Інвайт-код для World of Tanks на червень 2019


Зареєструвавшись в WoT зараз по нашій посиланням, ви отримаєте преміумний Т-127, слот, 900 голди, 10 днів према в подарунок і 400 000 кредитів!

На випадок, якщо бажаєте створити твінка, або зареєструвати новий акаунт в World of Tanks, або щось в цьому роді, то для вас у нас хороша новина, зараз є чинний інвайт-код на травень!

Для отримання подарунка слід відкрити інвайт по кнопці нижче ( «Відкрити інвайт-код»), перейти на сайт World of Tanks по нашому посиланню (це важливий момент, тому що в противному випадку не вдасться отримати повний комплект бонусів) і ввести код в потрібне поле при реєстрації (приклад на скріншоті).

PS А якщо пройти навчання, то додатково дають 500 голди і 3 дні према + можна змінити пароль, це ще 300 золота + прив'язати аккаунт до номера телефону, додатково 100 голди. Разом: Т-127 + слот, 900 голди, 10 днів преміум аккаунта і 400 000 кредитів!

* Инвайт можна використовувати тільки при реєстрації нового облікового запису.

(Допоможемо з реєстрацією і відповімо на питання)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: