Що нового в Word 2010 на відміну від колишніх версій Ворд? | Комп'ютер і Заробіток для початківців | Комп'ютер і Заробіток для початківців

  1. Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Зовсім недавно багато користувачів додатка Microsoft Office отримали прекрасний подарунок від виробника - нову версію пакету. В процесі розробки в програму були внесені деякі зміни, про які, можливо, і не підозрює основна частина користувачів. Давайте поговоримо про це детальніше. Зупинимося на основній програмі пакета - Word 2010.

Перш за все, давайте зупинимо нашу увагу на елементі користувальницького інтерфейсу Microsoft Office Fluent. Даний елемент, анонсований в версії 2007 року, зазнав ряд змін в напрямку спрощення роботи в області пошуку і використання всього набору можливостей програмного пакету і збереження звичного порядку в робочій області.

Даний елемент, анонсований в версії 2007 року, зазнав ряд змін в напрямку спрощення роботи в області пошуку і використання всього набору можливостей програмного пакету і збереження звичного порядку в робочій області

Нове в Word 2010

Входить до складу інтерфейсу Fluent стрічка, дозволяє оптимізувати роботу Word 2010. За допомогою стрічки значно прискорюється доступ до основних команд Word, додавання і настройка даних команд. Є можливість налаштування самої стрічки, створення вкладок і груп з найбільш часто використовуваними програмами. Під час введення тексту стрічку можна приховати в цілях збільшення корисної робочої площі.

Під час введення тексту стрічку можна приховати в цілях збільшення корисної робочої площі

Також в списку оновлень слід згадати і Microsoft Office Backstage, який є частиною інтерфейсу користувача і доповнює стрічку. Подання Backstage є на вкладці «Файл». Зазначене подання допомагає знаходити найбільш використовувані функції управління файлами документів Word. У ньому можна створювати файли і зберігати їх, а також налаштовувати параметри файлів.

У ньому можна створювати файли і зберігати їх, а також налаштовувати параметри файлів

Розробниками офісного пакету були також внесені зміни в області спільного редагування документів, графічних і текстових ефектів і форматів нумерації. У Word 2010 організована повнофункціональна підтримка документів Office Word 2007 і 2003.

При отриманні файлів з небезпечних джерел, таких як інтернет або вкладення електронної пошти, у новому Word 2010 проводиться їх перевірка, а також реалізована можливість перегляду контенту в режимі безпечного перегляду. Правда, при використанні даного режиму, функції редагування документів відключаються. Для внесення змін до такої файл слід натиснути «Дозволити редагування».

У новій версії Word 2010 поліпшені засоби редагування і передбачений набір засобів «Робота з малюнками», за допомогою якого ви зможете створювати більш привабливі документи. У цей набір включені: параметри художніх ефектів, параметри налаштування і розмітки малюнка, а також видалення фону.

До значних змін в новому Word 2010 можна віднести і призначену для користувача розмітку XML на основі форматів XML. Розмітка, що міститься в файлах DOCX, DOCM, DOTX, DOTM або XML більше не підтримується, хоча ці файли можна відкрити в Word 2010 за умови видалення користувальницької розмітки XML.

У Word 2010 передбачені різні способи вставки контенту з інших додатків, зокрема: збереження вихідного форматування і його об'єднання, збереження тільки тексту і використання кінцевої теми.

Інтерфейс навігації по контенту був також значно перероблений. Тепер, замість схеми документа працює область навігації по заголовкам, сторінок і об'єктів. У користувачів з'явилася можливість бачити заголовки документів, їх розташування відносно один одного і поточний стан в документі.

У списку змін слід вказати на об'єднання вікна попереднього перегляду і вікна «Друк»

У списку змін слід вказати на об'єднання вікна попереднього перегляду і вікна «Друк»

Також скасовано розширення можливостей при збереженні файлів у форматі RTF - нові функції і можливості втрачаються при збереженні RTF-документа в Word 2010.

Суттєво змінилося і подання документів до додатку. Тепер на вкладці «Вид» ви знайдете: розмітка сторінки, веб-документ, режим читання, чернетка і структура документа.

При відкритті документів в Word 2010 доступні три режими: «Word 2010», «Режим сумісності з Word 2007» і «Режим сумісності з Word 97-2003». При цьому існує можливість перетворення документа в формат Word 2010.

Відкрийте вкладку «Файл» і виконайте наступні дії:

Для перетворення документа без копії, клацніть «Інформація» і «Перетворити». Для перетворення документа без копії, клацніть «Інформація» і «Перетворити»

Для створення копії документа в режимі Word 2010, клацніть «Зберегти як», введіть нову назву та виберіть «Документ Word» в списку «Тип файлу». Клацніть «Інформація», «Перетворити»

При збереженні документа у форматі Word 97-2003 формули перетворюються в малюнки, недоступні для редагування, а графічні елементи SmartArt будуть перетворені в статичні зображення.

До речі, а ось як створюється в Однокласники моя сторінка !

Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:


Сподобався урок - поділіться з друзями! (Для цього натисніть одну з кнопок нижче)


Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Коментування і розміщення посилань заборонено.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: