Шкода wifi: Вся правда про те шкідливий вай фай для здоров'я людини

 1. Що з себе являє Wi-Fi сигнал
 2. Чим шкідливий вай фай або вплив Wi-Fi сигналу на організм людини
 3. Можливі наслідки впливу вай фай сигналу (радіохвиль)
 4. Контраргументи або чому вай фай нешкідливий
 5. Офіційна позиція Міністерства охорони здоров'я та Всесвітньої організації охорони здоров'я
 6. Зменшуємо шкоду від вай фай
 7. Ще 3 корисних статті:

Сучасна людина в великих містах на стільки звик до новомодних гаджетів і до постійного «контакту» з інтернетом, що часом навіть не замислюється про можливу шкоду «новинок»

Сучасна людина в великих містах на стільки звик до новомодних гаджетів і до постійного «контакту» з інтернетом, що часом навіть не замислюється про можливу шкоду «новинок». Однією з «непомітних» проблем є вже знайомий кожному wi-fi сигнал, який покриває вже більше 70% території великих міст. Сьогодні ми розберемося в можливу шкоду від вай фая для людського організму.

зміст:

Що з себе являє Wi-Fi сигнал

Що з себе являє Wi-Fi сигнал

Вай фай

- це електромагнітний сигнал, бездротова технологія, яка забезпечує взаємодію (передачу інформації) різних пристроїв по каналу радіосигналів з певною частотою.

Чим шкідливий вай фай або вплив Wi-Fi сигналу на організм людини

Питання про те, чи шкідливий вай фай, можна віднести до категорії питань, чи є життя на Марсі? Ніхто зі стовідсотковою впевненістю не може стверджувати ні те, ні інше, так як немає точних даних про це. Рішення приймає для себе кожен особисто. Ми лише спробуємо розібратися, в чому можлива небезпека вай фая.

Говорячи про таку проблему, як шкода Wi-Fi, слід розглядати небезпека не в самому сигналі, а в ступені його потужності. Якщо мета джерела - передавати сигнал на великі відстані, то і його потужність повинна бути набагато вище, ніж у стандартного роутера, який встановлюється в невеликому офісі або квартирі.

Сигнал вай фая, як і будь-який електромагнітне випромінювання в будь-якому випадку користі не приносить організму людини, знову ж таки, все залежить від його потужності. Іншими словами, можна сказати, що вай фай шкідливий «у великій кількості».

Можливі наслідки впливу вай фай сигналу (радіохвиль)

Дитячий організм найбільш схильний до будь-якого негативного впливу ззовні, в тому числі електромагнітним випромінюванням. Фахівці, які виступають проти використання Wi-Fi в середовищі дітей, аргументують свої побоювання тим, що у дитини тонша черепна кістка, а також не зовсім сформувалася нервова система. На їхню думку, негативний вплив бездротових технологій можуть викликати у дітей зниження моторики, ослаблення уваги і погіршення пам'яті.

Чи не занадто лояльні медики і щодо впливу Wi-Fi на здоров'я чоловіків, зокрема, на рівень потенції і якість сперми. Вважається, що потужний радіосигнал може вплинути на клітини, сприяти їхньому зближенню і збільшення внутрішньоклітинної температури. Наукових доказів цієї теорії немає, але побоювання фахівців не завжди безпідставні.

Контраргументи або чому вай фай нешкідливий

Контраргументи або чому вай фай нешкідливий

У звичайному житті ми стикаємося з радіохвилями досить часто, навіть не замислюючись про це. Телевізори, радіо, мобільні телефони - все це пристрої, які приймають радіосигнали, тому роутер, ноутбук або інший гаджет, оснащений вай фай модулем - далеко не єдине джерело такого впливу.

Наукові фізичні дані полягають в тому, що потужність вай фай роутера найчастіше становить 63 мілівата. Для порівняння можна навести той факт, що потужність мобільного телефону в момент бесіди - 1 ват, що в десятки разів сильніше потужності Wi Fi, тим більше, що роутер знаходиться набагато далі від нашого тіла, ніж молярний телефон.

Офіційна позиція Міністерства охорони здоров'я та Всесвітньої організації охорони здоров'я

На відміну від ситуації з мобільним зв'язком, офіційного висновку органів охорони здоров'я про безспірне шкоду вай фая на сьогоднішній день немає. Разом з тим, більшість медиків рекомендує по можливості самостійно вживати заходів щодо зменшення впливу на організм електромагнітного випромінювання, в тому числі сигналу Wi-Fi.

До речі, ВООЗ рекомендувала по-можливості не розгортати і не використовувати wi-fi в початкових і середніх школах.

Зменшуємо шкоду від вай фай

Зменшуємо шкоду від вай фай

Як відомо, потужність сигналу падає пропорційно відстані - чим далі людина знаходиться від джерела сигналу, тим менше буде ступінь його впливу на організм. З метою зменшення шкоди від вай фая рекомендується не встановлювати вай фай роутер безпосередньо біля місцезнаходження людей.
Резюмуємо всі рекомендації:

 1. Встановлюйте роутер в не житлових приміщеннях.
 2. Вимикайте роутер на ніч.
 3. Не дозволяється виконувати до роутера дітей і вагітних жінок.
 4. Тримайте приймач / передавач wi-fi сигналу по далі від себе.
 5. Намагайтеся не передавати великі обсяги інформації через wi-fi без особливої ​​потреби.
 6. По-можливості не купуйте роутери підвищеної потужності сигналу.

Якщо ви всерйоз вирішили захистити себе від wi-fi випромінювання логічним буде йти до кінця і першим-намерво відмовитися від використання мобільного телефону і мікрохвильової печі.

Ще 3 корисних статті:

 • Завантажити WiFi Master Key

  Для телефонів на андроїд добре годиться програма wifi master key. Вона шукає точки доступу, до ...

 • WiFi Guard захистить вашу мережу

  WiFi Guard - донезмоги потрібна утиліта для всіх ентузіастів з невеликою wireless-мережею, бажаючих її убезпечити. ...

 • WiFi Crack для брутфорса паролів

  WiFi Crack - програма для забудькуватих користувачів або початківців зломщиків. Дозволяє легко і просто Брутфорс ...

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: