принтером, а ось ціна досить висока - $ 500.

Якщо існує регулярна необхідність в нанесенні написів на компакт-диски, то можна за $ 130 придбати спеціальний термопринтер The CD / DVD Title Printer, розроблений японською компанією Casio Якщо існує регулярна необхідність в нанесенні написів на компакт-диски, то можна за $ 130 придбати спеціальний термопринтер The CD / DVD Title Printer, розроблений японською компанією Casio. Текст напису на диску вводиться з клавіатури пристрою і показується на невеликому LCD-екрані, який може відображати одночасно 12 символів. На диску можна надрукувати 16 рядків тексту з дозволом 200 dpi. Для введення доступні 5 різних шрифтів і 650 символів. Інші шрифти і символи можуть бути доступні за допомогою наявного програмного забезпечення при підключенні до комп'ютера через USB-кабель. Принтерного термострічки вистачає для друку написів на 50 дисках. При автономній роботі для харчування використовуються 8 АА-батарейок. Для харчування також можна використовувати мережевий адаптер. У комплекті є 10 чистих дисків CD-R.

Власникам великих колекцій аудіо- або відеодисків може сподобатися зручне сховище для своєї медіаколекції The 120 Disc Archive Vault вартістю $ 150 Власникам великих колекцій аудіо- або відеодисків може сподобатися зручне сховище для своєї медіаколекції The 120 Disc Archive Vault вартістю $ 150. У нього поміщається без коробочок і конвертів 120 компакт-дисків, при цьому вони будуть захищені від пилу і світла. Щоб витягти потрібний диск, потрібно пересунути бігунок селектора на потрібний номер диска і натиснути клавішу, після чого відкривається кришка і спеціальний механізм висуває вказаний диск. Внизу пристрою є висувний лоток, в який поміщаються листи каталогу з номерами і назвами дисків, що дозволяє легко орієнтуватися в своїй колекції. У комплекті є спеціальний фломастер для друку на дисках, а також наклейки на диски і програмне забезпечення для ведення каталогу.

Якщо виникає постійна потреба в копіюванні CD або DVD-дисків, то можна придивитися до автономного устрою The One Step DVD / CD Duplicator компанії Teac, ціна якого $ 350 Якщо виникає постійна потреба в копіюванні CD або DVD-дисків, то можна придивитися до автономного устрою The One Step DVD / CD Duplicator компанії Teac, ціна якого $ 350. Воно дозволяє скопіювати будь-який диск без використання комп'ютера. Розміщуємо вихідний диск в верхній лоток пристрою, а чистий диск - в нижній лоток. Всю іншу роботу з копіювання виконає цей пристрій. На копіювання диска йде близько 6 хвилин. Обсяг внутрішнього буфера в 8 Мб цілком достатній для копіювання великих файлів. Досить зручний пристрій для створення резервної копії домашньої медіабібліотеки. Однак цей пристрій не здатне продублювати диски із захистом від копіювання, а також закодовані диски.

Пристрій The Digital Photo To DVD Converter вартістю $ 200 призначений для любителів цифрової фотографії Пристрій The Digital Photo To DVD Converter вартістю $ 200 призначений для любителів цифрової фотографії. Завдяки вбудованому картридеру є можливість переписувати фотографії з карт пам'яті форматів Compact Flash, Smart Media, Memory Stick, Secure Digital, Multi-Media Card, Microdrive на диски CD-R і CD-RW у форматі MPEG, після чого такі диски з фотографіями можна переглядати на будь-якому побутовому DVD-плеєрі в режимі слайд-шоу. Пристрій також може записувати диски з фотографіями у форматі JPEG, що дозволяє в подальшому переглядати їх на комп'ютері. Є роз'єми RCA і S-video для підключення до телевізора, завдяки чому на екрані підключеного телевізора можна переглядати фотографії як з записаного диска, так і безпосередньо з карт пам'яті. При підключенні до комп'ютера через наявний USB-роз'єм пристрій може працювати в якості зовнішнього CD-RW приводу, а також в якості картридера.

Михайло ГУТ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: