Огляд iPad 2018: новий планшет Apple - коштує дешево, вміє багато

 1. Новий iPad: чим більше речі змінюються ...
 2. Новий iPad: візьміть стилус
 3. Новий iPad: продуктивність
 4. Новий iPad: так що там щодо дітей?
 5. підводимо підсумки
 6. Apple 9,7-дюймовий iPad (6-е покоління)

Ви шукаєте планшет, який можна порівняти за здібностями з iPad Pro, але з менш кусючою ціною? Шосте покоління 9,7-дюймових iPad має вам підійти.

Взявши його в руки з магазинної полиці, ви навряд чи зможете за зовнішнім виглядом відрізнити новий 9,7-дюймовий iPad шостого покоління від моделі, вийшла в минулому році. Та й всередині корпусу він не дуже змінився, хіба що набув більш швидкісний процесор A10. Новий iPad - це все-таки знову iPad, а не щось інше.

А ось що стало дійсним нововведенням - це підтримка Apple Pencil, витонченого стилуса, який раніше працював виключно в зв'язці з iPad Pro. Поза всяким сумнівом, це дуже сміливий крок з боку Apple. У комбінації з більш швидким чіпом то, що раніше являло собою просто зручний планшет, стає інструментом, цілком здатним замінити iPad Pro - і всього лише за 24 990 рублів (ціна мінімальній комплектації), а за спеціальною програмою для шкіл, студентів і викладачів - ще дешевше.

Можливість випробувати в роботі Apple Pencil вельми приваблива, і якщо ви хочете оновити свій iPad, який раніше не замінили на iPad Air 2, новий планшет Apple напевно змусить вас порадіти, що ви його дочекалися.

Новий iPad: чим більше речі змінюються ...

У світлі маркетингової стратегії Apple, призначені новий iPad школам і вищим навчальним закладам, його дизайн здається закликом не судити книгу (ну так, звичайно, планшет) по обкладинці. Це нагадує нам, що деякі речі можуть змінитися на краще незалежно від зовнішніх показників. Наприклад, багато з того, що ми говорили про торішньої моделі iPad відноситься і до нинішньої, чи йде мова про кнопках управління, від регулятора гучності до Touch ID, збудованих в ряд рівно на тих же місцях, або про можливості зв'язку, що залишилися практично тими ж Wi-Fi і LTE.

Чи зможете відрізнити торішню модель від нинішньої?

Новий iPad важить приблизно стільки ж, скільки і попередник, і до нього підійдуть ті ж самі захисні чохли та обкладинки. Він так само забезпечений лише двома динаміками (проти чотирьох у iPad Pro). І навіть камери у нього залишилися колишніми - звична зв'язка з надійної 8-мегапіксельною 1080p задньої і слабенькою 1,2-мегапіксельною фронтальною 720p. Остання, мабуть, існує виключно для балаканини в Skype і FaceTime час від часу. Якщо судити новий iPad тільки за технічними характеристиками, чи взагалі можна гарантувати йому особливу увагу на тлі минулорічної моделі.

Новий iPad: візьміть стилус

Однак вам не варто оцінювати новий iPad, грунтуючись на одній тільки його специфікації. Тім Кук співтовариші вирішили, що цієї моделі варто додати підтримку Apple Pencil, хоча купувати його вам доведеться окремо. (Звідси також випливає, що до мінімальної вартості планшета потрібно додати ще 7 000 за стилус) Це може прозвучати як щось нехитре, насправді ж, магія в тому, що можливість користуватися Apple Pencil дозволить вам на відносно дешевому планшеті досягати висот, перш доступних тільки власникам значно дорожчих iPad Pro.

Не так уже й важливо, що новий iPad не настільки технічно просунутий, як його більш дорогий «родич» iPad Pro. Ви не знайдете тут технології TrueTone, яка дозволяє підлаштовувати дисплей під освітлення в кімнаті. Оперативної пам'яті нової моделі теж видали вдвічі менше, ніж у iPad Pro: всього 2 Гб. iPad 2018 не дісталося від iPad Pro навіть технології ProMotion, яка різко підвищує частоту оновлення зображення дисплея з примітивних 60 Гц до вражаючих 120 Гц. Це важливо, оскільки означає, що нові iPad Pro будуть значно більш чутливі до легчайшим рухам стилуса в вашій руці, що робить їх ідеально пристосованими до потреб професійних художників.

Проте, в щоденному використанні ви, можливо, навіть не помітите особливої ​​різниці. Я користуюся стилусом Apple Pencil як інструмент для записів на моєму 12,9-дюймовому iPad Pro з 2016 року (до речі, на ньому теж немає ProMotion), і я майже ніколи не спостерігав, щоб стилус робив щось інше, крім відтворення саме тих ліній, які я і намагався залишити. Завдяки чутливості до сили натиску, способу розпізнавання нахилів і кутів, і, нарешті, загальним короткому часу відгуку, Apple Pencil - найточніший імітатор листи від руки чорнилом або олівцем, яку на сьогоднішній день можна отримати на планшеті. І це одна з причин, за якими Apple так хоче популяризувати свій планшет в шкільній і студентському середовищі.

І це одна з причин, за якими Apple так хоче популяризувати свій планшет в шкільній і студентському середовищі

Apple Pencil існує вже кілька років, так що в AppStore можна знайти чимало сумісних додатків для заміток від руки

Єдиним істотним недоліком в новому 9,7-дюймовому iPad можна назвати відсутність ламінування дисплея, як це зроблено на iPad Pro, тому ви будете бачити помітну щілину між самим дисплеєм і розташованим над ним склом. Я виявив, однак, що це майже не позначається на відчутті від письма, хоча додаткове відстань робить стукіт стилуса по склу кілька більш гучним, ніж можна почути на iPad Pro.

За що мені подобається Apple Pencil - він дозволяє швидко і зручно записувати приходять в голову думки і ідеї в таких додатках, як Notability або MyScript Nebo , Що не розтринькуючи даремно тонни паперу (зберігати ліси і гаї таким простим способом теж приємно). А вже можливість робити позначки в тексті і на полях PDF-файлів просто безцінна. Школярам буде зручна багатозадачність: якщо за допомогою Split View відкрити в одній половині екрану PDF або інший документ, то в іншій його частині можна робити свої записи в додатку. Ну і, нарешті, за допомогою стилуса можна малювати - як любителям, так і художникам, навіть в таких складних, нафаршированих масою спеціальних інструментів, додатках, як наприклад, Procreate .

Ну і, нарешті, за допомогою стилуса можна малювати - як любителям, так і художникам, навіть в таких складних, нафаршированих масою спеціальних інструментів, додатках, як наприклад,  Procreate

Тепер, коли новий iPad підтримує Apple Pencil, цифрове творчість стане значно доступнішою для художників з обмеженим бюджетом

Ще пару місяців тому, для отримання можливостей такого роду, вам довелося б розщедритися як мінімум на 47 тисяч за iPad Pro в самій скромній його комплектації. Тепер же, з новим iPad, ви можете оперувати досить схожими ресурсами приблизно за половину цієї ціни. Для багатьох користувачів це більш ніж достатня причина для того, щоб купити його, а не модель Pro. Так що там говорити, я сам виявив, що все частіше вважаю за краще користуватися новим планшетом замість свого 12,9-дюймового iPad Pro, і все роздумую, чи не перейти на новий iPad повністю.

Новий iPad: продуктивність

Новий iPad стане хорошим придбанням навіть в тому випадку, якщо вам абсолютно байдужа вся ця мода «писати від руки в 2018 році». Справа в тому, що він ще й дуже швидкий.

Торішня модель планшета була оснащена вражаючим чіпом А9, однак новий iPad може похвалитися ще більш крутим процесором A10 Fusion, який ми вже зустрічали раніше в смартфонах iPhone 7 і 7 Plus. У цифрах цей прогрес можна відстежити за результатами тестів Geekbench, де новий планшет набрав 3463 бали на тестуванні одного ядра і 5845 на мультиядерність тесті. (Ці результати подібні до тих, які показував нам iPhone 7 Plus.) Торішня ж модель при аналогічних випробуваннях набрала 2384 і 4372 відповідно. Загалом, результати новинки зовсім непогані, особливо якщо врахувати, що 10,5-дюймовий iPad Pro «наклацали» 3908 на тестуванні окремого ядра і 9305 на мультиядерність. Нове покоління планшетів для масового ринку буквально наступає попередникам з професійної лінійки на п'яти!

У більшості типових випадків ви всього лише виявите, що додатки відкриваються зовсім небагато швидше, проте я помітив, що це дуже йде на користь ігор. Давайте вже зізнаємося собі: школярі користуватимуться планшетами аж ніяк не тільки для навчання, але також стануть в хвіст і гриву ганяти на них різні іграшки.

Щоб розгледіти деталі, клікніть на зображенні

Щоб розгледіти деталі, клікніть на зображенні

Fortnite на 9,7-дюймовому iPad 2017 роки (зліва) і на iPad 2018 року. На більш старому планшеті видно значно грубіша пикселизация.

Стрілялка з серії «королівських битв» Fortnite на новому iPad йде просто чудово. У ній повністю видно тіні і інші багато деталізовані текстури, до яких звикаєш, граючи на робочому столі Mac. Випробувавши цю гру на торішньої моделі iPad, я з сумом виявив, що персонажі і будівлі виглядають грубувато зібраними з великих пікселів, а тіні і інші деталі взагалі не відтворюються. Різниця в прогоні PUBG Mobile не така різка, але варто відзначити, що на свіжій моделі iPad для цієї популярної іграшки рекомендуються високі налаштування якості, а на торішній - всього лише середні. Іншими словами, якщо ви шукаєте високу продуктивність, вам варто вибрати новий iPad.

Ну ми що, зібралися зайчиків пускати?

Звідси і далі - це практично той же планшет, що і минулорічний iPad. У екрана знову відсутній покриття антивідблиску, а значить, при яскравому сонячному освітленні ви, в основному, можете використовувати свій iPad тільки як дзеркало. Батарея легко виживає ті 10 годин, які Apple гарантує її роботу, навіть якщо я ганяв на планшеті гри з інтенсивним графікою і дивився кіно при викрученій на максимум яскравості.

Новий iPad: так що там щодо дітей?

Apple бачить свій новий iPad чемпіоном в боротьбі проти планшетів Chromebook в шкільних класах, і немає ніяких сумнівів в тому, що він дуже вражає при заявленій ціні. Я не думаю, що буде особливим перебільшенням сказати, що це єдиний планшет, який варто розглядати в нижньому ціновому сегменті, незалежно, обговорюємо ми навчальні пристосування або гру в Candy Crush Saga по дорозі в школу.

Звичайно, сам по собі iPad досить непоганий, до того ж мені дуже сподобалася дисплейна клавіатура в ландшафтному режимі повороту екрану. Однак факт залишається фактом: щоб отримати від нього максимум, доведеться потурбуватися деякими додатковими придбаннями - зрозуміло, за додаткові гроші. Потрібні фізичні клавіші? Будьте ласкаві розщедритися на чохол з клавіатурою, до того ж підключати її доведеться через Bluetooth, оскільки ця модель iPad позбавлена ​​роз'єму Smart Connector для підключення «рідний» Smart Keyboard від Apple. Компанія Logitech анонсувала міцний кейс для студентів, але він коштує зайві 6-7 тисяч. До речі кажучи, бюджетний стилус Logitech Crayon, що підходить до нової моделі iPad, обійдеться ще в 5 000, і його не так-то просто купити.

У підсумку, комплект з усього необхідного збільшить вартість планшета рази в півтора від заявленої мінімальної.

підводимо підсумки

Ще в нашому огляді торішньої моделі 9,7-дюймового iPad ми говорили, що «для безлічі користувачів це кращий вибір, ніж iPad Pro», а додавання підтримки Apple Pencil і швидший процесор роблять цю фразу ще більш вірною для моделі нинішнього року. За 25 тисяч ви отримуєте досить потужний і зручний планшет, хоча і без деяких фішок, які могли б сильно поліпшити «якість життя». При базовому призначення цього пристрою для навчання, бізнесу та задоволення, чи на даний момент можна знайти щось краще.

Apple 9,7-дюймовий iPad (6-е покоління)

переваги:

 • Стилус Apple Pencil додає багатогранності використання.
 • Процесор A10 забезпечує кращу продуктивність.
 • «Відчуття» як від iPad Pro за менші гроші.

недоліки:

 • Відсутня роз'єм Smart Connector.
 • Немає покриття антивідблиску дисплея.

Чи зможете відрізнити торішню модель від нинішньої?
Ну ми що, зібралися зайчиків пускати?
Новий iPad: так що там щодо дітей?
Потрібні фізичні клавіші?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: