Найкорисніші ягоди для здоров'я - рейтинг і цілющі властивості

Ягоди багаті антиоксидантами

Фото: pixabay.com

Ягоди - дуже корисний продукт, які надає на організм омолоджуючу дію, як кажуть дієтологи. Вони багаті антиоксидантами і фітохімікатів, завдяки чому вони допомагають мозку залишатися молодим, шкірі - сяючою і скорочують ризик серцевих захворювань, діабету і раку.

чорниця

Чорниця корисна для зору

Фото: pixabay.com

Чорниця багата марганцем - мінералом, стимулюючим енергію, клітковиною і вітаміном К, який сприяє зміцненню кісток. Дослідження дозволяють припустити, що дієта, багата чорницею, покращує моторні функції і допомагає боротися з такими хворобами, як рак, серцеві захворювання і діабет.

Шовковиця (шовковична ягода)

Шовковиця містить багато калію

Фото: pixabay.com

Ягоди шовковиці - це багате джерело корисних для серця поліфенолів, і дослідження говорять про те, що вони сприяють здоров'ю кровоносних судин. Ці ягоди також багаті вітаміном С, кальцієм, марганцем і залізом. Крім того, один стакан свіжих ягід шовковиці містить близько 270 мг калію, а це більше, ніж в половині банана. Калій перешкоджає здатності солі підвищувати артеріальний тиск, а також знижує втрату кісткової маси і скорочує ризик утворення ниркових каменів.

ожина

Ожина багата на вітамін С

Фото: pixabay.com

Ожина - особлива ягода. Крім того, що в ожині міститься багато дієтичної клітковини, вітамін С, вітамін К, фолієва кислота і марганець, вона також багата антиоксидантами і такими поліфенолами як еллаговая кислота, таніни, елаготанінів, кверцетин, галієві кислота, антоціаніни і ціанідин. За багатьма показниками ожина вважається одним з найсильніших антиоксидантних продуктів .

малина

Малина корисна при застуді

Фото: pixabay.com

Малина - улюблена багатьма ягода, що володіє прекрасним смаком і корисними властивостями. Завдяки своїй збірній структурі плода, малина входить в число продуктів, найбільш багатих на клітковину: до 20% клітковини на загальну вагу. Вона також є прекрасним джерелом вітаміну С, марганцю, вітамінів В 1-3, фолієвої кислоти, магнію, міді та заліза. Що стосується антиоксидантів, малина містить всі важливі антоціаніни, еллаговую кислоту, кверцетин, галієві кислоту, ціанідин, пеларгонідін, катехіни, кемпферол і саліцилову кислоту.

Жовті ягоди малини теж є зрілими, але в них менше антиоксидантів. З'єднання під назвою малиновий кетон, що міститься в малині, часто застосовується в якості добавки для зниження ваги, хоча для підтвердження його ефективності потрібні подальші дослідження.

Полуниця

У полуниці багато аскорбінової кислоти

Фото: pixabay.com

Полуницю люблять за прекрасний солодкий смак, але вона не поступається іншим ягодам за своїми корисними властивостями. В одній порції ягід полуниці міститься 85 мг вітаміну С, або 150% денної норми. Полуниця містить клітковину, магній, фолати, калій, і, як і інші ягоди, антиоксиданти. На ягодах полуниці залишається багато пестицидів, тому по можливості вживайте органічні ягоди.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" писав, як швидко і легко очистити ягоди від кісточок . Крім цього, ми розповідали про самих низькокалорійних ягодах і фруктах .

Дивіться відео, як легко почистити ягоди від сміття і листя:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: womenclub.ru

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: