10 нових можливостей настройки інтерфейсу Windows 7

На перший погляд Windows 7 має разючу подібність з Vista, але насправді в ній присутня безліч нових можливостей настройки інтерфейсу.

1. Нові функції після натискання правої клавіші миші. Клацнете правою кнопкою по будь-якому порожньому місці робочого столу, і ви побачите пункт меню, що дозволяє налаштувати дозвіл екрана, що позбавляє вас від необхідності шукати цей пункт в глибоких шарах настройки дисплея. Клацніть правою кнопкою миші по значку Explorer на панелі завдань - для швидкого доступу до загальних папок системи: Документи, фотографії, папки Windows, і багато іншого. І якщо ви не плануєте використовувати Internet Explorer, то ви, ймовірно, не захочете постійного відображення на панелі завдань цього значка. Клацніть правою кнопкою миші на значку, виберіть «Вилучити цю програму з панелі завдань», потім встановіть Firefox, замість нього.

2. Як показати старі кнопку на панелі завдань контекстного меню. Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань, і ви будете тепер бачити нове меню. Це корисна нова функція, але вона не дуже допоможе, якщо ви хочете отримати доступ до таких команд як згорнути, розгорнути, перемістити або інші варіанти, які раніше були доступні. На щастя, є простий спосіб отримати старе контекстне меню назад - просто утримуйте Ctrl і Shift, і клацайте правою кнопкою миші на панелі завдань.

3. Слайдшоу шпалер на робочому столі. Windows 7 поставляється з дуже привабливими новими шпалерами, і не завжди легко вирішити, які вам більше подобаються. Так чому б не дозволити собі вибрати кілька, і нехай Windows відображати їх все на робочому столі в слайд-шоу. Клацніть правою кнопкою миші на порожній частині робочого столу, виберіть «Налаштувати» - «фон робочого столу», потім, утримуючи клавішу Ctrl клацайте на зображеннях, які ви хотіли вибрати. Виберіть, як часто ви хочете, щоб зображення змінювалися (можна налаштувати від щоденних оновлень до одного разу на 10 секунд), а потім натисніть кнопку «Зберегти зміни» і насолоджуйтеся шоу.

Виберіть, як часто ви хочете, щоб зображення змінювалися (можна налаштувати від щоденних оновлень до одного разу на 10 секунд), а потім натисніть кнопку «Зберегти зміни» і насолоджуйтеся шоу

4. RSS-активні шпалери. Якщо слайд-шоу на основі ваших стандартних обой мало, то ви завжди можете створити тему, яка витягує зображення з каналу RSS. Так само можна просунутися ще далі, і відображати наприклад останні новини з RSS-каналу, це зручно наприклад для відображення погоди в вашому регіоні, або стану завантаженості доріг.

5. Налаштування екрану входу. Windows 7 дозволяє змінювати екран входу в систему. Для цього вам необхідно виконати наступне. По-перше, перейдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ Background. Виберіть REGEDIT, двічі клацніть ключ типу DWORD назвіть OEMBackground (якщо його немає, створіть його) і встановіть його значення рівним 1. Тепер знайдіть фонове зображення, яке б ви хотіли використати, переконайтеся що воно менше 256 Кб за розміром, і відповідає пропорціям екрану, що б малюнок міг поміститися. Далі, скопіюйте цей малюнок в% windir% \ system32 \ oobe \ info \ backgrounds папку (створіть info \ backgrounds якщо не існує). Перейменуйте зображення в backgroundDefault.jpg, перезавантажте ваш комп'ютер, і тепер ви повинні спостерігати вашу обрану картинку на тлі входу в комп'ютер. Також можна використовувати безкоштовний інструмент настройки для обробки цих дій за вас. «Logon Changer» відображає попередній перегляд, щоб ви могли бачити, як на екрані входу буде виглядати ваш малюнок без перезавантаження, а екран входу в систему використовуючи «Rotator» приймає кілька зображень і показує іншу кожен раз при вході в систему.

6. Панель швидкого доступу. Нова панель задач Windows 7 діє як одна велика панель швидкого запуску, яка може вмістити всі ярлики програм які ви хотіли б (натисніть правою кнопкою і виберіть «Закріпити панель завдань»). І це прекрасно, за винятком того, що вона споживає трохи більше площі екрану, ніж нам би хотілося. Зменшити його до більш зручного розміру можна клацнувши правою кнопкою на «Пуск», далі «Властивості» - «Панель завдань» - «Використовувати маленькі значки» - «OK».

7. Використання класичної панелі завдань. Windows 7 тепер об'єднує кнопки панелі завдань таким чином, що економить простір, але це робить її більш складною для швидкого сприйняття. Якщо ви віддаєте перевагу більш традиційне оформлення, тоді клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань, виберіть «Властивості», і змініть на необхідний вид вам. Тепер ви будете отримувати чіткі і окремі кнопки для кожного запущеного додатку, що робить їх набагато легше для ідентифікації.

8. Зменшення кнопок панелі завдань. Одна з проблем, що кнопки панелі завдань займають багато місця через свої розміри. Але ви можете зменшити цей ефект, видаливши їх текстові підписи до них. Запустіть REGEDIT, перейдіть до HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop \ WindowMetrics, треба додати рядок, яка називається MinWidth, встановіть значення в 54, і перезавантажте робочу машину, щоб побачити результати.

9. Висновок кнопки диска в панель задач. Панель завдань можна використовувати не тільки для додатків і документів. За допомогою всього лише кількох секунд роботи ви можете закріпити іконки дисків і там. Клацніть правою кнопкою миші на порожній частині робочого столу, виберіть «Новий» - «Текстовий файл», і перейменуйте файл в drive.exe. Перетягніть на панель задач, а потім видалити вихідний файл. Клацніть правою кнопкою миші на новому "drive.exe" ярлику на панелі завдань, клацніть правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». Змініть розташування на «C: \» - в тому випадку якщо хочете, що б після натискання на ярлик виходив провідник диска «С», або на будь-яке інше найменування диска, який ви хочете виводити, натисніть кнопку «Змінити значок», щоб вибрати відповідний значок диска, і все готово - ваш диск буде доступний через цю кнопку.

10. Зміна розмірів превью панелі завдань. Наведіть курсор миші на панелі завдань Windows 7 на будь-яку кнопку, і ви побачите невеликий попередній перегляд вікна програми. Щоб зробити їх більше, запустіть Regedit, перейдіть до HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Taskband, клацніть правою кнопкою миші в правій панелі і створіть нове значення DWORD, назвіть MinThumbSizePx. Двічі клацніть на цій назві, виберіть варіант «Десяткова», встановіть значення 350 і перезавантажте вашу операційну систему, щоб побачити результати. Повторіть дії знову для тонкої настройки бажаного відображення превью, або видалити його, щоб повернутися до розмірів мініатюр за замовчуванням.

Так само звернемо увагу, що не всі користувачі звикли до нових функцій, наприклад відображення робочого столу «Аеро» при наведенні курсору в правий нижній кут. Безумовно це зручно, але якщо вас це дратує або заважає якимось чином, то без особливих складнощів можна відключити цю функцію. Просто клацніть правою кнопкою миші на емблему «Пуск», виберіть «Властивості», закладку «Панель завдань» і приберіть галочку з "Використання функції AeroPeek для перегляду робочого столу".

Таким чином можна сказати, що безумовно Windows 7 зробила великий крок вперед у порівнянні з попередніми версіями операційної системи в плані налаштування інтерфейсу, все це дозволяє користувачеві налаштовувати комп'ютер таким чином, що б отримувати максимальне задоволення від роботи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: