Які завдання вирішують продукти Adobe Photoshop і Adobe Illustrator

Adobe Photoshop - це програмний комплекс для роботи з графікою Adobe Photoshop - це програмний комплекс для роботи з графікою. Він призначений для професійних фотографів, дизайнерів друкованих видань, веб-дизайнерів і інших фахівців, які редагують або створюють зображення і інтерфейси.

сам пакет Adobe Photoshop може бути частиною повного пакета Adobe Creative Cloud або Adobe Creative Suite (компанія Adobe відмовилася від версії коробочки поставки програмного забезпечення з безстроковими ліцензіями, пріоритетом обраний новий формат Creative Cloud, але остання версія CS6 все ще доступна для покупки) - повний пакет програм по роботі з усіма можливими видами графіки.

Лінійка програм Photoshop призначена для редагування і створення растрових зображень будь-якої складності. Adobe Photoshop CS6 онлайн допоможе оцінити їх функціонал.

До складу лінійки продуктів Photoshop входять наступні програми:

  • Photoshop CC (повний пакет для роботи з растровою графікою для професіоналів)
  • Photoshop Lightroom 5 (швидкий інструмент для фотографів-професіоналів і аматорів)
  • Photoshop Elements 11 (програмний пакет для любителів)
  • Adobe Photoshop Touch (версія з базовим функціоналом для швидкого редагування фотографій на планшетах і смартфонах)
  • Adobe Revel (доступно тільки для користувачів пристроїв Apple - програма для обміну і редагування фото по мережі, свого роду фотоальбом від Adobe)

На сьогоднішній день Photoshop знайшов широке застосування не тільки в редагуванні і фотографій, але і в створенні дизайнів сайтів, макетів сторінок і редагуванні відеофайлів.

Завдяки додатковим модулям, стороннім шрифтів і спеціальним кистей, він легко розширює свої базові можливості, і тому є практично у кожного фотографа і дизайнера.

пакет   Adobe Illustrator   CS 6 призначений для роботи з векторною графікою та ілюстраціями пакет Adobe Illustrator CS 6 призначений для роботи з векторною графікою та ілюстраціями.

Він поставляється як окремим пакетом, так і в складі комплексу Creative Suite (на поточний момент 6-й версії). З його допомогою можна вирішувати практичні завдання друкованих видань і друкарень по редагуванню, створенню плакатів, буклетів, макетів сторінок, логотипів та іншого мультимедійного контенту.

Наша компанія поставляє тільки ліцензійні продукти від Adobe Systems, за додатковою допомогою і консультацією з питань придбання ви можете в будь-який момент звернутися до наших менеджерів, задавши їм питання через форму зворотного зв'язку.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: