Рейтинг безкоштовних CRM-систем для відділів продажів, малого бізнесу

 1. Умовно безкоштовні CRM
 2. Мінуси безкоштовних CRM систем
 3. Рейтинг безкоштовних і умовно безкоштовних CRM
 4. Безкоштовна crm система №1: Бітрікс 24
 5. Мегаплан. Умовно безкоштовна crm система
 6. SalesMan: відмінна ЦРМ система для фрілансерів
 7. Якщо є хороші безкоштовні CRM-системи? висновок

Природно, ми всі любимо безкоштовні рішення наших проблем. Особливо, зважаючи на те, що в сучасному світі, і тим більше в сегменті інтернет-підприємництва таких рішень набагато менше ніж хотілося.

Якщо говорити про CRM системах , То ви можете знайти платні, безкоштовні і умовно безкоштовні тарифи. Останній варіант є найбільш поширеною версією безкоштовних, що логічно, так як жодна компанія не стане безоплатно витрачати роки на розробку якісного продукту, що не приносить прибутку. А ось використовувати повністю безкоштовні версії просто небезпечно, так як подібні системи оновлюються рідше платних аналогів, а техпідтримка ставиться до них як куркуль до бідних родичів. Адже ми займаємося бізнесом і не хочемо, щоб в будь-який момент через збій, або хакерської атаки створена непосильною працею база даних виявилася втраченою або (що ще гірше) вкраденої.

Умовно безкоштовні CRM

Даний підвид аналітичних систем є чарівною паличкою для малого і іноді середнього бізнес-сегмента. Умовно безкоштовні CRM не вимагають від вас фінансових вливань, але надають обмеження на частину функціоналу, які в будь-який момент можна зняти, придбавши платну ліцензію.

Безкоштовні CRM системи такого порядку мають гарну техподдержкой і прийнятними, а іноді і широкими можливостями (пошук нових клієнтів, інтернет-маркетинг). Вони служать одночасно своєрідним пробником і демонстрацією можливостей фірми виробника. Тому розробники стежать за безпекою системи і, своєчасно її оновлюють. Тим більше, що рано чи пізно (якщо справи йтимуть добре), ви перейдете на платну версію.

Безкоштовні CRM володіють тільки одним вельми очевидним плюсом: вони безкоштовні. В іншому дані системи істотно поступаються платним аналогам. А от мінусів у використання даного програмного продукту дещо більше.

Якщо вам потрібні клієнти з Інтернет, ми можемо допомогти в наступних питаннях:

Мінуси безкоштовних CRM систем

Мінуси безкоштовних CRM систем

Варто сказати, що більшість мінусів безкоштовних CRM систем є проблемними для середнього та великого бізнесу. Якщо ви ставитеся до них, зверніть увагу на рейтинг платних CRM тоді як дрібні підприємці можуть не звертати на них увагу.

Вони є в будь-якому випадку, але ось їх кількість і якість залежить індивідуально від політики видавців. Найбільш часто зустрічається варіант - обмеження за часом використання. Зазвичай, така безкоштовна CRM система працює всього два тижні і використовувати її слід тільки за умови, що по закінченні цього періоду ви купуєте повноцінну версію.

На другому місці за популярністю - зменшення максимальної кількості користувачів і обсягу бази клієнтів. Не смертельно для представників малого та частково середнього бізнесу, але якщо ви власник великої фірми, працювати в CRM вам буде вкрай незатишно.

Ще одним підводним каменем, з яким стикаються власники безкоштовних CRM систем є відсутність підтримки розробників під час впровадження. Такі дії зазвичай вимагають індивідуальних рішень, втілити які без сторонньої допомоги проблематично.

Рейтинг безкоштовних і умовно безкоштовних CRM

Безкоштовна crm система №1: Бітрікс 24

Комплексне рішення для невеликої та середньої фірми, завдяки якому ви зможете:

 • використовувати корпоративну мережу. Істотно спрощує взаємодію між співробітниками. Дозволяє ставити завдання, редагувати їх, додавати спостерігачів, співвиконавців, вести систему звітності. Корпоративний портал представляє собою соціальну мережу з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, завдяки чому використовувати його зручно навіть новим членам колективу;
 • вести облік дзвінків і контролювати виконання замовлень, моніторити кожен етап покупки. Незамінний набір інструментів для відділу продажів;
 • працювати із суміжними сервісами. Добре опрацьовані інтеграційні можливості Бітрікс24 дозволяють поєднувати систему з поштовими розсилками, IP-телефонією і т.д.

Мегаплан. Умовно безкоштовна crm система

Спочатку платна CRM система обзавелася безкоштовним тарифом "МегапланFree". Це повноцінний хмарний сервіс, обмеження якого торкнулися тільки кількості облікових записів і максимальною кількістю записів в базі клієнтів. Якщо ви не плануєте заводити більше 10 облікових записів, і загальна кількість ваших клієнтів не перевищує 1000 (що буває досить для підприємців малого, а іноді і середньої ланки), дана CRM суттєво спростить вашу роботу. Вона дозволяє:

 • систематизувати і контролювати показники окремих співробітників, або цілих підрозділів;
 • працювати у вбудованому планувальником завдань. У ньому завдання можна пов'язувати між собою і з угодами;
 • використовувати корпоративний чат і багатоканальну систему оповіщень.

До відчутним мінусів безкоштовної версії цієї CRM можна віднести обмеження по проектам. Максимально ви можете працювати тільки в двох. Також безкоштовний тариф Мегаплан не має на увазі інтеграцію з 1С.

SalesMan: відмінна ЦРМ система для фрілансерів

CRM система, безкоштовна версія якої вважається одним із самих популярних рішень для невеликих стартапів і фрілансерів. Особливість продукту полягає у видачі безкоштовної ліцензії тільки на одну людину, зберігаючи при цьому весь функціональний спектр. Доступна тільки версія коробочки, яка дозволяє:

 • створювати воронку продажів;
 • працювати у внутрішньому повноцінному поштовому клієнті;
 • вести фінансовий облік і управляти операціями;
 • відслідковувати холодні дзвінки;
 • користуватися великою кількістю шаблонів звітності;

Основним мінусом безкоштовної версії SalesMan є той факт, що ліцензія поширюється тільки на одну людину. За підключення другого вже необхідно платити.

Можливо вас зацікавлять ці інструменти підвищення інтернет продажів:

Якщо є хороші безкоштовні CRM-системи? висновок

Якщо ви все ще не впевнені, чи варто використовувати безкоштовні версії CRM систем, дамо вам невелику підказку. Орієнтуйтеся на кількість користувачів, які будуть з нею працювати. Власникам щодо великих підприємств встановлювати такі варіанти нераціонально. А якщо у фірмі працюють лише кілька фахівців, то така система зіграє хорошу службу, завдяки оптимізації та автоматизації багатьох рутинних процесів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: