Як купити золото World of Tanks - альтернативні способи

 1. Зміст статті
 2. Для чого потрібно купувати золото World of Tanks в інших місцях?
 3. Які є способи покупки золота World of Tanks?
 4. 2. Xsolla
 5. 3. Cardshop
 6. 4. QIWI (КІВІ)
 7. 5. Веб Оплата
 8. 6. Термінали
 9. Ризики - чи безпечно купувати так золото?
 10. Що робити, якщо золото не надійшло на рахунок World of Tanks

У цій статті написана інформація про альтернативні способи покупки золота World of Tanks. Крім офіційного магазину WOT є ще маса інших способів. Для чого це потрібно - читайте далі.

Зміст статті

 1. Навіщо купувати золото в інших місцях?
 2. Які є способи
 3. ризики
 4. Що робити, якщо золото не дійшла

Для чого потрібно купувати золото World of Tanks в інших місцях?

Основна причина полягає в тому, що в магазині, доступному на офіційному сайті гри World of Tanks, є лише фіксовані пакети золота. Іншими словами не можна відправляти менше ніж 2500 золота іншому гравцеві:

Таким чином, якщо ви захочете відправити скажімо 1000, 500 або навіть 100 голди якомусь гравцеві - зробити це через внутрішній магазин World of Tanks буде нереально. Платити 10 доларів, а саме стільки коштує мінімальний пакет золота, не завжди зручно або вигідно.

Які є способи покупки золота World of Tanks?

Існують кілька платіжних систем, які дозволяють відправляти золото гравцям Миру Танків, знаючи їх логін, тобто електронну пошту, до якої прив'язаний аккаунт гри. Списки цих сервісів ви побачите нижче.

1. ЄСП Веб-каса

ЄСП Веб-каса

Для покупки голди WOT через Веб Касу ви можете вибрати один з багатьох способів: починаючи від електронних грошей, закінчуючи оплатою через КИВИ (мобільний гаманець).

Мінімальна сума дійсно мінімальна і становить всього 16.63 рублів або приблизно 125 золота!

Чому ми рекомендуємо саме цей спосіб? Все просто - наш сайт бере участь в їх партнерській програмі, тобто Веб Каса буде платити нам винагороду за кожний переказ. Якщо ви хочете допомогти розвитку сайту, а також отримати відмінний сервіс - використовуйте цей спосіб. На Ваші платежі це не відіб'ється. Дякую за розуміння!

Дякую за розуміння

2. Xsolla

Адреса оплати: https://secure.xsolla.com/paystation/?projectid=3396

За кількістю пропонованих варіантів оплати цей спосіб покупки голди можна віднести до одного з найбільш зручних. Інтерфейс зрозумілий і простий. Бонусами буде - офіційне співробітництво Wargaming з цією платіжною системою, а так само можливість оплати ще кількох десятків інших ігор.

3. Cardshop

Адреса оплати: http://cardshop.com.ua/brands/worldoftanks/

Цей спосіб сподобався мені за велику кількість способів оплати. Тут навіть можна купити золото World of Tanks, відправивши СМС - дуже зручно, якщо у Вас немає кредитки або електронного гаманця.

4. QIWI (КІВІ)

Адреса оплати: https://visa.qiwi.com/payment/form.action?provider=23706

КІВІ є одним з найстаріших і надійних способів оплати різних товарів і послуг. Основною перевагою варто вважати послугу "мобільний гаманець" - це прив'язаний до номера вашого телефону електронний гаманець, поповнювати який можна через СМС, термінали оплати, електронними грошима, банківськими картками або олдскульний банківськими переказами.

5. Веб Оплата

Адреса оплати: http://weboplata.com.ua/games/worldoftanks/

Скажемо чесно, серед всіх запропонованих нами способів ця система сподобалася найменше. По-перше - це орієнтир на Україну і розрахунки в UAH (але можливо для когось це буде навпаки плюсом), а по-друге - не зовсім зручний і зрозумілий інтерфейс. Але пройти повз цього способу покупки голди, ми не могли.

6. Термінали

Адреса оплати: в кожному місті

Термінали оплати, наприклад ті ж ківі, стоять практично на кожному розі, в будь-якому супермаркеті або магазині. Здійснити покупку золота World of Tanks у них не складніше, ніж поповнити рахунок мобільного телефону. Порядок дій такий:

 1. через меню пошуку в терміналі вводимо "World of Tanks" (без лапок природно);
 2. вводимо свій логін в грі - це email адреса;
 3. вставляємо купюри в приймач;
 4. на екрані з'явиться введена сума, а деякі моделі терміналів відразу показують скільки це буде золота;
 5. натискаємо "Оплатити".

Важливо! У всіх терміналах з Вас будуть брати додаткову комісію, крім тих випадків, коли це явно не вказано (наприклад у багатьох салонах зв'язку - та ж Евросеть).

Ризики - чи безпечно купувати так золото?

Почнемо з того, що ніякого шахрайства тут немає - по суті World of Tanks надає преміум послугу і навіть на їхньому сайті є деякі з перерахованих тут способів:

Тобто питання обамана відразу знімаємо з порядку.

Тепер, що стосується ризиків - про них Вас попереджають самі платіжні системи. В 99.99% випадків все проходить успішно. На моїй практиці платіж не проходив тільки коли в найвідповідальніший момент відключали світло, а разом з ним і інтернет.

Так само ризиком є ​​і людський фактор - не робіть помилок при заповненні форм, щоб ваше золото не пішло іншому гравцеві або зовсім загубилося.

Що робити, якщо золото не надійшло на рахунок World of Tanks

Не треба панікувати. Вся принадність електронних платежів полягає в тому, що вони просто не можуть загубитися. Навіть якщо золото не дійшло відразу, його можна "штовхнути" і або повернути платіж, або допомогти йому дійти до вашого облікового запису.

Отже, ось що потрібно робити, якщо ви зробили оплату, але так і не побачили золото на своєму акаунті:

 1. Під час здійснення оплати запам'ятати (скопіювати і записати) такі дані платежу:
  1. номер транзакції;
  2. час проведення платежу.
 2. Перевірити свою електронну пошту, чи є там лист з підтвердженням про оплату. Зазвичай в такі листи містять дані з першого пункту.
 3. Написати в службу підтримки системи оплати, через яку здійснювали платіж.
 4. Якщо служба підтримки відповіла, що гроші надійшли на рахунок, то тільки після цього потрібно писати в службу підтримки World of Tanks.

З особистого досвіду можу сказати, що всі проблеми вирішуються на третьому пункті - спілкування зі службою підтримки платіжної системи.

На цьому все, сподіваюся стаття виявилася для Вас корисною. Дякую за увагу!

1 вересня 2013, 9:29 admin 60 839

Які є способи покупки золота World of Tanks?
Які є способи покупки золота World of Tanks?
Чому ми рекомендуємо саме цей спосіб?
Com/paystation/?
Action?
Ризики - чи безпечно купувати так золото?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: