Програми Microsoft Забронювати і зняти номер | Windows 7 | Microsoft Office | Майкрософт | Купити Windows 8 | Кіасофт Красноярськ

  1. Office 365 бізнес
  2. Windows 10 Домашня
  3. Windows 10 Професійна
  4. Microsoft Office для дому та бізнесу 2019
  5. Microsoft Windows Server 2019
  6. Вартість основних продуктів Microsoft
  7. Про компанію Microsoft

Office 365 бізнес

Про програму

Office 365 бізнес - це повний набір додатків Office, встановлених на різних пристроях, а також доступ до інтернет-сховища з можливістю спільного використання файлів.

5580 руб.

Windows 10 Домашня

Про програму

Windows 10 Home відрізняють прискорений запуск, звичне і навіть розширене меню «Пуск» і нові зручні способи роботи на різних пристроях. Вас також чекає абсолютно новий браузер Microsoft Edge, який підтримує зручний вам стиль роботи в Інтернеті. Наприклад, він дозволяє робити нотатки прямо на сторінці сайту від руки (залежить від апаратних можливостей пристрою) або з клавіатури і легко обмінюватися ними з іншими користувачами.

Від 8850 руб.

Windows 10 Професійна

Про програму

Windows 10 Pro поєднує знайомий зручний інтерфейс і безліч нових можливостей для продуктивної роботи і ефективної організації справ і часу. Вона включає всі можливості випуску Windows 10 Домашня плюс додаткові функції для бізнесу - шифрування, віддалений вхід, створення віртуальних машин і багато іншого.

Від 14750 руб.

Microsoft Office для дому та бізнесу 2019

Про програму

Office для дому та бізнесу 2019 прискорює роботу і спілкування. Він відрізняється сучасним інтерфейсом, має функції, що заощаджують час користувача, містить вбудовані засоби для спільної роботи і всю функціональність Outlook для роботи з електронною поштою, календарями і контактами. Крім того, можна зберігати документи в хмарному сховищі OneDrive і отримувати до них доступ з будь-якого місця.

Від 15100 руб.

Microsoft Windows Server 2019

Про програму

Microsoft Windows Server 2019 - це провідна серверна операційна система, на якій побудована робота багатьох найбільших центрів обробки даних - надає широкі можливості підприємствам будь-якого розміру по всьому світу. Продовжуючи кращі традиції, Windows Server 2019 містить сотні нових і вдосконалених функцій, які дозволяють трансформувати ІТ-середовища віртуалізації і хмарних обчислень з метою скорочення витрат на ІТ та збільшення цінності для бізнесу. У Windows Server 2019 реалізовані вражаючі інновації в області віртуалізації, мережевих технологій, систем зберігання даних і зручності роботи.

Від 51650 руб.

Cерверний калькулятор

Вартість основних продуктів Microsoft

Всі ціни вказані в рублях

* Легалізація програмного забезпечення - це рекомендоване Майкрософт рішення для ліцензування раніше встановленої на наявних ПК неліцензійної копії настільної операційної системи.

** Компанія Microsoft пропонує широкий вибір варіантів придбання ліцензій для державних і муніципальних організацій. Залежно від потреб на програмне забезпечення, внутрішніх процедур виділення коштів і способів придбання можуть бути використані ліцензії з одноразовою оплатою (Open License Government), куплені в розстрочку (Open Value Government) або по підписці (Open Value Government Subscription). У кожному з цих варіантів є свої відмінні риси і особливості, про які Ви можете отримати консультацію у співробітників компанії Кіасофт.

Також звертаємо Вашу увагу, що, тільки прибрати продукти Microsoft за програмами корпоративного ліцензування, ви отримуєте можливість:

Компанія «Кіасофт» має статус Small and Midmarket Cloud Solutions рівня Silver.

Наявність компетенції Silver Small and Midmarket Cloud Solutions корпорації Microsoft вказує на високий рівень кваліфікації компанії в наданні рішень для середнього бізнесу на базі найсучасніших технологій та ІТ-рішень.

Набуття статусу неможливо без позитивних відгуків клієнтів компанії. Статус - це не тільки успіх самого партнера, це підтвердження успіху його клієнтів, свідоцтво того, що їх завдання були успішно вирішені, і вони готові відкрито говорити про це.

Про компанію Microsoft

Заснована в 1975 році, корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів.

Корпорація Microsoft розробляє і випускає широкий спектр програмних продуктів. В їх число входять настільні і мережні операційні системи, серверні додатки для клієнт-серверних середовищ, настільні бізнес-додатки і офісні додатки для користувачів, інтерактивні програми та ігри, засоби для роботи в мережі інтернет та інструменти розробки. Крім того, Microsoft пропонує інтерактивні (online) послуги, видає книги з комп'ютерної тематики, виробляє периферійне устаткування для комп'ютерів, займається дослідницькою діяльністю і розробкою нових комп'ютерних технологій. Продукти Microsoft продаються більш ніж в 80 країнах світу, перекладені більш ніж на 45 мов і сумісні з більшістю платформ персональних комп'ютерів.

Сьогодні ліцензійне програмне забезпечення Microsoft використовується на сотнях тисяч робочих місць в Росії. На основі продуктів Microsoft ведуться проекти по впровадженню потужних інформаційних систем в найбільших вітчизняних комерційних компаніях і державних організаціях.

ТОВ Кіасофт є торговим партнером Майкрософт по малому бізнесу, а також має статус Silver партнера Microsoft на ринку рішень для середнього бізнесу в Абакані, Новосибірську, Кемерово і Красноярську

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: