Таємний радник вождя

В історії з призначенням Юмашева радником Путіна примітно не те, що він був призначений, а то, що він був перепризначений, після чого багато хто з подивом дізналися, що він до сих пір працює в Кремлі

В історії з призначенням Юмашева радником Путіна примітно не те, що він був призначений, а то, що він був перепризначений, після чого багато хто з подивом дізналися, що він до сих пір працює в Кремлі.

Хоча ще в 2000-му році на компромат виходив матеріал, де прямо вказувалося, що Юмашев з Кремля не йшов.

Про Валентина Юмашева різні люди відгукуються по-різному. Нижче будуть наведені цитати, взяті або з преси, або записані кореспондентом «!» При особистій бесіді з людьми, які добре знають нашого героя.

«Валентин Юмашев - унікальна людина. Мабуть, тільки він може не без підстав вимовити таку фразу: ми говоримо - Борис Єльцин, маємо на увазі Валентин Юмашев ».

«Юмашев розумний, хитрий і підступний. Занадто енергійний і амбітний ».

«Світитися» він не любить. Болісно реагує на всі негативні публікації про себе. Запам'ятовує прізвище автора, вичікує і мстить ».
«Виконував чи Юмашев прохання або доручення олігархів? Якщо йому було вигідно, то так. Якщо не вигідно, ніколи не зробить. Замотає, але прямо не скаже ».

«У нього немає переконань, не вистачає і базових знань. Він завжди виступає як компілятор і посередник. Зате пам'ять у Валі дуже хороша ».

«Часто в розмові бреше і багато хто відчуває це брехня. Якщо міркує про людей, то себе представляє, як безкорисливого борця за справедливість. Відгукується погано про всіх, крім Дьяченко та Березовського ».

«Всі, хто з ним мав справу, сприймали його як« разводчіка », шістку, умовну (управлінську) одиницю. Багато знайомих Валентина так і називають його між собою: У.О. «Ну що, У.О. знову всіх «розвів»? - стандартний риторичне питання про Валю ».
«Валентин - звичайний хлопець. Просто він з дитинства був всім обділений - грошима, бабами, друзями ... ».

«Якщо Валя когось хвалить, значить, почав« мочити ». Він журналістам відкрито говорив: «Почніть когось хвалити, а я вже доведу це до президента».

«Він людина команди, але не людина системи. Він був сильний саме своєю отсраненності. Невід'ємною частиною його гри завжди було вміння підлаштовуватися під ситуацію, що складається ».

Остання цитата наведена з газети «Сегодня» за 12 березня 1997 року. За три роки практично нічого не змінилося. Валентин Юмашев і раніше діє в Кремлі. Завдяки йому і Тетяні на посаді глави президентської адміністрації вдалося зберегти одіозного Волошина. Незважаючи на запеклий опір нової «пітерської» команди в адміністрації, яка розраховувала, що Путін все-таки дотримається обіцянки і проведе структурні перетворення в Кремлі.

Сьогодні Валя входить в так звану «секретну групу з кадрів», яка створена зовсім недавно. Займається Юмашев тим, чим володіє досконало. Перші результати його діяльності не залишилися непоміченими.

Саме «секретна група по кадрам» провела на пост генпрокурора Володимира Устинова всупереч наміру Путіна «посадити» в Генеральну прокуратуру Дмитра Козака. Цією ж «групі» належить ідея арешту Володимира Гусинського.

З відставкою Єльцина нічого не змінилося. Вони як і раніше в Кремлі. Всі ключові рішення як і раніше приймає «сім'я». Путін тільки головою «киває». Як тут не згадати загадкову фразу Б.М., сказану перед інавгурацією ВВП: «Ми ще з Володимиром Володимировичем попрацюємо разом».

колонка:

Дата народження - 15.12.1957.
Місце народження - Перм.
Освіта - факультет журналістики МГУ (незакінчений, що В.Б. Юмашев приховує).
У 16 років переїхав в Московську область, підробляв двірником на дачі Корнія Чуковського в Передєлкіно.
У ЗМІ працює з 1976 р
1979 - 1987 р.р. - кореспондент, ведучий рубрики в «Комсомольской правде».
1987 - журнал «Огонек».
1991-1995 - заступник головного редактора «Огонька».
Август 1995 - генеральний директор видавництва «Вогник».
Весна випуску 1996 - участь в роботі передвиборчого штабу з виборів Єльцина на другий президентський термін.
Август випуску 1996 - призначений радником президента зі зв'язків із засобами масової інформації.
11 березня 1997 - призначений головою адміністрації Єльцина.

Сімейний стан - одружений другим шлюбом.
Дочка Поліна вчиться в англійському коледжі разом з онуком Єльцина і сином А.Чубайса. Вартість навчання 15 000 фунтів стерлінгів на рік.
Грає в теніс.
Не п'є.
Віддає перевагу строгий стиль в одязі.
Цитати: «Патологічно не сприймає дисципліни - ніколи не приходить на роботу вчасно», «Розумний, хитрий і підступний, дуже енергійний і амбітний», «Не любить світитися, майже ніхто не може сказати, що він зробив на посаді радника», «В вузьких ідейних «кремлівських тусовках» майже завжди брав участь »,« Невід'ємною частиною його гри завжди було вміння підлаштовуватися під ситуацію, що складається ».
Прописаний в будинку на Осінній вулиці.
Має джип білого кольору.
Один з газетних заголовків: «Людина-невидимка».

http://www.compromat.ru/page_9954.htm - цинк

Чому таке довголіття не важко здогадатися - Юмашев входив в «Сім'ю», де в кінці 90-х йшли «оглядини» майбутніх кандидатів в президенти.
З інтерв'ю Березовського 2008-го року.

Б.Б .: Стали обговорювати, хто буде наступним президентом. Була чехарда ця, коли Єльцин відправив у відставку спочатку Черномирдіна, потім Кирієнко, потім Кирієнко виявився зовсім слабеньким, потім Примаков - Примаков виявився зовсім монстром, який хотів все зруйнувати, що було зроблено за ці роки, а потім виник Степашин, теж слабкий, дуже в цьому сенсі схожий на Кирієнко. І ось потім ... ми обговорювали. З одного боку, я обговорював з ним все це, з Путіним. А з іншого боку, обговорював з Валею Юмашевим, ну і з Борисом Миколайовичем. І при цьому Путін сам дуже скептично ставився до цієї ідеї, щоб самому ставати президентом. Але тим не менше обговорював.

М.Г. (Відома Маша Гессен): Чия це була ідея?

Б.Б .: Я не думаю, що якогось одного людини. Я йому сформулював цю ідею незалежно ні від кого іншого, ще до 99 року, але це ж, по-моєму, з ним ще обговорював і Валя Юмашев, але теж дуже по дотичній. Як би незалежно виникла у цієї групи людей одна і та ж ідея. Саме в силу того, що він вже був частково своїм. В тому сенсі, що він не намагався загравати одночасно і з Лужковим, і з комуністами. Він був послідовним, не те щоб членом команди, але принаймні точно проельцінскім. На відміну від всіх інших. Степашин бігав і до комуністів, і до Лужкова, хотів з усіма. І Кирієнко те ж саме. Я не кажу про Примакова, який сам в душі комуніст був. А Путін був якось дуже м'яко послідовним, так скажемо. І я з ним цю ідею кілька разів обговорював, але не входив до неї, безумовно, серйозно. Серйозно це сталося тоді, коли в липні вже, по-моєму, в липні 99 року до мене прийшов Валя Юмашев і сказав: «Борь, спробуй поговорити з Путіним серйозно».

* * *

М.Г .: Отже, Єльцин призначає Путіна прем'єром в серпні 99-го.

Б.Б .: Так, в серпні. І я пам'ятаю ми зібралися у Волошина на дачі, був Волошин, Путін, Таня Дяченко, Валя Юмашев, Рома Абрамович, Сурков Слава і я. І я сказав, що у нас немає іншого шляху, окрім як створення нового політичного блоку. Ну і все без жодного винятку сказали, що це нереалістично. Путін взагалі мовчав. Волошин особливо заперечував. І Рома Абрамович сказав: «Так, я теж вважаю, що нереалістично, але давайте запитаємо, що він просить» - що я прошу для цього. І я кажу: «Дуже мало. Найголовніше, - кажу, - одна річ, що у Волошина - Саш, у тебе - повинен Ігор Шабдурасулов ​​стати першим замом »(Олександр Волошин тоді очолював Адміністрацію президента, а Шабдурасулов ​​працював у Березовського на Першому каналі. - М.Г.). Ну, йому не сподобалася ця ідея.

* * *

М.Г .: Але ми поки що в грудні 99-го. Наступна подія - відставка Єльцина.

Б.Б .: Відставка Єльцина - це ідея Юмашева. Він мені одного разу зателефонував. Це було, по-моєму, в кінці листопада. «У мене є класна ідея ...» І ми з ним зустрілися.

М.Г .: І як вам ця ідея сподобалася?

Б.Б .: Мені дуже сподобалася. Він тоді мені не сказав конкретне число, нічого. Але сказав досить. Але ось вже така віха - 31 грудня.

М.Г .: Виключно з метою зміцнити Путіна?

Б.Б .: Виключно. Виключно.

Так що не варто дивуватися кабінету Юмашева в Кремлі.

ЖЖ: colonelcassad

«Виконував чи Юмашев прохання або доручення олігархів?
Знову всіх «розвів»?
Відома Маша Гессен): Чия це була ідея?
І як вам ця ідея сподобалася?
Виключно з метою зміцнити Путіна?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: