ЙАААААЗЬ!

  1. [ правити ] Kǻɛłęłąƺ śǻŧjęƺ
  2. [ правити ] YAAAAAAZ Hard Dubstep Edit
  3. [ правити ] Дослівний монолог
  4. [ правити ] Відео з сабжем
  5. [ правити ] Арт

Віктор Гончаренко Ім'я IRL Гончаренко, Віктор Миколайович Рід діяльності Мисливець, рибалка, екс-міліціонер Зовнішні симптоми 54 роки, веселий, життєрадісний Місце проживання Верховажье, Вологодська область Поява Вконтакте , YouTube , This is Добре , RYTP Характер Веселий Сімейний стан Не одружений, четверо дітей

«Язь - риба моєї мрії» (ЙАААААЗЬ !, YASY, YAZY, ЙЯЯѦЯẲAӐAЗЬ !!!, Leuciscus idus) - несмішний форсед мем Вконтакте і ютуба. Придбав популярність за допомогою відеообзорщіков. По суті: гіпнотичний відеоролик, що з'явився на YouTube в кінці серпня 2011 року; миттєво розлетівся по соціальним мережам і був растаскан на цитати. За пару тижнів ролик зібрав понад мільйон переглядів, був дуже популярний восени 2011-го. З 2012 року став форс менше, в зв'язку з чим популярність сабжа стала потроху спадати.

Той самий ролик

Ролик триває всього лише 27 секунд (але зате яких!). Головний персонаж ролика - затятий мисливець і рибалка Ролик триває всього лише 27 секунд (але зате яких Віктор Гончаренко , Який тримає в руках величезну рибу вагою близько кілограма і дуже голосно і щиро радіє. Після перегляду ролика складається враження, що йому нарешті вдалося здійснити те, що не вдавалося довгі роки, - зловити рибу своєї мрії . Його радості немає меж - він несамовито і самозабутньо волає, втрачаючи над собою контроль і розлякуючи все фауну озера. В своєму інтерв'ю він сказав, що сам себе знімав на фотоапарат, і було це в червні. Зазвичай в Яхреньгском озері водиться, в основному, невелика риба - і тут раптом попадається кілограмовий язь! Більш того, зловити язя в цьому озері він мріяв ось вже 25 років. Тому герой ролика і прийшов в такій невимовний захват.

[ правити ] Kǻɛłęłąƺ śǻŧjęƺ

В інтернеті ходить безліч питань з приводу цієї фрази Віктора Гончаренко, яку ми так само можемо почути в оригінальному ролику про Язя. По-русски вона читається як «Кальрас Сатес».

Була версія про те, що це вірменське / грузинське лайку, щось на кшталт «твою мать», причому фразу вирізали з усіх показів «Язя» на ТБ. Але в недавній передачі «Пусть говорят - аффтар жжот »Фраза таки в ефір пройшла.

Так що ж насправді кричав Віктор Миколайович? - Нічого. «Кальвас Сатес» - це його проста фразова імпровізація . Радісний вигук, який він придумав раніше і іноді використовує або, можливо, придумав його в день затримання Язя. У мирського В. Н. Гончаренко є безліч інших вигуків, якими він висловлює свою радість і інші стани душі (див. глоссолалія ).

Підтвердження самого Віктора Миколайовича в коментарях до одного з постів стіни публічної сторінки.

Спочатку ролик власноруч завантажив син Віктора Миколайовича в групу «Риболовля та полювання» ВКонтакте. Через деякий час ролик був завантажений на YouTube користувачем з ніком TheGetthehellout і був призначений для використання в пупах . Також ролик був згаданий в шоу оглядів «This is Добре» . Цей факт став взаємовигідним: оригінальний ролик набув широкого поширення, а випуск набрав більше двох мільйонів переглядів і зафорсіл новий мем. Сам Віктор Гончаренко до своєї популярності поки ставиться дуже позитивно.

Ролик активно форс усіма, кому не лінь. Яскравий приклад - Історія змін статті про звичайну рибу язь в педівікіі, де упоротие фанати періодично замінюють «Язь» на «ЙАААААААААААААЗЬ !!! 111» . В даний час на відеоролик стрімкими темпами робляться ремікси і пупи різної якості - від шедеврів до школолольского УГ.

[ правити ] YAAAAAAZ Hard Dubstep Edit

Повна версія цього міксу

11 вересня 2011 року на промодж з'явився трек з криками Віктора. Трек доставив трохи більше, ніж повністю музреду « Радіо Рекорд », Після чого і потрапив в ефір першої танцювальної. Приблизно в цей же час на YouTube з'явився кліп на цю композицію, який розлетівся по інтернет так само стрімко, як і ролик-оригінал.

4 жовтня 2011 року на першому каналі в програмі «Інші новини» був показаний цілий сюжет про сабже, причому з посиланням на офіційний канал « російського пупа »- PenekTV. Так то .

Крім того, 9 жовтня Віктор Миколайович з'явився власною персоною в ЛПП -програма «Центральне телебачення» на телеканалі НТВ , Де дав інтерв'ю і в кінці таки вигукнув «ЙАААААЗЬ!». Але його ніхто не запитав, що таке «калерас сатес».

28 жовтня 2011 року сабж з'явився в « Камеді клаб »- більш того, в передачі був показаний не тільки фрагмент ролика, але і Hard Dubstep версія. І знову в самому кінці Віктор Миколайович, на прохання Мартиросяна і Воол, епічно вигукнув своє коронне «ЙАААААЗЬ!», І знову його ніхто не запитав, що таке «калерас сатес».

Алсо, в кінці жовтня Hard Dubstep був нахабно потирілі ТНТ для реклами чергового повтору «Володаря Кілець».

Ось ще що: сабж знявся в рекламі на каналі «Перець». А 23 грудня Віктор з'явився в новорічному випуску передачі «Пусть говорят», тема випуску називалася «Аффтар жжот-2» [1] . А в новорічному випуску « Великої різниці на 1 + 1 »Була показана пародія на сабж, через смутності змусила фанатів ридати кривавими сльозами. А ось в російській «Великій різниці» пародія на сабж вийшла більш вдалою.

29 лютого 2012 року якась пародія на сабж була показана в телепередачі «Галілео» в рубриці «Е-е-експерименти». Пишний досить точно змалював Віктора, але замість православного «ЙАААААЗЬ!» вжив «лампа».

Зрештою, інтернет-маси офоннателі до того, що Віктор Гончаренко став повноправним ведучим телепередачі під передбачуваним назвою « Язь. Перезавантаження. », А згодом також« Язь проти їжі »на не менше передбачувану тему кухні народів світу. В одному з випусків видав перл «Беркут - ідеальне протівозайчаточное засіб ».

І що б ви думали? Таки да! 15 листопада 2011 року в ефірі програми « Мінаєв Live »сам Микита Джигурда на особисте прохання Мінаєва показав невелику пародію на ролик, причому зробив це настільки епічно і виразно, що ведучий програми мало не впав зі стільця. До речі, всю передачу Джигурда поводився вельми зухвало і генерував Лулзім в кількості більше 9000 .

А 22 листопада 2011 року Стас Давидов зробив огляд на цей ролик, а також згадав той факт, що вікіпузікі хочуть видалити статтю про Цього вінрарнейшій мем . І таки видалили.


Шнура так вразив язь, що він записав пісню « риба »І випустив на однойменному альбомі.

Зловив дід чарівну рибку, і багато людей полюбили його, побачивши, як він щиро радіє своїй удачі, і всі раділи разом з ним. Але потім дід вирішив на цьому заробити, рекламуючи всяку фігню, і не сподобалося це людям. Так залишився дід біля розбитого корита ... Отака фігня, малята .

Таки, раптово, дід засвітився на каналі Росія в кулінарній передачі «Язь. Перезавантаження ».

А ще Віктор Гончаренко зі своїм « менеджером » намагався хильнути на суші бари «Ширше Харі» на півтора мільйона, але знову ж таки спіймав облизня.

[ правити ] Дослівний монолог

[ правити ] Аналоги в світі

У зарубіжних інтернетах аналогом Язя є подвійна веселка . Якийсь Paul «Bear» Vasquez, побачивши в національному парку Йосеміті подвійну веселку, довго і експресивно захоплювався цим явищем. Вважається, що якщо б він побачив четверну веселку, ми б спостерігали буквальний вибух мозку.

[ правити ] Відео з сабжем

[ правити ] Язь на ТБ

[ правити ] Арт

[ правити ] Скайп-конференція з Віктором


  1. Язь в «Пусть говорят»

Так що ж насправді кричав Віктор Миколайович?
І що б ви думали?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: