Корпоративна версія Windows 8 буде запускатися з флешки

Windows 8 вийде в чотирьох версіях, фото AP

корпорація Microsoft в своєму офіційному блозі розповіла про Windows 8 Enterprise - корпоративної версії операційної системи Windows 8.

У Windows 8 Enterprise будуть збережені всі можливості Windows 8 Pro, а також з'явиться ряд додаткових інструментів.

За допомогою функції Windows To Go користувачі отримають можливість запускати систему з USB-носія. Підключивши флешку до домашнього комп'ютера, вони зможуть відкрити на ньому свій "корпоративний" робочий стіл.

Від корпоративної версії Windows 7, що вийшла в 2009 році, нова система успадкує такі компоненти, як DirectAccess (доступ до корпоративних ресурсів без VPN-з'єднання), BranchCache (збереження в кеш даних з локальної мережі) і AppLocker (управління доступом до додатків).

Windows 8 вийде в чотирьох версіях. Крім Windows 8 Enterprise, передбачені Windows 8 і Windows 8 Pro для комп'ютерів з процесорами x86 і Windows RT для пристроїв на платформі ARM.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Lenta.ru

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: