Symantec представила Backup Exec 15

компанія Symantec випустила нову версію ключового програмного рішення для резервного копіювання, архівування та відновлення даних. Backup Exec 15 цікавий тим, що забезпечує цілісний підхід для захисту інформації в фізичної, віртуальної і хмарної середовищі, а єдина політика бекапа з його допомогою може бути впроваджена в рамках всієї гетерогенної інфраструктури. компанія Symantec   випустила   нову версію ключового програмного рішення для резервного копіювання, архівування та відновлення даних

Symantec Backup Exec 15 - єдине управління резервним копіюванням в фізичної, віртуальної і хмарної середовищі.

У новій версії Backup Exec 15 підтримка операційних систем актуалізована з урахуванням прийнятого розкладу. Нові версії були додані ще в вересневому оновленні BE 2014 SP1 і вийшов в грудні другому сервіс-паку. Тепер же список підтримуваних ОС оновлюється щоквартально.

Серед них є як звичні дистрибутиви для серверів і робочих станцій, так і віртуальні системи. Наприклад, в Backup Exec 15 можна працювати з популярною платформою віртуалізації серверів VMware vSphere (5.1 / 5.5 / 6.0) і системою апаратної віртуалізації для x64-систем Microsoft Hyper-V (2008/2012 / 2012R2). Технічно базовий рівень підтримки Windows Server 10 вже впроваджений в BE 15, а повний стане доступний відразу, як тільки Microsoft офіційно представить нову ОС.

Технічно базовий рівень підтримки Windows Server 10 вже впроваджений в BE 15, а повний стане доступний відразу, як тільки Microsoft офіційно представить нову ОС

Symantec Backup Exec 15 - підтримка віртуальних платформ.

В цілому поліпшення Backup Exec 15 зачіпають три ключових області:

  1. Додавання інструментів роботи з віртуальними і хмарними системами. Крім вже згаданої VMware vSphere 6, це ESXi 6.0, vCenter 6.0, vSAN 5.5 і 6.0, підтримка гіперконвергірованной інфраструктури EVO: RAIL, хмарних платформ Amazon VLT і EC2.
  2. Можливість роботи з великими обсягами даних. Технологія GRT (Granular Restore Technology) дозволяє використовувати в BE 15 віртуальні диски об'ємом більше 2 ТБ, працювати з мережами зберігання даних і враховувати можливість гарячого підключення носіїв.
  3. Зниження вартості зберігання і резервування кожного терабайта. Backup Exec 15 дозволяє виконувати централізоване розгортання і обслуговування системи резервного копіювання даних з одного робочого місця. Перехід на нову версію ПО спрощений: тепер він можливий з будь-яких версій Backup Exec, починаючи з BE 2010 R3.

Backup Exec 15 - створення інкрементного бекапа за розкладом.

У новій версії Backup Exec користувачі можуть об'єднати за допомогою однієї програми процеси створення резервних копій всіх видів, включаючи віртуальні системи і віддалене виконання завдань. Backup Exec 15 підтримує відновлення безпосередньо в хмарі або архіві Amazon Glacier. До кінця червня планується додати підтримку іншої хмарної платформи - Microsoft Azure. Користувачі зможуть використовувати одночасно обидві як засіб підвищення доступності та захисту даних при виникненні мережевих збоїв.

Крім BE 2015 Capacity Edition, вартість якого була знижена на 42%, з'явилася і версія з базовим функціоналом - BE 2015 Capacity Edition Lite. Така диверсифікація дозволяє сформувати більш тонкий підхід ліцензування до клієнтів малих і середніх компаній. Великі ж корпоративні замовники частіше використовують Symantec NetBackup.

Великі ж корпоративні замовники частіше використовують Symantec NetBackup

Backup Exec - єдине управління всіма резервними копіями.

Дослідження Symantec показують, що при впровадженні будь-якого рішення для резервного копіювання даних користувачів стикаються з проблемами з трьох груп. Перша - рівень довіри. Замовники рідко довіряють хмарним платформ, оскільки бояться розкриття корпоративних секретів. Друге - планування. Часто вони погано уявляють, як організувати бекап і аварійне відновлення даних оптимальним чином. Третє - низька продуктивність. Клієнтів часто не влаштовує швидкість створення резервних копій і відновлення файлів з них.

Тому в кожній версії своїх продуктів Symantec намагається поліпшити показники по всіх трьох напрямках. Компанія додає підтримку тільки перевірених хмарних платформ, готує детальні довідкові керівництва і проводить тренінги по сучасним підходам до резервної копії, але також застосовує власні ноу-хау для прискорення всіх процесів. Наприклад, вибір ступеня стиснення даних залежить від того, яка доступна обчислювальна потужність, вільний обсяг на виділених носіях і пропускна здатність каналу.

Потужна система диференціального бекапа дозволяє швидко додати тільки змінилися блоки, а технологія вибіркового відновлення окремих файлів - відновити випадково видалений документ в пару кліків. Пробну версію можна завантажити з сайту розробника.

У статті використовувалися зображення, що належать Symantec.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: