Нові можливості SharePoint Server 2016 представили на конференції Microsoft Ignite

Відповідно до інформації, представленої на конференції, Microsoft анонсує бета-версію SharePoint Server 2016 4 кварталі цього року

Відповідно до інформації, представленої на конференції, Microsoft анонсує бета-версію SharePoint Server 2016 4 кварталі цього року. Продукт буде повністю доступний замовникам в другому кварталі в 2016 року.

Можливо, що вихід бета-версії відбудеться і раніше. Білл Байєр, старший технічний продакт-менеджер і Microsoft Certified Master по SharePoint, зазначив, що публічний анонс SharePoint Server 2016 можливе до кінця літа.

Білл Байєр, старший технічний продакт-менеджер і Microsoft Certified Master по SharePoint, зазначив, що публічний анонс SharePoint Server 2016 можливе до кінця літа

Microsoft планує зосередитися на функціональності SharePoint в області файлів, сайтів і порталів. СЕТТІ Паттон, старший директор з маркетингу SharePoint і OneDrive підкреслив, що планується зробити гібридну архітектуру (SharePoint Server плюс Office 365) доступною для організацій з метою легкої міграції в хмари до моменту готовності бізнесу. Новий SharePoint буде більш соціальним, мобільним і оснащеним новою функціональністю машинного навчання.

Паттон зазначив, що можливості нового Office 365 будуть сумісні з SharePoint, Microsoft планує внести їх в очікуваний реліз. Яскравим прикладом таких новинок є портал нового покоління в SharePoint Server 2016. Він використовує інструментарій пошуку контенту Microsoft Delve , Заснований на технології корпоративного пошуку Office Graph. Уже зараз планується випуск апгрейда для SharePoint Server 2013, який буде включати портал Delve, включений в функціонал SharePoint Server 2016.

Microsoft працює над розширенням можливостей застосування OneDrive for Business в корпоративному секторі, особливо на мобільному фронті. Будуть розширені опції спільного доступу до файлів так само, як і подібна функціональність SharePoint Server.

Байєр підкреслив, що SharePoint Server 2016 мати хмарний сервіс як основу для версії Foundation, що відображає сучасне мислення Microsoft щодо своїх онпремісних продуктів. Створення гібридних хмарних рішень має на увазі наявність окремих сховищ інформації (в хмарі, або он-Преміс), що вельми важкодоступних для пошуку, але Microsoft планує все змінити в SharePoint Server 2016. Новий сервіс для пошуку в хмарі буде доступний як оновлення SharePoint Server 2013, він же буде включений в SharePoint Server 2016. Новинка дозволить організаціям уніфікувати пошукову індексацію для хмарних і онпремісних варіантів розгортання.

SharePoint традиційно був вариабельной системою, функціональність якої визначається в залежності від ролі користувача, що робило вкрай незручним завантаження патчів. Для вирішення проблеми Microsoft додасть в SharePoint Server 2016 нового майстра інсталяцій з можливістю вибору ролей. Байєр зазначив, що нікому більше не доведеться продиратися через 15 сторінок команд PowerShell для завершення гібридної інсталяції.

У SharePoint Server 2016 вирішена проблема патчів. У минулому патчі SharePoint могли бути порівнянні за розмірами з ним самим. У порівнянні з необхідними для інсталяції сьогодні 37 патчами і ще 18 - в Language Packs, в майбутньому Microsoft планує обходитися 4 і ще 1 - у складі Language Packs. Оновлення будуть менше, так що витрати часу різко скоротяться.

До системних вимогам SharePoint Server 2016 ставитися наявність Windows Server 2012 R2 або Windows Server 10. Microsoft ухвалила рішення, що SharePoint Server 2013 буде стартовим майданчиком для SharePoint Server 2016. Хоча буде можливий і апгрейд безпосередньо з SharePoint 2010. Інша зміна умов розгортання полягає в відсутності підтримки автономних інсталяцій. Крім того, впровадження на одиничну серверну ферму не включатиме SQL Server Express. Організації буде необхідно інтегруватися з сервером бази даних, інстальованим на ту ж машину.

Є й інші хороші новини. Microsoft буде розширювати розміри бази даних контенту, максимальний розмір файлу і інші ліміти.

Анонсовано безліч нововведень в SharePoint Server 2016:

З нетерпінням чекаємо виходу нового релізу SharePoint Server 2016, який привнесе в лінійку продуктів DocTrix багато нового і цікавого, що розширює можливості автоматизації документообігу, оптимізації бізнес-процесів і підвищення ефективності бізнесу. Слідкуйте разом з нами за новинками світу автоматизації бізнесу, ІТ-інновацій та розвитку світу хмарних технологій в нашому блозі.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: