Як використовувати приховані можливості редактора відео на Windows 10

Windows Movie Maker був простий, безкоштовною програмою для редагування відео, яка в останній раз оновлювалася в 2012 році. А в минулому році вона остаточно вийшла з ужитку. Windows 8 і 10 вийшла без додатка для редагування відео, але восени послідувало оновлення, яке включає в себе додаток Windows Photos - якщо ви, звичайно, знаєте, де його шукати.

В травнем 2017 компанія Microsoft анонсувала випуск Story Remix - нового редактора відео, який буде входити в осінній пакет оновлень. Крім створення простих домашніх відео, Story Remix дозволить користувачам комбінувати відеокліпи та фото з віртуальними 3D об'єктами, створеними в Remix 3D.

Проте, коли оновлення вийшло, додаток Story Remix виявилося менш прогресивним проектом, ніж очікувалося, і було скоріше схоже на покійний Windows Movie Maker. Воно дозволяє користувачам працювати з тайм-лінією, додавати спеціальні ефекти і переходи, музику, а також 3D анімації (але не об'єкти). Замість того, щоб випустити незалежне додаток, як спочатку планувалося, компанія Microsoft надала перевагу зробити додаток частиною Windows Photos.

І хоча функціонал додатка помітно звузився, воно залишається прекрасним інструментом для тих, що хоче створити непоганий відеоряд без необхідності розбиратися зі складним програмним забезпеченням.

1. Як додати свої файли

Щоб додати свої фото та відео в додаток Photos, виберіть «Імпорт», клікнувши на кнопку зверху справа, потім виберіть "Завантажити з папки» або «Завантажити з USB-пристрою» (наприклад, з зовнішнього диска, смартфона або фотокамери).

Виберіть папку, яку хочете додати, і натисніть "Додати цю папку в Pictures». В додаток можна додавати окремі файли, все нові файли, додані до обраних папки, будуть автоматично імпортовані в Photos. Потім натисніть на зелену кнопку «Створити» і виберіть «Об'єднати відео з музикою».

2. Як упорядкувати і обрізати відеокліпи

Microsoft Photos автоматично змонтує простий відеокліп, доповнене фонової музикою. Додаток навіть зробить так, щоб фотографії змінювалися в ритм з музикою. Завдяки плеєру нагорі справа вам буде доступний попередній отриманого відео. Не переживайте, якщо фонова музика переривається, коли відео буде збережено і експортовано, вона буде звучати гладко.

Щоб перегрупувати медіа файли, просто перетягніть їх на нове місце в розкадровки, розташованої в нижній частині екрана.

Якщо відеокліп вийшов занадто довгим, виберіть його і натисніть "Обрізати». Виберіть початкову та кінцеву точку кліпу, перетягуючи бігунки регулювання, а потім натисніть «Готово». Щоб переглянути кліп, розмістіть круглий бігунок плейбека і натисніть кнопку «Відтворити», розташовану зліва.

3. Як додати заголовки і анімовані ефекти

Для того, щоб додати заголовки або титри до вашого відео, клікніть на кліп або фото, а потім виберіть «Текст» в меню над розкадровки. Введіть свій текст у вікно, розташоване нагорі справа, і він з'явиться у вікні попереднього перегляду, автоматично підігнаний за розміром. Якщо довжина кліпу перевищує 2 секунди, текст буде виведений на екран з ефектом анімації. Виберіть стиль шрифту зі списку праворуч (на жаль, стилі не настроюються), потім виберіть розташування тексту. Коли закінчите, клікніть на «Готово».

Опція «Рух» (в меню над розкадровки) дозволяє додати цікаві ефекти панорамування і збільшення, які виглядають особливо виграшно на статичних фото. Виберіть рамку з розкадровки, потім клацніть на іконку і виберіть стиль.

Як і раніше, вам буде доступний попередній ефектів. Для цього натисніть кнопку «Відтворити» зліва, потім підтвердіть ваш вибір, клікнувши на "Готово". Редагування в Windows Photos дозволяє повернутися до необхідного моменту кліпу і змінити ефекти в будь-який момент, навіть після збереження відео.

4. Як додати фільтри і 3 D ефекти

Щоб подарувати вашому відео абсолютно новий образ, виберіть «Теми» у верхньому меню. Кожній темі відповідає своя музична композиція і стиль шрифту. Додаток автоматично підлаштувати час демонстрації фотографій під музичний ритм.

У додатку також присутні фільтри в стилі Instagram. Натисніть на відеокліп або фото, а потім виберіть іконку «Фільтри» виберіть свій варіант. Всі фільтри додають вінтажності і не настроюються вручну. На щастя, їх вибір досить широкий. Виберіть відповідний вам фільтр і натисніть «Готово» для підтвердження.

Щоб зробити ваш кліп ще більш незвичним, виберіть «3В ефекти». Ці невеликі смішні ефекти дозволять вам привернути увагу до якихось об'єктів на відео. Самі ненав'язливі з них зазвичай найбільш ефективні. Всі ефекти настроюються вручну, і ви можете зменшити інтенсивність навіть найяскравіших з них. Перемістіть зелений слайдер під вікном попереднього перегляду, щоб вибрати, коли ефект повинен з'явитися, а також використовуйте стрілки, щоб налаштувати кут і напрямок об'єкта.

5. Як змінити музику

Точно також, клікніть на вкладку «Музика» і виберіть новий саундтрек для вашого відео, відеоряд буде синхронізований автоматично. Можна використовувати як одну зі стандартних композицій, так і аудіо з вашого комп'ютера. Майте на увазі, що не варто використовувати пісні, захищені авторським правом, в кліпах, які ви плануєте розміщувати в Мережі.

Ви можете знайти необхідну пісню в BenSound, де пісні доступні для використання в некомерційних цілях за умови, що ви розмістити посилання на ресурс під відео.

Якщо якісь звуки в вашому відеокліпі заглушають музику, клікніть правою кнопкою миші і виберіть «Гучність», щоб зробити звук відео тихіше або повністю відключити його.

6. Як зберегти і поділитися своїм відео

Коли ви закінчите редагування свого відеокліпу, натисніть «Експортувати або поділитися» в верхньому меню і виберіть розмір відео - маленький, середній або великий. Ваш вибір визначить якість зображення, але додаток не дозволяє вручну вибирати дозвіл і частоту зміни кадрів. Після цього ваш відеокліп буде скомпанован (обробка може зайняти деякий час, в залежності від вашого пристрою), перетворений в формат MP4 і збережений у вашій папці у Pictures.

Після цього клікніть «Поділитися» і виберіть необхідну опцію: скопіювати файл, поділитися через додаток Mail, відправити по Skype або завантажити на YouTube або OneNote.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: