10 можливостей телефону, прихованих від більшості користувачів

  1. клонування додатків
  2. Завантаження відео та аудіо з YouTube
  3. Перетворення смартфона в ваги
  4. Режим двох вікон одним натисканням
  5. Включення безпечного режиму
  6. Використання офлайн-карт
  7. Оплата смартфоном замість карти
  8. Сканер, який завжди під рукою
  9. безмежний пошук
  10. Підключення смартфона до смартфону

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Смартфони настільки стрімко увірвалися в наше життя, що не у всіх був час вивчити, на що ж вони по-справжньому здатні. До того ж прогрес не стоїть на місці і постійні оновлення роблять ці пристрої всемогутніми.

Ми в AdMe.ru вважаємо, що можна значно полегшити собі деякі завдання, вивчивши пару трюків в Android, і пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

клонування додатків

клонування додатків

В меню свіжих версій Android є пункт «Додаток-клон», де можна продублювати потрібну програму одним натисканням. Клон стане в нагоді тим, хто використовує одну соцмережу під різними акаунтами. Для тих, чия версія Android цю функцію не підтримує, є спеціальна програма для клонування.

Завантаження відео та аудіо з YouTube

За замовчуванням Google приховує додатки з опцією скачування відео YouTube зі свого офіційного магазину. Але є і сторонні розробники. Одні вже давно добре себе зарекомендували , інші нові . Принцип роботи у них один: або вказуєте посилання на ролик, або знаходите його в додатку.

Перетворення смартфона в ваги

Виявляється, невеликий предмет або продукт в магазині можна зважити за допомогою спеціального додатка , Яке перетворить ваш смартфон в ваги. встановіть, Вирівняйте за допомогою невеликої повітряної подушки або предмета, вага якого відомий заздалегідь (наприклад, монети), - і готово!

Режим двох вікон одним натисканням

Хочеться читати електронну книгу і не переключаться кожен раз на словник? Увімкніть багатовіконний режим! Для цього потрібно затиснути екранну клавішу списку завдань (праворуч від кнопки «Додому») в потрібному додатку, тільки от поки не кожне з них вміє працювати в такому форматі.

Включення безпечного режиму

Цей режим потрібен для налагодження системи і видалення сторонніх додатків, які заважають коректній роботі телефону. На включеному телефоні або планшеті натисніть і утримуйте кнопку живлення. З'явиться меню з варіантами, натисніть і утримуйте вікно «Вимкнути» або «Відключити живлення». Коли з'явиться запит про перехід в безпечний режим, натисніть OK.

Використання офлайн-карт

Мобільний інтернет в роумінгу коштує дуже дорого. Як же бути з орієнтуванням на місцевості? Скачайте карти собі на телефон, вимкніть мобільний інтернет, а ось GPS залиште включеним. Ваше місце розташування на офлайн-картах буде визначатися через супутник без витрати трафіку.

Оплата смартфоном замість карти

Завдяки модулям NFC, вбудованим у багато моделей телефонів, ви можете прив'язати ваші банківські картки до аккаунту у відповідній системі ( Android Pay або Apple Pay ). Розплачуватися через електронні системи оплати можна в тисячах магазинів - скрізь, де приймають безконтактну оплату.

Сканер, який завжди під рукою

Відсканувати будь-який документ, текст або фото можна за допомогою камери вашого смартфона. У цьому допоможуть спеціальні додатки , Які не тільки розпізнають документ, а й збережуть його в хмарне сховище і відправлять потрібного адресата.

безмежний пошук

завдяки додатку Google Goggles ви можете спробувати знайти все що завгодно. Його особливість в тому, що замість пошукових запитів ви використовуєте камеру свого смартфона. Особливо зручно робити запити, пов'язані з продуктами, предметами споживання, зображеннями і штрихкодами.

Підключення смартфона до смартфону

завдяки функції One-Touch-Go (OTG) до будь-якого сучасного смартфону можна підключити периферійне пристрій, включаючи другий телефон. Для з'єднання до одного телефону підключається USB-female-перехідник, а до другого телефону - micro-USB-кабель. Після визначення телефонами кабелю і перехідника можна сміливо поєднувати їх між собою.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Як же бути з орієнтуванням на місцевості?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: