Приховані можливості iPhone, які по-справжньому приховані

Скільки разів вам доводилося бачити гучні заголовки статей на різних ресурсах про «прихованих» можливості iPhone або способах підвищення його швидкодії, не знаходячи при цьому нічого видатного або вартого вашої уваги? Упевнений, неодноразово. Ми ж в редакції Apple-iPhone, як то кажуть, ще не встигли «скотитися», а тому продовжуємо цикл дійсно корисних інструкцій .

Для того, щоб миттєво зателефонувати за останнім набраним номером, натисніть двічі на зелену трубку додатки «Телефон». Система автоматично відновити перервані з тієї чи іншої причини розмова.

Не влаштовує швидкість спрацьовування сенсора Touch ID, а витрачати зайві півсотні тисяч рублів на покупку «революційного» iPhone 6s зі сканером другого покоління не хочеться? Не проблема! Збережіть в якості додаткових відбитків той же палець кілька разів і пристрій «дізнається» вас набагато швидше. Цей спосіб відмінно виручав мене в роботі з моїм iPhone 5s, значно поменшало в швидкодії після поновлення на «дев'ятку».

Пильно стежте за курсом долара, євро і фунта по відношенню до рубля, але так і не звикли до конвертації вартості закордонних товарів в розумі? На допомогу вам прийде так нелюбимий багатьма Spotlight. І, між іншим, даремно! Просто вбийте в рядок введення потрібну суму з позначенням валюти, і система перерахує її сама.

Батьки незаслужено подарували вам iPhone, незважаючи на ваші слабкі успіхи в математиці? Що ж, дорогий гаджет допоможе і вам. Задайте Spotlight Вас приклад, і він без зайвих слів видасть шукане числове значення.

Чи користуєтеся додатком «Нотатки», але вважаєте за краще не обмежуватися загальнодоступною функціональністю? Інтерфейс 3D Touch допоможе вам істотно розширити межі дозволеного, додавши інструментів для малювання чутливості до сили натискання.

Думаю, кожному відомі ті неприємне миті, коли вкрай цікава сторінка в Safari з тієї чи іншої причини закривається. Не хвилюйтесь. Для того, щоб повернути список помилково і, здавалося б, безповоротно втрачених вкладок, вам буде потрібно протягом півтора секунд утримувати клавішу «+» у верхньому правому куті браузера.

Для того, щоб повернути список помилково і, здавалося б, безповоротно втрачених вкладок, вам буде потрібно протягом півтора секунд утримувати клавішу «+» у верхньому правому куті браузера

Взявши улюблений iPhone в руки після двотижневої відпустки і виявивши переповнений новими повідомленнями поштову скриньку, ви напевно віддасте перевагу прочитати їх, не відволікаючись на переглянуті раніше. Для цього вийдіть в меню «Ящики» і, натиснувши клавішу «Змінити» в лівому верхньому кутку, виберіть потрібну дію. Справедливо тільки для штатного додатки «Пошта».

Справедливо тільки для штатного додатки «Пошта»

Чи вважаєте себе чесною людиною і абсолютно впевнені, що, знайшовши втрачений в барі (або де ви там віддаєте перевагу шукати втрачені гаджети) iPhone, неодмінно повернули б його власнику? Це можливо, навіть не знаючи даних про справжній господаря. Просто запитайте Siri, чий це iPhone. Голосова помічниця обов'язково допоможе вам у вашій сумлінності.

Вже знайомі з більшістю з представлених вище рад або, можливо, вважаєте, що автор не згадав чогось важливого? Обов'язково напишіть про це в коментарях.

Інші корисні статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Приховані можливості iPhone, які по-справжньому приховані

Не влаштовує швидкість спрацьовування сенсора Touch ID, а витрачати зайві півсотні тисяч рублів на покупку «революційного» iPhone 6s зі сканером другого покоління не хочеться?
Пильно стежте за курсом долара, євро і фунта по відношенню до рубля, але так і не звикли до конвертації вартості закордонних товарів в розумі?
Батьки незаслужено подарували вам iPhone, незважаючи на ваші слабкі успіхи в математиці?
Чи користуєтеся додатком «Нотатки», але вважаєте за краще не обмежуватися загальнодоступною функціональністю?
Чи вважаєте себе чесною людиною і абсолютно впевнені, що, знайшовши втрачений в барі (або де ви там віддаєте перевагу шукати втрачені гаджети) iPhone, неодмінно повернули б його власнику?
Вже знайомі з більшістю з представлених вище рад або, можливо, вважаєте, що автор не згадав чогось важливого?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: