Поради та рекомендації по використанню Google Chrome

 1. експериментальні функції
 2. Персоналізація нової вкладки
 3. Інструменти розробника
 4. Запуск додатків Android
 5. Використання гарячих клавіш
 6. Оптимізація роботи з Flash
 7. Відключаємо звук вкладки
 8. Пакетне закриття вкладок
 9. Диспетчер завдань
 10. Видаленний робочий стіл

Простий і лаконічний, браузер від Google включає багато розширені можливості за своєю блискучою оболонкою. Давайте поглянемо на деякі з кращих прихованих функцій браузера

Переклад  Comss
Переклад Comss.ru . за матеріалами Techradar

Двадцять років тому найпопулярнішим браузером був Netscape Navigator, але в наш час першість належить Google Chrome .

У вересні браузер від Google святкував свій сьомий день народження. Google запустив проект в 2008 році. Новий браузер включав кілька інноваційних на той момент рішень, зокрема так званий універсальне вікно пошуку, що представляє собою гібрид адресному панелі і пошукового рядка.

Швидкий інтерфейс браузера сприяв стрімкому зростанню популярності Chrome. Згідно сервісу StatCounter на даний момент більше половини користувачів комп'ютерів, приставок і планшетів використовують Google Chrome.

Простий і лаконічний, браузер від Google включає багато розширені можливості за своєю блискучою оболонкою. Давайте поглянемо на деякі з кращих прихованих функцій браузера.

експериментальні функції

експериментальні функції

Google любить вводити нові функції в бета-стадії, і Google Chrome не є винятком. У той час, як браузер працює в звичайному стабільному стані, деякі можливості можуть бути представлені в експериментальному режимі. Для того, щоб подивитися список доступних експериментальних функцій наберіть в адресному рядку:

chrome: // flags

На сторінці, буде представлено безліч функцій, серед них: FPS counter, Дозволити швидке закриття вкладок / вікон, Показувати підказки автозаповнення, Зберегти сторінку в форматі MHTML і підтримка API експериментальних розширень.

Майте на увазі, що експериментальні функції можуть привести до нестабільної роботи браузера, збоїв і втрати даних.

Персоналізація нової вкладки

Персоналізація нової вкладки

Google намагається зробити нові вкладки корисними з самого початку, але доступні розширення для Chrome, які допомагають максимально персоналізувати нові вкладки. Одним з таких розширень є Momentum .

При відкритті нової вкладки, замість списку популярних сайтів і додатків Chrome, браузер може відображати панель управління Momentum зі списком завдань, цитатою дня, обраними посиланнями і красивим фоновим зображенням.

Звичайно, розширення не зможе кардинально змінити ваш спосіб життя, і звикати з хмарного зберігання списків завдань і посилань доведеться якийсь час. Проте, якщо Ви часто користуєтеся браузером, Momentum може бути вкрай корисним інструментом.

Інструменти розробника

Інструменти розробника

Ви часто дивитеся вихідний код веб-сторінки? Розробники та цікаві користувачі можуть використовувати інструменти розробника, які поєднують комплексний набір налагодження і веб-віджети, що дозволяють переглядати HTML, CSS і т.д.

Функціонал може бути використаний для пошуку джерела зображення або відеофайлу на сторінці і для швидкої зміни переглядаються веб-сторінок. Досвідчені розробники можуть використовувати дані можливості для налагодження проблем рендеринга.

Для відкриття інструментів розробника, клацніть правою кнопкою миші по об'єкту на сторінці (наприклад, зображення, відео або заголовок) і виберіть опцію "Перегляд коду елемента". В якості альтернативи можна викликати меню, що випадає, натиснувши на кнопку "гамбургер", а потім перейшовши в Додаткові інструменти -> Інструменти розробника або натиснути клавіатурне поєднання Ctrl + Shift + I (Cmd + Opt + I на Mac).

Користувачі плагіна Firebug в Firefox будуть відчувати себе комфортно і ймовірно трохи позаздрять.

Запуск додатків Android

Запуск додатків Android

Якщо в магазині Google Chrome і в Інтернеті Ви не знайшли будь-якого інструменту, тепер Ви можете запускати в браузері додатки Android завдяки технології Android Runtime для Chrome ( ARC ).

Звичайно, є певні обмеження, і ARC є скоріше інструментом попереднього перегляду для розробників, але сам принцип запуску додатків для смартфонів і планшетів на стаціонарному комп'ютері є дуже перспективним.

Використання гарячих клавіш

Використання гарячих клавіш

Будь-який досвідчений користувач знає, що клавіатура зберігає лідерство в якості інструменту максимальної продуктивності. Використання сполучень клавіш для запуску команд Chrome допоможе зберегти величезну кількість часу протягом вашого дня.

Наведемо список найпопулярніших клавіатурних сполучень для Chrome:

Ctrl / Cmd + L - виділення тексту в адресному рядку

Ctrl / Cmd + T - відкриття нової вкладки

Ctrl / Cmd + W - закриття поточної вкладки

Ctrl / Cmd + Shift + T - повторне відкриття закритої вкладки

Ctrl + Tab - перехід на іншу вкладку праворуч від поточної

Ctrl + Shift + Tab - перехід на іншу вкладку зліва від поточної

Ctrl / Cmd + Shift + B - перемикання видимості панелі закладок

Повний список швидких клавіш Ви можете подивитися тут .

Оптимізація роботи з Flash

Оптимізація роботи з Flash

Flash все ще живий, хоча це тимчасово . Flash нешанобливо ставиться до системних ресурсів і до власної безпеки. Хоча технологія продовжує використовуватися, для багатьох вона є "більмом на оці".

Проте, існують способи оптимізувати роботу з Flash.

Розширення Flashcontrol є одним з кращих рішень. Інструмент дозволяє відключати вбудовані Flash відео та анімації, дозволяючи розблокувати їх при бажанні користувача.

Схожа функціональність є і в самому Chrome. Введіть в адресний рядок наступну адресу:

chrome: // plugins

Тепер натисніть посилання "Відключити" в пункті Adobe Flash Player. Щоб перевірити, що Flash відключений перейдіть на сторінку і натисніть кнопку "Check Now", після чого відкриється панель з інформацією про те, що плагін встановлено, але не активний.

Відключаємо звук вкладки

Відключаємо звук вкладки

Сучасна тенденція мультизадачности передбачає використання безлічі відкритих вкладок.

Даний підхід іноді призводить до випадків, коли веб-сторінки спонтанно програють відео- або аудіопотоки, наприклад, при відображенні агресивної Інтернет-реклами. При великій кількості відкритих вкладок, знайти джерело дратівної звуку може представляти проблему.

Chrome в якійсь мірі допомагає виправити подібні ситуації за рахунок додавання невеликої іконки гучномовця в області заголовка вкладки гучної сторінки. Проте, Chrome включає розширені можливості для вирішення даної проблеми - користувач може натиснути на іконку, щоб відключити звук на вкладці. Ця функція довгий час залишалася в тіні і залишається відключеною за замовчуванням в нових версіях браузера.

Для того, щоб включити функцію, введіть в адресний рядок:

chrome: // flags / # enable-tab-audio-muting

Натисніть посилання "Включити" і тепер, коли на вкладці програватиметься аудіофайли, простий клік по іконці рупора дозволить відключити звук.

Пакетне закриття вкладок

Пакетне закриття вкладок

Легко відкрити, легко закрити. Швидко відкрити нову вкладку можна за допомогою поєднання Ctrl / Cmd + T або Ctrl / Cmd + натискання на посилання. Закриття вкладок відбувається теж дуже швидко, можна закрити відразу кілька вкладок або відразу все.

При натисканні правою кнопкою миші по вкладці з'являються опції "Закрити інші вкладки" і "Закрити вкладки праворуч".

Досвідчені користувачі можуть персоналізувати браузер Chrome: важливі вкладки можна закріплювати зліва, тимчасові вкладки розміщувати праворуч. В цьому випадку опція "Закрити вкладки праворуч" дозволить відновити початковий стан браузера.

Диспетчер завдань

Диспетчер завдань

Якщо вентилятори комп'ютера почали занадто голосно подавати ознаки життя, є ймовірність, що якийсь процес виконує занадто ресурсомісткі завдання або стався збій.

Диспетчер завдань і монітор ресурсів в Windows допомагають ідентифікувати запущені процеси. Але в деяких випадках дані інструменти не надають детальну інформацію про проблему, наприклад, не відображають, на якій сторінці сталася помилка, а лише показують високе навантаження процесу && 񖔃Google Chrome Helper && 񖔃, наприклад.

Якраз для таких випадків буде корисний вбудований в Google Chrome Диспетчер завдань.

Для запуску інструменту перейдіть в головне меню Google Chrome -> Додаткові інструменти -> Диспетчер завдань, після чого відкриється список всіх активних процесів браузера, включаючи відкриті вкладки, розширення і фонові сторінки.

Для кожного процесу користувач може подивитися назву, кількість споживаної пам'яті, ресурсів процесора і пропускної здатності мережі. Для зупинки навантаженої сторінки, виберіть її в списку і натисніть кнопку "Завершити процес".

Видаленний робочий стіл

Видаленний робочий стіл

Ви можете віддалено отримувати доступ до комп'ютера з іншого комп'ютера за допомогою корисного розширення для Chrome під назвою " Віддалений робочий стіл Chrome "(Chrome Remote Desktop). Надаючи доступ до всього робочого столу, а не тільки до браузеру, Ви можете використовувати інструмент для відкриття файлів і додатків на комп'ютерах Windows, Mac або надавати технічну підтримку батькам, наприклад.

Для використання цих можливостей вам потрібно встановити розширення "Віддалений робочий стіл Chrome" з магазину Google Chrome на всі комп'ютери, на які і з яких буде здійснюватися доступ, а також задати код безпеки.

Більш того, Ви можете завантажити однойменне додаток для Android або iOS для віддаленого доступу до комп'ютерів з мобільних пристроїв.

Віддаєте перевагу використовувати тачпад замість миші на настільному комп'ютері? Тепер у вас є така можливість. Встановіть "Віддалений робочий стіл Chrome" на смартфон або планшет і налаштуйте обмін екраном. Функція виявилася дуже корисною, адже мобільний додаток підтримує жести мултітач, як і трекпад.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Віддаєте перевагу використовувати тачпад замість миші на настільному комп'ютері?
Знайшли друкарську помилку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: