ПСИХОЛОГ: БІЛЬШЕ ЗА ВСЕ ВИКОНАННЯ ЖЕЛАНИЙ ЗАВАЖАЮТЬ Сумніви ЛЮДИНИ

Найбільше здійсненню бажання заважає сумнів людини в його виконанні.

«Якщо у людини є мрії, значить, в його ресурсах існують можливості для їх здійснення. Зазвичай можливості для здійснення наших бажань знаходяться десь поруч, але ми часто просто не помічаємо їх або навіть отталківаем.Но найбільше виконання бажання заважає ваше сумнів в можливості його виконання. Хоча навколо досить різних прикладів: хтось несподівано отримує велику спадщину, хтось раптом несподівано знайомиться з "принцом на білому коні" і виходить заміж, хтось всупереч прогнозам всіх лікарів виліковується від смертельної хвороби. Напередодні Нового року навіть самі великі скептики починають мріяти. Давайте навчимося це робити правильно », - закликала Е.Рихальская.

За словами психолога, існує три етапи здійснення мрій.

«Перший етап виконання бажань. Складіть список всього хорошого, що трапилося з вами за попередній рік, не шкодуйте часу, згадуйте навіть просто приємні дрібниці і несподіванки. Ваш перелік може містити від 10 до 100 пунктів. Коли список буде готовий, перечитайте його з легкістю і подякуйте за все Всевишнього, Всесвіт або ті сили, в які ви вірите, потім подякуйте людей, які вам допомагали і в кінці - самого себе. Адже ви ж молодець - залучили в своє життя стільки позитиву, порадійте за себе. І обов'язково нагородите себе чимось приємним: подаруйте собі якусь річ, про яку давно думали, з'їжте тортик, в загальному - вам краще знати, що вам подобається. Дії першого етапу запускають процес подяки: все, що для вас зробили, ви не знецінили, а навпаки - оцінили. Значить, буде вам дано ще більше. А з точки психології - ми таким чином активізуємо позитивні емоції, а слідом за цим і ресурси для виконання бажань. У депресивних людей, у стійких песимістів бажання, як правило, не збуваються », - сказала психолог.

Е.Рихальская продовжила, що на другому етапі - час скласти список бажань на наступний рік.

«Бажано щоб вони були різноманітні: матеріальні, духовні, соціальні, про особисті стосунки. Важливо щоб це не було абстрактно сформульовано: "щастя в особистому житті" або "знайти роботу" або "багато подорожувати". Що конкретно вам необхідно для щастя в особистому житті? Яку роботу ви шукайте і що для цього потрібно, може треба пройти попередні курси? Записуйте і це бажання. Перераховуйте, які країни хочете відвідати, причому кожна країна є окремим бажанням. Чим точніше бажання, тим вище ймовірність, що воно збудеться. Абстрактні мрії не збуваються, тому що, формулюючи абстрактно, ви самі не знаєте, чого хочете. Ще одна умова: одне бажання - одна позиція. В одне бажання не можуть входити прикраса Van Cleef, соболина шуба, новий годинник. Це три різних бажання. Список може бути досить великий, важливо після закінчення вибрати 3 пріоритетних бажання і поставити їх на перше місце. Після цього точно визначити, за яким бажанням все-таки перше місце. Відразу попереджаю, в новому році не всі мрії збудуться, щось перейде на наступний рік ще й тому, що у людини часто багато суперечливих потреб. Наприклад, нова робота може не збігатися з народженням дитини тощо », - зазначила психолог.

Е.Рихальская додала, що також, як правило, не збуваються бажання, у виконанні яких ви все-таки сумніваєтеся.

«Щоб зняти сумніви необхідно думати в наступному ключі:« я в процесі »....,» Вже скоро »... .. Формулюючи бажання, відмовтеся від формулювання« Я хочу ... », бажання необхідно записувати як сповнилося і предметно:« Я їду на Маврикій ». Якщо в списку присутні бажання, в яких ви все-таки сумніваєтеся - викреслюйте їх, значить, ви до отримання цього ще не готові і час не настав. І останнє, в формулюванні використовувати тільки затвердження і ніякої частки: "не". Наприклад: "мій чоловік більше не п'є" - неправильно, потрібно формулювати: "мій чоловік веде тверезий спосіб життя" », - підкреслила психолог.

Е.Рихальская зазначила, що на третьому етапі виконання бажань необхідно переписати е відредагований список в красиву зошит або блокнот і до настання нового року перечитувати його.

«Можливо, у вас і доповнення з'являться. Після настання нового року сховайте цю зошит подалі і більше в неї не заглядайте, відпустіть процес. Пам'ятаємо тільки про перший або про перші три бажаннях, але без напруги. Самих два працюючих способу - з задоволенням представляти себе, свій образ, немов би вже сталося. ізуалізація відмінно працює з нашими несвідомими ресурсами. Так само важливий момент поступової ідентифікації з бажаним чином. Для цього потрібно більше шукати інформації про ваше бажання, дивитися, читати, вирізати картинки - все це не іграшки, а реальні психологічні дії, що запускають необхідні механізми. І останнє. Пам'ятайте, несвідоме ніколи не спить, воно працює всю ніч, причому над останньою думкою, з якою ви засинаєте. Тому намагайтеся регулярно думати про своє бажання перед сном, але обов'язково в позитивному ключі. Чим краще несвідоме зрозуміє, чого ви хочете, тим на більшу кількість ресурсів воно вас виведе: познайомитеся з потрібною людиною, упустите сумочку в потрібному місці, купіть квиток на літак, який доставить в потрібний час і в потрібне місце, подарують, знайдете, несподівано " звалиться "на голову», - резюмувала Е.Рихальская.

Що конкретно вам необхідно для щастя в особистому житті?
Яку роботу ви шукайте і що для цього потрібно, може треба пройти попередні курси?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: