XVM для World of Tanks 1.5.1.1

 1. Показ статистики гравців
 2. OverTargetMarkers - маркери над технікою
 3. HitLog - лог нанесених пошкоджень
 4. Додавання до списків гравців іконок кланів і окремих танкістів
 5. Зміна смуги захоплення бази та іконки засвіти
 6. Розширена мінікарта в XVM
 7. Заміна лампочки Шостого почуття
 8. Нововведення в ангарі
 9. Як налаштувати XVM Mod?
 10. Як встановити XVM eXtended Visualization Mod для 1.5.1.1
 • Дата поновлення: 11 Бер 2019
 • Перевірено на патчі: 1.4.0.2
 • Поточна версія: 7.8.1
 • Автор: XVM Team
 • Загальна кількість оцінювачів: 16
 • Середня оцінка: 4.44
 • Поділитися:
 • Будь ласка, оцініть матеріал:

  Важливо: В середині літа 2019 виходить новий патч і зміниться папка установки модов, тепер їх потрібно встановлювати в папки WOT / res_mods / 1.5.1 / і WOT / mods / 1.5.1 /. Більшість модов працездатні, просто перемістіть їх в папку 1.5.1, якщо якийсь з модів все ж не працює, чекайте його адаптації у нас на сайті.

  Посилання для скачування знаходяться в самому низу сторінки. >>

  XVM вже багато років залишається улюбленим модом більшості танкістів, а його перелік можливостей простягається від показу статистики гравців до глобальних змін інтерфейсу World of Tanks в сторону більшої зручності.

  Ця глобальна модифікація охоплює сотні різних аспектів гри. Поліпшення інтерфейсу, додавання в нього нових функцій, показ статистики, найширші можливості по кастомізації ... Мод по-справжньому величезний і постійно підтримується авторами, тому нові версії виходять майже відразу ж після релізу свіжого патча.

  Мод по-справжньому величезний і постійно підтримується авторами, тому нові версії виходять майже відразу ж після релізу свіжого патча

  Розбиратися в різноманітті можливостей для новачка досить складно, але більшість функціоналу працює "з коробки", чи то пак просто встановивши XVM, вже можна грати. Давайте розберемося з основними особливостями Оленемера.

  Показ статистики гравців

  Мабуть, це найбільш затребувана частина функціоналу XVM eXtended Visualization Mod. У World of Tanks мільйони танкістів вельми уважно стежать за власною статистикою і її вплив на ком'юніті як ніколи високо. Але подивитися досягнення гравця можна тільки на зовнішніх сайтах або ж в ангарі, в битві статистика недоступна, бо в вухах знаходиться тільки нік гравця, назва танка і його іконка. XVM лаконічно, не змінюючи стандартний стиль відображення вух, додає інформацію про статистику кожного з 30 танкістів в бою.

  За замовчуванням показується кількість боїв, рейтинг (не той, який створений Wargaming (хоча його теж можна включити), а один зі старих, РЕ, WN6, WN8 і інші), а також відсоток перемог. Ще одна особливість в тому, що при мінімальному стані вух, назва танка світиться окремим кольором, відповідним показником використовуваного рейтингу. Гравець сам може налаштувати колірну градацію, за замовчуванням гравці поділені на червоних, помаранчевих, жовтих, зелених, бірюзових і фіолетових. Чим ближче до фіолетового, тим краще танкіст себе показує на поле бою.

  Список використаних рейтингів ефективності:

  • офіційний рейтинг Wargaming, відомий як Особистий рейтинг гравця або Лри;
  • xTE - цей калькулятор спрямований на показ майстерності танкіста конкретно на тій техніці, на якій він вийшов в бій;
  • WN6, старий, але до сих пір використовується деякими танкістами калькулятор;
  • WN8, нова версія WN6 і WN7;
  • EFF, рейтинг, створений wot-news. Він більш відомий гравцям, як РЕ - Рейтинг Ефективності.

  Увага! Відразу після установки статистика працювати не буде, бо розробники XVM відключили її показ за замовчуванням. Для активації потрібно зайти на офіційний сайт Оленемера (посилання на нього буде видно в системному чаті в ангарі при заході в гру), потім зайти на нього під своїм танковим аккаунтом і натиснути на кнопку зверху в меню "Активувати сервіси". Працює активація два тижні, після закінчення цього терміну статистику потрібно буде оновлювати.

  Що до сесійного статистики, радимо скачати мод, який показує WN8 статистику за сесію .

  Що до сесійного статистики, радимо скачати мод, який показує  WN8 статистику за сесію

  OverTargetMarkers - маркери над технікою

  Зараз мало хто згадає, але саме зі зміни маркерів і почався творчий шлях розробників Оленемера. Спочатку маркери не блищали особливим функціоналом і зручністю, через що команда XVM і поставила собі за мету їх змінити і доповнити.

  Зараз, в 2016-му році, маркери налаштовуються абсолютно повністю, за допомогою налаштувань XVM користувач може прибрати, або додати якусь інформацію. Рівень техніки, її назва, нік гравця, кількість хитпоинтов, клан, що відлітає отриманий шкоди і т.д. Даних величезна кількість, але розробники зробили так, щоб за замовчуванням показувалася найцінніша інформація.

  Даних величезна кількість, але розробники зробили так, щоб за замовчуванням показувалася найцінніша інформація

  Маркери - це одна з найважливіших частин бойового інтерфейсу в грі, бо вони відображають сумарну інформацію по машині.

  HitLog - лог нанесених пошкоджень

  Список шкоди, як вхідного так і вихідного, давно користуються популярністю у танкістів, адже в бою біса цікаво знати, скількох саме очок міцності ви позбавили ворожу команду.

  У XVM розробники додали безліч інформації по нанесеного дамага, наприклад:

  • кількість успішних пробитий;
  • назва машини і індикатор того, чи залишилася вона діє або була знищена;
  • загальне ХП, збите гравцем і кількість дамага від останнього пострілу;
  • сумарні значення: пробиття, останній шкоди і загальне його значення.

  кількість успішних пробитий;  назва машини і індикатор того, чи залишилася вона діє або була знищена;  загальне ХП, збите гравцем і кількість дамага від останнього пострілу;  сумарні значення: пробиття, останній шкоди і загальне його значення

  Як і всі інші елементи XVM, лог нанесеного шкоди теж налаштовується, досвідченим користувачам на вибір дано безліч макросів і підтримка HTML. За допомогою правки конфіга можна зробити лог мінімалістичним або ж більш інформативним, на ваш вибір.

  Додавання до списків гравців іконок кланів і окремих танкістів

  Розробники Оленемера додали можливість привласнити кланам або окремим гравцям свою іконку в вухах. Це може бути абсолютно будь-яка картинка, але частіше за все для відображення використовують офіційні іконки кланів, наприклад, з ТОП 100 списку найуспішніших громад. Як додати свою картинки, потрібно її скопіювати за адресою res_modsxvmresclanicons <потрібний регіон> <іконка гравця або класу>.

  Завдяки цій функції гравці будуть відразу помічати, що в бій потрапили члени якогось популярного спільноти, наприклад, Червоного альянсу. Звичайно, ви можете відзначити своєї іконкою абсолютно будь-який клан, якщо це потрібно.

  Зміна смуги захоплення бази та іконки засвіти

  Бій закінчується в трьох випадках: коли знищені всі танки команди, минув час битви або захоплена одна з баз. Під час захоплення на екрані з'являється смужка з прогресом, однак стандартний її варіант не особливо інформативний. XVM дозволяє її змінити, але не тільки візуально, а й з додаванням нових функцій. Можна активувати показ кількості гравців, які стоять в колі і навіть включити відображення часу, що залишився. Врахуйте, що залишилися секунди показуються не зі 100% точністю, присутня невелика похибка.

  Налаштування смуги відбувається за допомогою HTML-розмітки, тому легко змінюються всі складові показу прогресу захоплення.

  При установці стандартного пакета XVM, без редагування конфігов, буде активна і функція показу індикаторів засвіти команди супротивника. Якщо ворог ще не був виявлений, то поле праворуч біля іконки техніки буде порожнім, якщо був у засвітився, але вийшов, то з'явиться лампочка жовтого кольору і білого, якщо світиться зараз. Але врахуйте, ці індикатори на деяких конфігураціях ПК можуть впливати на частоту кадрів.

  Розширена мінікарта в XVM

  Не оминули розробники Оленемера увагою і мінікарту, її список можливостей розширився, завдяки чому з поля бою гравець отримує набагато більше інформації. До речі, саме завдяки розробникам мода творці гри зрозуміли, в якому напрямку розвивати мінікарту і в недавніх патчах функціонал XVM частково входить в гру.

  Поговоримо про можливості міні-карти, які ще не вбудовані в стандартний клієнт World of Tanks. Можна включити коло промальовування техніки. Якщо машина противника знаходиться в його межах, то і на поле бою вона буде видна, в протилежному випадку танк буде світитися тільки на міникарті. Серед інших новинок можна відзначити налаштування масштабування. У стандартному клієнті мінікарта збільшується при натисканні Shift +, але тепер її збільшений варіант буде видно при затиснутій кнопці Shift, без плюса.

  Увійшли в розширену мінікарту і інші корисні нововведення, такі як указка напрямки камери, Кути Горизонтальної Наведення, коло огляду, мітки вийшли з засвіти ворогів, а також підписи під танками. Деякі з цих елементів вже включені в гру, але завдяки XVM все детально налаштовується. Пам'ятайте, мінікарта - це найважливіша частина інтерфейсу гри і розширення інформації, одержуваної з неї, збільшить, при належній увазі, шанси на перемогу.

  Пам'ятайте, мінікарта - це найважливіша частина інтерфейсу гри і розширення інформації, одержуваної з неї, збільшить, при належній увазі, шанси на перемогу

  До слова, один з читів (заборонених модів), включить на міникарті відображення напрямку стовбурів ворогів.

  Заміна лампочки Шостого почуття

  Крім функціональних змін WoT, розробники XVM додали можливість заміни іконки перка Шосте почуття. Це вміння є найважливішим, тому що дає танкісту трохи чітерскіх методику знати, що його тільки що засвітили. У переважній більшості випадків цей перк качають першим, так як його користь важко переоцінити. Особливо були раді такому нововведенню власники легких танків і ПТ-САУ, адже вони вкрай вразливі. Але є одна маленька проблема - стандартна іконка у вигляді лампочки занадто тьмяна, тому в XVM її можна легко змінити на свою.

  Для цього потрібно зайти в папку res_mods / mods / shared_resources / xvm / res / і сюди скинути нову іконку, її назва повинна бути таким: SixthSense.png. Уважно подивіться на формат картинки, ніякі jpg або jpeg не підійдуть, потрібні тільки png. Радимо вибирати іконку з червоним кольором, тоді ви її точно ніколи не пропустите.

  Нововведення в ангарі

  Торкнулися зміни і ангарного приміщення. Крім показу годин, можна активувати розширену карусель танків. Власники сотень одиниць бойової техніки відчувають невеликі труднощі з пошуком потрібної машини, незважаючи на те, що Wargaming, в одному з минулих патчів, додала крутий фільтр по націям, рівням і класам.

  У XVM легко можна розширити карусель, змінивши один ряд на два або три. Це збільшить число машин на одному екрані. Як і всі інші елементи Оленемера, карусель теж налаштовується. Положення танків, порядок націй, іконки, масштаб, прозорість - все можна міняти на ваш смак.

  Як налаштувати XVM Mod?

  У Оленемере по-справжньому приголомшлива уяву система налаштувань, де можна змінити практично всі складові мода. Деталі відображення маркерів, статистика, Включенієвиключеніє окремих функцій, положення елементів на екрані і багато-багато іншого.

  Все конфіги розділені на окремі файли, що відповідають тій чи іншій частині функціоналу XVM. Наприклад, створений окремий конфіг для настройки каруселі, маркерів, статистики і т.д. Крім цього, при редагуванні видно російськомовні коментарі, детально описують всі функції мода. Розібратися простіше простого, потрібно приділити лише трохи часу заточування Оленемера під себе.

  У відеоролику нижче автор розповідає, як проводиться настройка. До речі, зверніть увагу і на інші відео зі списку відтворення, з їх допомогою XVM можна заточити під себе ще більше.

  Як встановити XVM eXtended Visualization Mod для 1.5.1.1

  Перед тим, як завантажити XVM для WoT, виберіть потрібний варіант установки, або архівом, або за допомогою інсталятора.

  • Перший варіант: завантажуємо установник, запускаємо, вказуємо шлях до клієнта гри.
  • Другий варіант: завантажуємо архів і його вміст копіюємо в каталог з World of Tanks.

  Якщо під час установки виникли якісь проблеми, подивіться ці два відеоролика, кожен з них розповідає про окремий методі установки.

  Гайд по інсталятору:

  Установка з архіву:

Як налаштувати XVM Mod?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: