Повернення товару

 1. Повернення товару
 2. Вартість зворотної доставки
 3. відшкодування коштів
 4. заміна товару
 5. обмін товару
 6. Домовленості про альтернативну зворотної доставки
 7. Питання та відповіді
 8. Зловживання поверненням товарів або Гарантією повернення грошей eBay
 9. Зв'язатися з нами


Ви можете повернути деякі товари, придбані на сайті eBay, в залежності від встановлених продавцем умов повернення. Якщо при покупці товару ви вибрали доставку в день замовлення або безкоштовний самовивіз з магазину і продавець приймає повернення, поверніть товар безпосередньо в магазин, де ви його придбали.

Ось що слід очікувати при поверненні товару

Повернення товару

До того як отримати відшкодування, уточніть в оголошенні термін повернення та інші умови.

Щоб повернути товар з відшкодуванням коштів або замінити його, виконайте наступні дії:

 1. Знайдіть товар в Мій eBay в розділі Історія покупок і виберіть Повернути цей товар в спадному меню Додаткові дії.

 2. Виберіть причину повернення. Ми можемо безпосередньо зв'язати вас з продавцем залежно від його умов повернення.

 3. Ви можете завантажити фотографії, якщо вони допоможуть підтвердити стан придбаного і отриманого товару. Їх можуть побачити і Служба підтримки, і продавець. Можна завантажити до 10 фотографій (формат PNG, JPEG, BMP або GIF; максимальний розмір 5 МБ). Ви можете додавати фотографії, поки процес повернення не буде закритий. Завантажені фотографії можна видалити тільки звернувшись до Служби підтримки.

 4. Ми надамо вам етикетку для зворотного доставки і пакувальний лист відповідно до умов повернення продавця. Ми також можемо попросити вас дочекатися, поки продавець з вами зв'яжеться, щоб він визначив наступні етапи повернення. Це відбувається, наприклад, у випадку занадто великих або важких товарів або при відправці закордон. Продавець також може надати вам власну етикетку для зворотного доставки.

 5. Ретельно упакуйте товар. Вкладіть пакувальний лист, наклейте поштову етикетку і відправте товар продавцеві. Ви повинні повернути товар протягом 5 робочих днів з моменту запиту на повернення. При поверненні товару рекомендується висилати інформацію для відстеження.

 6. Якщо використана поштова етикетка, створена на eBay, ви можете відстежувати статус товару, що повертається в Історія покупок розділу Мій eBay. Знайдіть товар, що повертається і натисніть Дивитися деталі про повернення в спадному меню Додаткові дії.

 7. Якщо продавець надав власну етикетку, наприклад доклав її до товару, ви можете відстежувати статус товару, що повертається в розділі Історія покупок в Мій eBay. Знайдіть товар, що повертається і натисніть Дивитися деталі про повернення в спадному меню Додаткові дії. Якщо продавець не надає вам етикетку через eBay і ви повертаєте товар, використовуючи інший спосіб доставки, ви повинні вказати номер для відстеження, щоб компанія eBay могла контролювати хід повернення.

 8. Продавець повинен відшкодувати вам кошти протягом 6 робочих днів з дати отримання повернутого товару. Якщо ви запросили заміну товару, продавець повинен відправити його протягом 5 робочих днів з дати запиту на повернення.

Що необхідно враховувати

 • Запитайте повернення протягом періоду, зазначеного в Умовах повернення оголошення про товар.

 • Якщо ми просимо вас звернутися до продавця, спілкуйтеся з ним безпосередньо і дотримуйтесь його вказівок щодо повернення товару.

 • В іншому випадку ви отримаєте етикетку зворотної доставки і пакувальний лист. потім:

  • Якщо ви повертаєте товар, щоб отримати відшкодування, надішліть його продавцеві протягом 5 робочих днів з дати запиту на повернення.

  • Якщо ви повертаєте товар для заміни, відправте його продавцеві протягом 5 робочих днів з дати запиту на заміну. Якщо ви не відправили товар, що повертається після закінчення 30 днів, то з вашого рахунку буде списана вартість другої одиниці товару, а також вартість його доставки.

 • Якщо ви повертаєте товар через невідповідність опису в оголошенні, можливо, в цьому допоможе Гарантія повернення грошей eBay. Детальніше про Гарантії повернення грошей eBay .

Вартість зворотної доставки

Оплата зворотної доставки стягується з вас або продавця, в залежності від встановлених продавцем умов повернення і причини повернення. У більшості випадків продавці вимагають, щоб зворотну доставку оплачували покупці, але деякі продавці пропонують безкоштовну зворотну доставку - перевірте Умовах повернення в оголошенні. Якщо ви повертаєте товар через невідповідність опису в оголошенні, вартість зворотної доставки стягується з продавця, незалежно від його умов повернення товарів.

Якщо вартість зворотної доставки стягується з вас, ми спишемо цю суму з вашого рахунку PayPal, якщо товар відправляється з нашої поштової етикеткою. Ми можемо попросити вас прийняти умови угоди про виставлення рахунків, щоб авторизувати платежі такого роду.

Якщо ви хочете повернути товар, використовуючи домовленості про альтернативні варіанти доставки , І вартість зворотної доставки стягується з продавця, вам слід співпрацювати з продавцем, щоб узгодити службу і вартість доставки до повернення товару.

Вартість зворотної доставки при використанні поштових етикеток eBay

Якщо ви використовуєте етикетку eBay для зворотного доставки, повернення товарів виконується службою USPS First-Class або Priority Mail, в залежності від вартості товару, ваги і терміну доставки.

У деяких випадках вартість зворотної доставки може грунтуватися не на фактичну вагу посилки, а являти собою приблизну оцінку. Така вартість розраховується на основі тарифів, погоджених компаніями eBay і USPS. Як правило, ця сума менша від тієї, що ви заплатите в поштовому відділенні за той же товар. Якщо для доставки в іншу країну ви скористалися етикеткою, створеної eBay, вартість етикетки зворотної доставки не перевищить цю суму.

відшкодування коштів

У більшості випадків відшкодування коштів автоматично коригується відповідно до чинних зборами за повернення або доставку товару.

Товар не відповідає опису

Якщо ви повертаєте товар, тому що він не відповідає опису в оголошенні, доставлений пошкодженим або в ньому відсутні деталі, то ваше відшкодування становить:

У таких випадках продавець не має права стягувати збір за повернення товару і оплачує витрати з доставки .

Повернення з інших причин

Якщо ви повертаєте товар з якоїсь іншої причини, в тому числі якщо ви передумали його купувати, продавець має право стягувати будь-який збір за повернення товару, зазначений в Умовах повернення в оголошенні.

Як правило, в таких випадках вартість вихідної доставки не відшкодовується. Детальну інформацію про вартість доставки см. В Умовах повернення. Можливо, вам доведеться оплатити вартість зворотної доставки .

Для даного типу повернення відшкодування, як правило, складається із загальної вартості покупки, в тому числі вартості товару, податку з продажів і інших зборів за вирахуванням наступного:

 • вартості вихідної доставки (якщо в Умовах повернення в оголошенні не зазначено інше);

 • збору за повернення товару (якщо в Умовах повернення в оголошенні не зазначено інше);

 • вартості зворотної доставки (якщо в Умовах повернення в оголошенні не вказано інше).

Звернення до eBay за допомогою

Найчастіше процес повернення товарів і відшкодування витрат проходить вдало, але якщо продавець не відшкодовує кошти, то ви можете попросити нас втрутитися і надати допомогу. Терміни можуть відрізнятися в залежності від методу повернення товарів, використовуваного продавцем. В рамках вашого запиту повернення товару в Мій eBay ми вкажемо правильний період, але в якості довідки прочитайте наступне:

 • Ви можете попросити eBay втрутитися і допомогти, якщо продавець не відшкодовує кошти протягом 6 робочих днів з дати отримання повернутого товару або протягом 6 робочих днів з розрахункової дати доставки повернутого товару, якщо не використовується відстеження. Ви можете звернутися за допомогою до eBay протягом 10 робочих днів після закінчення терміну виплати відшкодування продавцем.

 • Якщо продавець не відповідає на ваш запит про повернення, ви можете звернутися за допомогою до eBay через 3 робочих дні з дати запиту.

Якщо ви використовуєте домовленості про альтернативні варіанти доставки , Вартість зворотної доставки не включатиметься в суму відшкодування по Гарантії повернення грошей eBay, навіть якщо продавець згоден оплатити зворотну доставку. Детальніше про Гарантії повернення грошей eBay .

заміна товару

Деякі продавці можуть запропонувати вам замінити товар, а не виплачувати відшкодування. Заміна є товар, аналогічний вихідного, описаного в оголошенні.

Ви можете запитувати заміну в наступних випадках.

 • Продавець пропонує заміну в Умовах повернення в оголошенні.

 • Товар отримано, але не відповідає опису в оголошенні про товар, наприклад є пошкодження або дефекти.

 • Ви повертаєте вихідний товар і в якості заміни хочете отримати саме такий, як описаний в оголошенні.

 • Загальна сума відшкодування вартості вихідного товару становить менш 250,00 дол. США.

Якщо ви запитуєте заміну товару, необхідно враховувати наступне.

 • Якщо ви запитуєте заміну через невідповідність товару опису в оголошенні, наприклад, при наявності пошкоджень, оплата зворотної доставки стягується з продавця. Див. Вартість зворотної доставки .

 • Якщо ви не можете повернути товар через небезпеку доставки (наприклад, пошкоджена, що протікає батарея) або поломки, які не підлягають ремонту, ви можете скористатися Гарантією повернення грошей eBay. Детальніше про початок роботи з Гарантією повернення грошей eBay .

 • Продавець повинен відправити заміну товару протягом 5 робочих днів з дати вашого запиту про повернення в Мій eBay. Ви можете відстежувати процес заміни товару в Історія покупок розділу Мій eBay. Знайдіть товар, що повертається і натисніть Дивитися деталі про повернення в спадному меню Додаткові дії.

 • Надішліть товар продавцеві протягом 5 робочих днів з дати запиту про заміну.

 • Якщо ви не відправите вихідний товар продавцеві протягом 30 днів, то з вашого рахунку буде списана вартість товару для заміни.

 • Якщо ви повернули товар продавцеві, а продавець не відправляє заміну, ви можете звернутися до eBay за допомогою і ми опрацюємо повернення як відшкодування коштів.

Випадки, в яких слід звертатися до eBay за допомогою в рамках Гарантії повернення грошей eBay

 • Якщо ви не отримали заміну або отримали заміну, але як і раніше не задоволені, вам слід звернутися до eBay за допомогою протягом 14 днів з дати отримання заміни або дати повернення вихідного товару продавцеві (враховується пізніша дата).

Детальніше про Гарантії повернення грошей eBay .

обмін товару

Деякі продавці можуть пропонувати обмін товару.

Продавець може пропонувати обмін товару (наприклад, на інший розмір або колір), вказуючи умови повернення в оголошенні. Ми рекомендуємо зв'язуватися з продавцем безпосередньо до початку процедури повернення. З продавцем можна зв'язатися через Мій eBay.

Домовленості про альтернативну зворотної доставки

Домовленість про альтернативні варіанти доставки може знадобитися в наступних випадках.

Доставка повернення з використанням страхування

Варіант страхування зворотної доставки не застосовується. Якщо ви або продавець віддаєте перевагу страхувати товар, що повертається, самостійно придбайте поворотну поштову етикетку замість наданої.

Повернення декількох посилок

Для кожної процедури повернення, ініційованої в Мій eBay, ми зазвичай надаємо одну етикетку зворотної доставки. Якщо виявилося, що вам потрібно кілька етикеток, зв'яжіться з продавцем і домовтеся про альтернативні варіанти доставки.

Товар не відповідає вимогам USPS

Якщо посилка не відповідає вимогам USPS, вам слід домовитися про альтернативні варіанти доставки.

Вартість доставки перевищує суму відшкодування

Етикетка зворотної доставки eBay не застосовується, якщо вартість доставки перевищує розрахункову суму відшкодування або суму відшкодування для заміни.

Товар був доставлений перевізниками або самовивозом

Зв'яжіться з продавцем, щоб домовитися про альтернативні варіанти доставки або (у випадку самовивозу) про безпечний спосіб доставки товару, що повертається продавцю.

Якщо витрати на зворотну доставку стягуються з продавця і ви хочете домовитися про альтернативні варіанти доставки, зв'яжіться з продавцем, щоб узгодити службу і вартість доставки до відправлення товару. Ви повинні вкласти пакувальний лист, надати інформацію для відстеження та забезпечити підтвердження доставки для товарів вартістю 750 доларів США або більше.

При використанні альтернативних варіантів доставки витрати по зворотній доставці оплачує покупець або продавець.

Питання та відповіді

Що робити, якщо термін повернення товару, встановлений продавцем, пропущений?

Якщо ви пропустили строк ініціювання повернення, зверніться до продавця, щоб дізнатися, чи готовий він прийняти повернення із запізненням. Для збереження повідомлень, якими ви обмінюєтеся з продавцем, використовуйте Повідомлення в Мій eBay.

Що станеться, якщо ініційований запит на повернення, але товар не відправлений в термін?

Рекомендуємо відправляти товар, що повертається продавцю протягом 5 робочих днів. Якщо пройшло 6 робочих днів з дати ініціювання повернення з умовою відшкодування коштів і ви не відправили товар, зв'яжіться з продавцем, щоб переконатися в його готовності прийняти повернення. Для збереження повідомлень, якими ви обмінюєтеся з продавцем, використовуйте Повідомлення в Мій eBay.

Товар повернуто, але відшкодування не отримано. Що мені слід робити? Ви можете дізнатися статус запиту на повернення в Мій eBay - ми надаємо детальну інформацію для відстеження посилки, щоб ви знали дату доставки товару продавцю, а також передбачуваний термін відшкодування коштів. Якщо пройшло 6 робочих днів з дати доставки повернутого товару продавцеві та продавець не відшкодував кошти, ви можете звернутися до нас по допомогу .

Примітка. Якщо ви не відправляєте товар протягом періоду, встановленого продавцем, ми не вимагаємо відшкодування коштів від продавця.

Товар повернуто, але заміна поки не отримана. Я отримаю відшкодування?

Ви можете дізнатися статус повернення і заміни товару в Мій eBay. Ми надамо вам відомості для відстеження товару, що повертається і заміни товару, відправленої продавцем, і повідомимо дату доставки товару продавцеві та дату відправки їм заміни. Якщо з дати ініціювання повернення пройшло 5 робочих днів і продавець не відправив товар для заміни, ми обробляємо повернення як відшкодування коштів.

Чому сума отриманого відшкодування менше суми, виплаченої за товар?

Продавець може відняти від суми збір за повернення товарів. Продавці вказують всі збори за повернення товарів в Умовах повернення в оголошенні про товар.

Що слід робити, якщо товар, що повертається відправлений, а продавець так і не отримав його? Як правило, ми допускаємо можливість невеликого додаткового періоду доставки. Після закінчення достатнього періоду часу, якщо продавець так і не отримав товар, що повертається, ви можете звернутися до нас по допомогу . У яких випадках слід використовувати Гарантію повернення грошей eBay?

У більшості випадків продавці обробляють повернення швидко і без будь-яких ускладнень. Однак ви можете звернутися до eBay за допомогою по Гарантії повернення грошей eBay в наступних випадках:

 • Ви не можете повернути товар через небезпеку доставки (наприклад, пошкоджена, що протікає батарея) або поломки, що не підлягає ремонту.

 • Ви вже повернули товар, але ви з продавцем не можете вирішити виниклу проблему.

 • Ви вже отримали заміну, але ви з продавцем так і не можете вирішити виниклу проблему.

Мені необхідно повернути кілька товарів в замовленні. Як це зробити?

У вас є одна можливість повернути товар або кілька одиниць товару по кожній транзакції, в залежності від зазначеного в оголошенні про товар.

 • Партії, набори і товари в комплекті

  Можна повернути придбані товари тільки в повному обсязі і тільки один раз. Наприклад, ви купуєте столовий набір з 5 предметів, що складається з чашки, блюдця, обідньої тарілки, тарілок для салату і хліба.

  Ви можете повернути весь набір з 5 предметів один раз. Ви не можете повернути кілька предметів з набору, наприклад чашку і блюдце. (Зверніться до продавця, щоб повернути один предмет з набору.)

 • Оголошення про партію товарів, виставлених на аукціон

  Ви можете повернути будь-яку кількість придбаних товарів, але тільки один раз. Наприклад, ви купуєте футболки і в оголошенні вибираєте кількість 5.

  Ви можете повернути будь-яку кількість з 5 футболок, але тільки один раз. Наприклад, якщо ви повертаєте 2 з 5 футболок, то що залишилися 3 повернути вже не зможете.

 • Товари з декількох оголошень одного продавця

  Ви можете повернути кожен товар окремо і тільки один раз. Наприклад, ви купуєте 3 книги у одного продавця. В оголошенні продавець вказав кожну книгу окремо, але ви оплатили їх за один раз при оформленні покупки на eBay.

  Ви повинні повертати кожну книгу окремо.

Якщо ви почнете запит на повернення, зв'яжіться з продавцем безпосередньо.

Що робити, якщо етикетка зворотної доставки в даний момент недоступна?

У деяких випадках, перш ніж ви зможете роздрукувати поштову картку для товару, ми повинні звірити деякі відомості з продавцем. Етикетку можна роздрукувати протягом 3-х робочих днів.

Чи можна роздрукувати поштову етикетку повторно?

При використанні поштової етикетки eBay ви можете роздрукувати етикетку зворотної доставки повторно, але дозволяється використовувати тільки одну з них.

Зловживання поверненням товарів або Гарантією повернення грошей eBay

Якщо буде встановлено, що ви зловживаєте поверненням товарів або Гарантією повернення грошей eBay, щодо вас може бути здійснено ряд заходів, включаючи обмеження прав на покупки і продажу, а також припинення дії облікового запису. K прикладів відносяться:

 • Неточний вибір причини повернення.

 • Недотримання вимог до стану товару, що повертається.

 • Надмірна кількість запитів на повернення.

Зв'язатися з нами

Виникло питання? Ми можемо допомогти.

Отримати допомогу від інших учасників eBay. відвідайте Спільнота eBay , Щоб задати питання.

Схожі розділи довідки

Що станеться, якщо ініційований запит на повернення, але товар не відправлений в термін?
Що мені слід робити?
Я отримаю відшкодування?
Чому сума отриманого відшкодування менше суми, виплаченої за товар?
Що слід робити, якщо товар, що повертається відправлений, а продавець так і не отримав його?
У яких випадках слід використовувати Гарантію повернення грошей eBay?
Як це зробити?
Що робити, якщо етикетка зворотної доставки в даний момент недоступна?
Чи можна роздрукувати поштову етикетку повторно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: