Чи може планшетний комп'ютер замінити ПК?

  1. Залізний трон
  2. Пальцем в небо
  3. питання мереж
  4. сума технологій

Є свої принади у того, що ми сьогодні, фактично, живемо в тому самому «майбутньому», яке нам обіцяли. Правда, літаючих автомобілів і роботів на Марс поки не завезли.

Зате у кожної людини в кишені лежить мініатюрний комп'ютер, потужність якого в сотні разів перевищує потужність систем, які свого часу запускали Аполлон на Місяць.

Від мобільного комп'ютера сьогодні може бути куди більше користі, ніж перегляд фотографій з котиками і спілкування з друзями. Сучасні планшети стрімко завойовують популярність, в той час, як попит на стаціонарні комп'ютери досить впевнено знижується.

Чи може вже сьогодні планшет повноцінно замінити настільний комп'ютер, за умови, що користувач не буде обмежувати себе в звичних заняттях? Чи можу я поставити десктопи на звалище історії, замінюючи громіздкі системні блоки витонченими планшетами? В цьому ми і спробували розібратися.

Залізний трон

Отже, перш ніж перейти до підбору програм, які послужать альтернативою звичному Microsoft Office, давайте відразу вирішимо питання енергетики. Стаціонарний комп'ютер підключений до розетки 24 години на добу, 7 днів на тиждень, його проблема акумуляторів не стосується взагалі. У свою чергу, планшети в більшості своїй оснащені єдиним microUSB-портом. Поставивши систему на зарядку, ви фізично не зможете підключити до неї нічого іншого. Існує, звичайно, кілька винятків, проте жорстка необхідність час від часу заряджати свій комп'ютер напевно перетворить звичний графік роботи.

Проблема №2 - сенсорна екранна клавіатура. Можна, звичайно, купити планшет з тим, що підключається клавіатурним модулем, а фанати Apple iPad напевно придбають знаменитий «яблучний» чохол з клавіатурою. Якщо ж ви, з тих чи інших причин, не бажаєте мати ніяких справ з фізичною клавіатурою, доведеться якийсь час витратити на звикання до сенсорної (що може бути особливо складно для людей, все життя пропрацювали зі звичайним методом введення тексту). Втім, все вищесказане - виключно справа звички і деяких тренувань.

Що стосується роботи в мультизадачності режимі - після недовгої практики відразу розумієш, наскільки планшет зручніше стаціонарної системи. Все закладки просто переключаються пальцем, музика і фільми теж запускаються і зупиняються легким рухом руки. якщо пошукати системи жестової управління , Деякі функції і зовсім можна «перепризначити» на клацання пальцями.

Пальцем в небо

Офісні працівники, та й взагалі все, кому доводиться працювати з документами, теж не будуть розчаровані. Якщо взяти будь-який планшет Apple, то магазин додатків AppStore буквально забитий текстовими редакторами. Для введення тексту, наприклад, дуже зручно користуватися iaWriter, а для оформлення підійде редактор Pages, що дозволяє форматувати тексти і забезпечувати їх картинками. Крім того, обидва сервісу синхронізуються з iCloud, тому їх зручно використовувати в комплекті з іншими Apple-пристроями. Нарешті, можна просто купити офісний пакет iWork, який підтримує навіть роботу з графіками і таблицями.

Робота з текстами на планшеті під управлінням Windows ще простіше: тутешнім користувачам просто доступний старий добрий Microsoft Office, який перекочував на мобільну платформу без особливих змін. Користувачі планшетів на Android теж не обділені текстовими редакторами - взяти хоча б комплексний пакет OfficeSuite. Інший плюс використання комп'ютера під керуванням операційної системи від «Корпорації добра» - величезна кількість безкоштовних додатків на будь-який смак.

З чим доведеться повозитися, так це з роздруківкою документів. Судячи з усього, немає ніякої простий можливості підключити планшет до принтера безпосередньо - особливо це актуально для користувачів планшетів від Apple, яким, швидше за все, доведеться шукати і купувати спеціальний принтер. Синхронізація Windows-планшетів з принтерами теж не ідеальна, особливо, якщо працювати з не самими останніми моделями. Планшети під управлінням Android для підключення до принтера іноді вимагають дій, які кваліфікуються досвідченими користувачами як «танці з бубном».

питання мереж

З чим планшети справляються просто чудово - це з соціальною активністю. Якщо ви проводите багато часу в соціальних мережах, вам буде значно зручніше робити це за допомогою мобільних комп'ютерів, ніж стаціонарних. Додатків для обміну повідомленнями, швидких візитів в соціальні мережі і для роботи з блогами і мікроблоги для всіх трьох платформ хоч греблю гати, і про них можна запускати окремий цикл статей. Знову таки, сенсорний монітор дозволяє куди швидше перемикатися між додатками і вікнами, редагувати фотографії і писати коментарі. Вбудована камера планшета стане в нагоді фанатам соцмереж для оперативного викладання Селфі, фотографій їжі, людей, пейзажів etc. в Instagram або Facebook.

Не дивно, що на планшетах є величезна кількість програм для обробки фотографій і навіть відеомонтажу. Втім, люди, які монтують великі ролики або навіть фільми, навряд чи залишать стаціонарні комп'ютери. Повноцінну робочу станцію «таблетка» замінити поки не в змозі через технічні обмеження. Якщо ж ваші інтереси обмежуються обробкою фотографій, то на всіх платформах є знайомий кожному Photoshop або гідна його заміна .

З музикою і фільмами теж немає ніяких проблем: iTunes, Apple Store і Microsoft Store надають будь-які питання, що цікавлять вас матеріали. Додатки Netflix, Google Play Музика, YouTube і багато іншого дозволять хоч цілодобово дивитися і слухати все, що вашій душі завгодно. Крім того, планшет багатьом здається зручніше для web-серфінгу - якщо вам взаємодіяти з інтернет-сторінками комфортніше пальцем, ніж маніпулятором миші. З іншого боку, не завжди зручно відкривати маленькі випадають меню, або потрапляти по дрібним піктограм, не зачіпаючи інші.

сума технологій

Що стосується ігор, то тут будь-які планшети беззастережно програють стаціонарного комп'ютера, якщо тільки ваші інтереси не обмежуються Angry Birds і іншими подібними "вбивцями часу". Ігри для мобільної електроніки немудрі, примітивні, рідко бувають цікаві, зате охоче тягнуть з вас гроші. Якщо одного разу ви вирішите повністю відмовитися від стаціонарного комп'ютера, про регулярно виходять хітах з шикарною графікою доведеться забути. Більшість провідних ігрових розробників сьогодні тільки придивляються до планшетів, і випускають для них найпростіші вироби.

На закінчення можна сказати, що сучасний планшетний комп'ютер, в цілому, може замінити стаціонарний, однак, тільки для самого звичайного користувача. Професіонали, що створюють ті чи інші якісні матеріали, які потребують обчислювальна потужність і великий вибір периферії, ніколи не відмовляться від повноцінної настільної системи, скільки б програм і ядер не було в «таблетці».

Чи можу я поставити десктопи на звалище історії, замінюючи громіздкі системні блоки витонченими планшетами?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: