Відкриваємо секретні можливості Android

  1. Включаємо режим розробника
  2. Зберігаємо файли на карту пам'яті

Завдяки величезній кількості всіляких налаштувань операційна система Android заслужено здобула популярність серед ентузіастів і гиків. Саме ця мобільна ОС дозволяє змінювати практично все: починаючи від зовнішнього вигляду інтерфейсу, а закінчуючи технічними моментами.

При цьому від очей користувача все-таки ховаються певні настройки і функції, про які ми поговоримо далі. Варто відразу зауважити, що не можна гарантувати роботу всіх нижчеперелічених способів, так як багато залежить від конкретної версії Android.

Включаємо режим розробника

Включаємо режим розробника

Багато приховані можливості операційної системи від Google стають доступні виключно після активації спеціального режиму для розробників. Тому слід відразу включити даний режим, щоб можна було без проблем управляти додатковими функціями свого смартфона.

  1. Необхідно увійти в пункт «Про телефоні», що знаходиться в настройках мобільного апарату.
  2. У самому низу з'явиться розділ «Номер збірки».
  3. Натискаємо сім разів поспіль за цим пунктом, причому робимо це швидко.
  4. Після даної процедури з'явиться повідомлення про активоване режимі, який робить вас розробником. Тепер в настройках буде присутній відповідний розділ.

Зберігаємо файли на карту пам'яті

Не секрет, що брак вільного місця часто стає каменем спотикання для подальшого використання свого смартфона або планшета. Коли внутрішня пам'ять закінчується, то установка нових додатків вже стає неможлива. І якщо в ранніх версіях Android була можливість спокійно переносити файли на зовнішній накопичувач, то останнім часом з цим справи йдуть відверто погано.

Розробники все частіше забороняють своїм програмам переноситися на карту пам'яті. Але вихід все ж є. В меню «Для розробників» є пункт «Дозволити збереження на зовнішні накопичувачі», який і потрібно включити, щоб файли могли зберігатися на картах пам'яті. При цьому потрібно пам'ятати, що деякі програми можуть не працювати, або ж працювати некоректно після виконаних маніпуляцій, так як жорстко прив'язуються до конкретного накопичувача за замовчуванням.

Активний дисплей під час зарядки

Активний дисплей під час зарядки

Як правило, екрани смартфонів вимикаються після деякого бездіяльності, щоб заощадити заряд акумулятора. Це дійсно корисна функція, але потрібна вона далеко не завжди. Бувають випадки, коли телефон або планшет хочеться використовувати в якості повноцінного навігатора в своїй машині.

Або ж банально необхідно встановити гаджет на столику, щоб він міг ефектно відображати поточний час. Для цього в настройках «Для розробників» активуємо параметр «Не вимикати екран», щоб дисплей весь час знаходився в активному стані в період підключення до мережі електроживлення.

Користуємося багатовіконний режимом

Завдяки нововведенням в останніх версіях ОС Android у користувачів з'явилася можливість використовувати багатовіконний режим. Причому дана «фішка» працює тільки з певними додатками, в яких є підтримка подібних технологій. Звичайно ж, і версія операційної системи повинна бути досить свіжа. На жаль, виходить занадто багато «але».

Ось тільки вирішується така проблема досить просто. Знову заходимо в наш улюблений розділ для розробника, де знаходимо пункт «Зміна розміру в многооконном режимі». Якщо активувати цей пункт, то з'явиться можливість користуватися відразу декількома програмами одночасно, навіть якщо це не дозволяється самими творцями софта.

Прискорюємо анімацію інтерфейсу

Прискорюємо анімацію інтерфейсу

Далеко не всі мобільні апарати відрізняються швидкою роботою вбудованої оболонки. Це доставляє серйозний дискомфорт, адже мало кому сподобається уповільнена анімація під час чергових переходів, або ж очевидні гальма при відкритті нового вікна. На жаль, подібна проблема часто пов'язана не стільки зі слабкою продуктивністю, скільки з перевантаженням самої системи красивими графічними ефектами.

Позбутися від докучливих вповільнень інтерфейсу можна, якщо зайти в наш уже звичний розділ «виправлень». Там шукаємо такі параметри: «Анімація вікон», «Анімація переходів» і «Тривалість анімації». Виставляємо все на мінімум (x1), щоб істотно прискорити роботу системи. Більш того, анімацію при бажанні можна і зовсім відключити.

Робимо екран чорно-білим

Сучасні мобільні пристрої мають властивість дуже швидко розряджатися, тому зайва економія заряду тут явно не завадить. Наприклад, можна зробити дисплей монохромним. Це особливо актуально для AMOLED-екранів, які відзначаються надзвичайною ненажерливістю в плані відображення різних кольорів.

Чорно-білий дисплей буде корисний і під час невимушеного читання, щоб очі зайвий раз не втомлювалися, а увага не відволікалася. Знову заходимо в наш улюблений розділ, в якому присутня опція «Імітувати аномалію». Саме тут включається монохромний режим, який напевно буде корисний для певного кола користувачів.

Існує цілий ряд і інших прихованих параметрів, які дозволяють поліпшити роботу власного Android -гаджета. Якісь функції є більш цікавими і корисними, а які ні. У будь-якому випадку мобільна платформа від Google приховує багато секретів, з якими ви можете поділитися в коментарях до даної статті.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: