Як створити свій клан в World of Tanks (WoT)?

В кінці грудня 2014 року в «Світі танків» завершується третій етап Третьою кампанії під назвою «Загибель імперії». За підсумками кампанії кланам, які пробилися в топ-50, нарахують золото у внутрішньоклановий казну, а гравці, які посіли 1-30000 місце в «Алеї слави» по заробленим очками, отримають нову унікальну техніку - радянський танк «Об'єкт 907». За бажанням гравця в якості призу може бути нарахований німецький «тапколев» VK 72.01 (K) або американський далекозоре середній танк М60. Для отримання даних подарункових танків потрібно взяти участь в битвах на Глобальній карті, але при цьому гравець повинен бути обов'язково в клані. Вас не беруть в клан? Створіть свій власний співтовариство, наберіть гравців і почніть перемагати на «Глобалке»! Як створити свій клан в World of Tanks?

Для початку варто сказати, що створення клану - це платна опція. Вартість створення клану в «Світі танків» становить 2500 золота, або приблизно 500 рублів. Але так як Голда прив'язана до долара, то ціна створення може змінюватися. Перш ніж зареєструвати власну спільноту гравців, придумайте йому ім'я і поповните ігровий аккаунт золотом.

Відкрийте офіційний сайт «Мира танков» http://worldoftanks.ru і авторизуйтесь на серверах компанії «Варгеймінг», клікнувши на посилання «Увійти». Після авторизації в верхньому барі натисніть кнопку «Поповнити рахунок».

Після авторизації в верхньому барі натисніть кнопку «Поповнити рахунок»

На сторінці преміум-магазину виберіть вкладку «2 500 золота». Якщо вам потрібно більше голди (завантаження емблеми, покупка слотів, розширення казарми), то клікніть на вкладку «Будь-яка кількість» і вкажіть бажану кількість золота. Сайт автоматично розрахує вартість згідно поточним курсом долара.

Сайт автоматично розрахує вартість згідно поточним курсом долара

Вкажіть бажаний спосіб оплати зі списку. Найпростіше поповнити свій ігровий баланс через QIWI-гаманець.

Найпростіше поповнити свій ігровий баланс через QIWI-гаманець

Завершіть оплату і поверніться на офіційний сайт WoT. Клацніть по своєму нікнейм у верхній частині сайту і натисніть посилання «Клани».

Клацніть по своєму нікнейм у верхній частині сайту і натисніть посилання «Клани»

На спеціальному порталі для клановіков перейдіть за посиланням «Створити клан».

На спеціальному порталі для клановіков перейдіть за посиланням «Створити клан»

Введіть назву клану, теги, девіз і опис спільноти. Після натискання кнопки «Створити клан» з вашого балансу спишеться 2500 золота, а ви станете командиром клану.

Після натискання кнопки «Створити клан» з вашого балансу спишеться 2500 золота, а ви станете командиром клану

Врахуйте, що в «Світі танків» створено величезну кількість кланів. Обраний ім'я може збігтися з назвою вже існуючого спільноти. В цьому випадку вам доведеться дати іншу назву клану.

У командира клану є весь набір повноважень і функцій, при цьому тільки він має право розпустити клан. У старшого офіцера - практично ті ж повноваження, але він не може призначати командира і розпускати співтовариство. Скарбником клану вважається офіцер постачання, а офіцер з рекрутингу відповідальний за набір нових гравців.

З появою нового режиму «Укріпрайони» в кланах виникли нові посади:

  • бойовий офіцер, який створює кімнату для вилазок в укріпрайону;
  • штабний офіцер, відповідальний за вилазки;
  • офіцер розвідки, який переглядає нову карту в «зміцнити».

Тепер ви знайомі з тим, як створити свій клан в WoT. Варто уточнити, що кількість гравців, які можуть вступити в клан, обмежена лімітом в 100 місць. Якщо ви набираєте учасників спільноти для веселощів, укріпрайонів і командних боїв, то варто знизити вимоги до статистики, відсоткам перемог і ККД. Якщо ж вас цікавлять висадки на Глобальну карту, то обов'язково варто набирати в клан досвідчених скіллованних гравців. Правда, серед «статистів» знайдеться багато «Твінкі» - гравців, які зареєстрували другі акаунти.

Створюйте власний клан, беріть участь в вилазках і висадки на Глобальній карті і, можливо, ваш клан зможе посісти перше місце в новому «Рейтингу кланів».

Вас не беруть в клан?
Як створити свій клан в World of Tanks?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: