Нескінченне оновлення ангара в WoT

Ось живеш собі, живеш Ось живеш собі, живеш ... А потім БАЦ !!! І не можеш увійти в «світ танків» .. крутиться нескінченно довго шестерня поновлення ангара і більше ні чого не відбувається. Нескінченне оновлення ангара - як виправити? Читаємо далі ...

У таких ситуаціях 90% що проблема криється в модах. «Ну знову одне і теж, моди, моди, моди» - скажете Ви ... Але в цій статті ми будемо пробувати відновити працездатність клієнта без видалення модів. Так що можете видихнути і ми почнемо ...

Для початку згадаємо, що робили з клієнтом до цього зависання поновлення ангара Для початку згадаємо, що робили з клієнтом до цього зависання поновлення ангара? Цей крок важливий! Так як від цього залежить метод «лікування» Вашого клієнта гри.

Якщо встановлювали модпак, стало бути винен саме він. Тут без видалення модифікації ангара з модпака не обійтися. Але це все просто, видаляєте модпак запустивши той же інсталятор, а потім заново встановлюєте свій модпак, тільки без установки ангара. Тут варто зробити застереження. Нескінченне оновлення ангара може бути викликано шкіркою будь-якого нового преміумного танка. Наприклад модпак був встановлений за довго до цього «зависання» ангара, але було мікрообновленіе клієнта гри з новим преміумного танком, а Ви купили цей танк і результатом став «виліт» клієнта і як слідство не можливість входу. Завантаження доходить до напису «оновлення ангара» і далі не йде ... Такі випадки рідкісні, але все ж бувають. У такій ситуації без видалення модифікацій не обійтися. Але не біда, варто почекати пару, трійку днів і завантажити оновлений модпак полюбився Вам мододела.

Розглянемо наступну ситуацію. Чи граєте Ви спокійно, караєте раків, і тут, ТИДИЩь ... вирубали світло або інтернет, ну або навіть просто «крітануло» клієнт. Ну і відповідно після усунення цих неприємностей Ви знову запускаєте клієнт і на тобі, нескінченно крутиться шестерня і нескінченна напис оновлення ангара. Що робити?! Тут є досить універсальне рішення - почистити КЕШ клієнта. Допомагає в 99% випадків! Більш докладно про очищення кешу, читаємо по цим посиланням .
Тиснемо кнопки WIN + R на клавіатурі (для тих хто в танку - WIN це клавіша Віндовс з прапорцем Віндовс Розглянемо наступну ситуацію ) Бачимо вікно «Виконати». Вводимо в вікні% appdata% і входимо в приховану папку Вашої Windows «Application Data». Там шукаємо папку wargaming.net і в ній папку WorldOfTanks. У мене папка WorldOfTanks виглядає ось так:
Зайшовши в цю папку сміливо видаляємо все що там є! Ця тимчасові файли клієнта з Вашими налаштуваннями. Тобто після видалення всього вмісту, Вам доведеться заново налаштувати клієнт під Ваш смак. Ну і природно заново ввести логін і пароль. Але виконавши ці маніпуляції 99% що у Вас все відновиться і Ви без проблем ввійдете в гру.

Ну і заключний варіант несправності клієнта це вихід будь-якого святкового ангара від розробників варгеймінг. Всі ми знаємо що на свята розробники Варгеймінга дарують простим смертним гравцям свої «фердіпірдозние» ангари Ну і заключний варіант несправності клієнта це вихід будь-якого святкового ангара від розробників варгеймінг Це звичайно похвально, та й ангари вельми і вельми радують око. Але якщо у Вас стоїть «свій» улюблений ангар, то ви при вході в гру отримаєте вот такой вот скрин:
Ви звичайно ж можете видалити «свій» улюблений ангар і радіти подарованому на деякий час ангару. Але такий вихід ні всіх влаштовує. Тоді включаємо режим «кул хацкери» і йдемо «обманювати» клієнт гри 😉

Всі «рідні» ангари гри лежать в папці: ваш диск: \ Games \ WorldOfTanks \ res \ packages У моєму багатостраждальному клієнта папка packages виглядає ось так:
Всі «рідні» ангари гри лежать в папці: ваш диск: \ Games \ WorldOfTanks \ res \ packages У моєму багатостраждальному клієнта папка packages виглядає ось так:   Все що підкреслено червоним, це і є ангари від розробників Все що підкреслено червоним, це і є ангари від розробників. На момент написання статті ангар від розробників був hangar_victory_day.pkg - ангар до Дня Перемоги! І відповідно «клієнт зловив глюка», і з «моїм улюбленим ангаром» відмовлявся працювати. Робимо наступне:
1. копіюємо файли hangar_victory_day.pkg і hangar_v2.pkg (це для звичайного аккаунта - без преміум) або ж замість hangar_v2.pkg копіюємо hangar_premium_v2.pkg (якщо у Вас оплачений преміумний аккаунт) в окрему папку, наприклад на робочий стіл;
2. перейменовуємо hangar_v2.pkg (для базового аккаунта) або hangar_premium_v2.pkg (для преміум аккаунта) в назву ангара до свята, повторюся, на момент написання статті це був ангар до 9-го травня hangar_victory_day.pkg;
3. далі файл, закидаємо назад в клієнт в папку ваш диск: \ Games \ WorldOfTanks \ res \ packages з заміною, і йдемо насолоджуватися «своїм» улюбленим ангаром і робочим клієнтом.

Для більш наочного прикладу подивіться відео:

За відзняте видио спасибі «Блогу Танкіста».

Ну тепер то Ви ніколи не побачите нескінченне оновлення ангара 😉 а якщо і побачите, то будите знати як виправити це неприємне непорозуміння, а найголовніше залишитеся з вашими улюбленими модами!

Удачі на полях битв, друзі Танкісти !!!


Нескінченне оновлення ангара - як виправити?
Що робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: